Nee, ze verliest gewoon even 1.53 in een runquote:
Het Kleinsman syndroom.quote:Op donderdag 23 februari 2006 14:22 schreef The_BoezelaaR het volgende:
[..]
Nee, ze verliest gewoon even 1.53 in een run
Hoezo niet? Pure eigen schuld dikke bult dit zeg, ongelofelijkquote:Op donderdag 23 februari 2006 14:22 schreef Setambre het volgende:
WTF gaar. Dit verdient ze niet :x
Misschien ff een blowtje opgestoken tussendoor.quote:Op donderdag 23 februari 2006 14:24 schreef ScottTracy het volgende:
whahaha wat domze deed veel te rustig
quote:Op donderdag 23 februari 2006 14:23 schreef At_Fundum het volgende:
Stond er toevallig nog een duitser met een emmertje wax op de weg naar boven ofzo?
Probleem? Dat die ander er voorbij komt zegquote:Op donderdag 23 februari 2006 14:25 schreef At_Fundum het volgende:
Probleem is natuurlijk wel dat je de ander niet echt ziet aankomen en op het moment dat die je voorbij is die wel heel veel snelheid meer heeft, maar 1.53 verliezen is echt veel te veel.
opzich mee eens, 1,5 sec is te weinig gewoon vallen en over de finish laten komen en dan de tijd verrekenenquote:Op donderdag 23 februari 2006 14:26 schreef At_Fundum het volgende:
1:50 was natuurlijk een veel te kleine straf voor de val in de eerste runeen schandaal is het.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |