Dankje !quote:Op zondag 8 januari 2006 19:40 schreef bonke het volgende:
mooi voor je dat je er nu geem last van hebt
een kleine oogbeschadiging repareert zichzelf in een dag of twee ( het is ook het enige onderdeel van ons lichaam dat zo snel heelt )
als je er nu geen last meer van hebt is er niks aan et handje
Ik meende dat ik op dit forum wel meer medische verhalen voorbij heb zien komen. En anders geeft een modje dit topic wel een schop.quote:
Ja, medisch als het om huisdieren gaat. Dit is meer een topic voor LIF.quote:Op zondag 8 januari 2006 19:42 schreef 2cv het volgende:
[..]
Dankje !
[..]
Ik meende dat ik op dit forum wel meer medische verhalen voorbij heb zien komen. En anders geeft een modje dit topic wel een schop.
Nou, blijkbaar niet veel, als je vindt dat je er verder geen last meer van hebt en niet meer naar een arts hoeft.quote:Op zondag 8 januari 2006 21:40 schreef 2cv het volgende:
Afspraak met een arts is waarschijnlijk wat overdreven. Nergens last meer van + reeds contact met een arts gehad. Maar ik wil wel graag weten wat er gebeurt als iemand benzine (super98 loodvrij) in z'n ogen heeft en wat de consequenties daarvan zijn.
Nee, maar ik moet wel poepen.quote:Op zondag 8 januari 2006 19:39 schreef 2cv het volgende:
Had je ook wat zinnigs te melden misschien ? Bijvoorbeeld je eigen gruwelverhalen van benzine in ogen ?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |