Vrijdagavond haal ik een carburateur uit een bak benzine. Omdat ik de vaccuumpomp vol had gezogen met benzine wil ik die benzine er uit persen door aan het stangetje van die pomp te trekken/duwen. Echter, ik ben zo stom om die carburateur over de kop te houden en de onderkant naar m'n gezicht te richten. Spuit er zo een dikke straal benzine m'n gezicht en ogen in. Ik pleur (leggen was er niet bij) die carburateur neer op de vloer, ren naar binnen en spoel m'n ogen uit met water. Ondertussen vraag ik m'n moeder even de dokter te bellen voor advies. Je weet ten slotte maar nooit. Verrekt dat smerige takkewijf het !
![]()
Reden: het kwaad is toch al geschied. Ik pak dus zelf maar een telefoonboek (ja, ik ken het nummer 112 maar ik lag niet dood te gaan ofzo) om zelf maar te bellen. M'n vader neemt het zoeken en bellen over. Resultaat: goed uitspoelen en naar de dokter als ik er last van blijf houden (was gelukkig niet het geval). Dat spoelen was vrij moeilijk. Het is n.l. moeilijk het reflex te onderdrukken dat je oog sluit als er water o.i.d. in komt/dreigt te komen. Dus maar gewoon de wasbak vol laten lopen met lauwwarm water (te lang in koud water is ook ongezond voor het oog) en daar maar met open ogen in duiken. Toen ik klaar was met spoelen had ik tijd om kwaad te worden op m'n moeder. Want ik snap werkelijk nog steds niet waarom zij weigerde de dokter te bellen toen ik er om vroeg. Ze heeft het tot nog toe ook niet uit kunnen leggen. Ik ben ook niet van plan de eerstkomende week ook maar enigzins fatsoenlijk tegen haar te doen. Op die avond zelf was ik zelfs zo ongeloofelijk kwaad dat ze blij mag zijn dat ik haar niet ene stamp voor haar harses verkocht heb !
Overigens, bij het neerpleuren van de carburateur is die ook nogal beschadigd. Wat handletjes krom, asjes krom, enzovoorts. Joepie
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/