Misverstand, ik dacht dus dat je ze op de gok had meegenomen.quote:Op donderdag 12 januari 2006 13:51 schreef LadyS het volgende:
Ik heb ze tig keer gepast, bij de verkoopster geweest, voeten laten meten op zo een ding, nog tig keer gepast, amber een rondje laten lopen, en nog een rondje. Weer naar de verkoopster en haar even laten voelen. Ze kon er makkelijk een vinger achter krijgen. Thuisgekomen heb ik Amber haar voet omgetrokken op karton en dat kartonnetje in haar nieuwe schoenen gestopt en dat kartonnetje ging prima, kon het heen en meer schuiven. Peter heeft nog even gekeken en gevoeld. Nou ja, al met al, denk ik wel dat ze goed zitten.
Ik had ook niet verwacht met maat 20 thuis te komen, hoor. Ik ging in eerste instantie ook kijken voor een 21 of 22
Ik kam het alleen als het nat is, dus niet iedere dagquote:Op donderdag 12 januari 2006 14:17 schreef livelink het volgende:
Moussy, hoe ga jij om met het kammen van het haar van Cas. Katja heeft ook behoorlijke krullen (hoewel lang niet zoveel als Cas), maar het borstelen van haar haar is echt een drama aan het worden.
En juist omdat zij dan beweegt en weg duikt wordt het alleen nog maar erger en pijnlijker.
geeft nietquote:Op donderdag 12 januari 2006 14:15 schreef Rottdog het volgende:
[..]
Misverstand, ik dacht dus dat je ze op de gok had meegenomen.
Ik kan hier alleen maar mee instemmen. Voor Eva ben ik inmiddels zo rond de 70 euro kwijt, en ik koop schoenen dan ook bij een gespecialiseerde kinderschoenenwinkel.quote:Op donderdag 12 januari 2006 12:48 schreef easy-going het volgende:
Ik vind goede schoenen erg belangrijk voor Sven en ga daar dan absoluut niet op bezuinigen. Tot nu toe heeft hij steeds schoenen van rond de 40 a 50 euro, maar ik heb al begrepen dat boven maat 25 ik rekening moet gaan houden met rond de 80 euro. Dat moet dan maar, die voeten vormen maar 1x voor de rest van zijn leven
wat lief!!!quote:Op donderdag 12 januari 2006 20:19 schreef jessie het volgende:
O en had ik al een keer gezegd dat Jans ook Naat zegt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |