lol, dat heb ik gister ook weer eens onder het stof uit gepakt.quote:Op maandag 30 januari 2006 14:20 schreef MaLo het volgende:
* MaLo pakt haar Amerika-fotoalbum er bij
Hey proper_fucked, wij willen als gezin ook een rondreis maken door de VS. De samenstelling van het gezin is hetzelfde als die van jou. Wat zijn jullie ongeveer kwijt? Als wij met zijn 5en een ticket naar de VS boeken dan zijn wij over de 4000 euro voor alleen tickets kwijt en dan komen de overige kosten van de rondreis er nog bij.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 11:20 schreef Proper_fucked het volgende:
Even een tvp dan lees ik dit topic ook even door binnenkort...
Wij(ouders, zus, broertje & ik) gaan dit jaar ook een rondreis maken door t westen. We vliegen op San Francisco en gaan in 23 dagen rond via los angeles naar las vegas en terug naar S.F.
Alles geregeld door Jan Doets. 5 jaar geleden ook met die organisatie naar Florida geweest..
Heb er zooo'n zin in![]()
4000/5 = 800pp, dat moet goedkoper kunnen.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 12:07 schreef 455H07E het volgende:
[..]
Hey proper_fucked, wij willen als gezin ook een rondreis maken door de VS. De samenstelling van het gezin is hetzelfde als die van jou. Wat zijn jullie ongeveer kwijt? Als wij met zijn 5en een ticket naar de VS boeken dan zijn wij over de 4000 euro voor alleen tickets kwijt en dan komen de overige kosten van de rondreis er nog bij.
Dat hotel in LA... dat konden we eerst niet vinden... we hadden nogal een beroerde kaart van LA, een jetlag en het was pikkedonker. Zeker 2 uur door LA gezworven. Was achteraf best geinig, eigenlijk. Het hotel was erg netjes, best een luxe hotel. Hebben er prima geslapen. (Al waren we om 5uur 's morgens wakker door de jetlag)quote:Op dinsdag 31 januari 2006 12:15 schreef Jaguarized het volgende:
Ramada Plaza LAX El Segundo, die hadden wij ook.Ben je alleen voor de lunch in LV geweest?
Weet ik niet precies, heb me nog niet echt verdiept. Hoorde het ook pas eergisterquote:Op dinsdag 31 januari 2006 12:07 schreef 455H07E het volgende:
[..]
Hey proper_fucked, wij willen als gezin ook een rondreis maken door de VS. De samenstelling van het gezin is hetzelfde als die van jou. Wat zijn jullie ongeveer kwijt? Als wij met zijn 5en een ticket naar de VS boeken dan zijn wij over de 4000 euro voor alleen tickets kwijt en dan komen de overige kosten van de rondreis er nog bij.
Oh ja, eerder al, verkeerd gelezen.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 12:20 schreef Levitation het volgende:
[..]
Dat hotel in LA... dat konden we eerst niet vinden... we hadden nogal een beroerde kaart van LA, een jetlag en het was pikkedonker. Zeker 2 uur door LA gezworven. Was achteraf best geinig, eigenlijk. Het hotel was erg netjes, best een luxe hotel. Hebben er prima geslapen. (Al waren we om 5uur 's morgens wakker door de jetlag)
We zijn 2 dagen in Las Vegas geweest en later "toen we er toch langs kwamen" zijn we even 100km omgereden voor het lunchbuffet in Luxorhotel. Ach, 't is Amerika en daar rij je met gemak eventjes een eindje om.
Zie eindje terug. Goedoopste tickets in het hoogseizoen rond de 625 euro pp. Hotels een dollar of 80 per kamer (2 persoons) per nacht.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 12:07 schreef 455H07E het volgende:
Hey proper_fucked, wij willen als gezin ook een rondreis maken door de VS. De samenstelling van het gezin is hetzelfde als die van jou. Wat zijn jullie ongeveer kwijt? Als wij met zijn 5en een ticket naar de VS boeken dan zijn wij over de 4000 euro voor alleen tickets kwijt en dan komen de overige kosten van de rondreis er nog bij.
80 USD per kamer????quote:Op dinsdag 31 januari 2006 12:27 schreef matthijst het volgende:
[..]
Zie eindje terug. Goedoopste tickets in het hoogseizoen rond de 625 euro pp. Hotels een dollar of 80 per kamer (2 persoons) per nacht.
Grofweg geschat:
¤3000 - 22 nachten hotel: 2 kamers, goedkoopste hotels. 4000 euro voor betere.
¤3125 - 5 vliegtickets, British Airways- Los Angeles
¤1100 - 3,5 week autohuur, Minivan/SUV, platinum verzekeringen, exit-reizen.nl
¤1100 - attracties en parktoegang
¤400 - benzine
¤2000 - eten
Goeie 10.000 euro zul je minimaal wel kwijt zijn voor 5 personen, schat echter dat het meer richting de 12500 zal gaan.
22 dollar hier.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 13:39 schreef Pat-man het volgende:
In Las Vegas is het helemaal goedkoop om een hotel te vinden. Gewoon 1 of 2 dagen van tevoren ff via www.expedia.com (niet .nl) online boeken en je zit er al voor 40 dollar p/n. Zat zelf in Sahara voor dat geld in juli. Loopt zelfs achtbaan door het hotel heen!!!
Dat bedoel ik... Kan echt spotgoedkoop. Fantastische stad daarzo!!!!quote:
Sahara hebben we nog gegeten, echt superlekker. Aan de "achterkant" er in, helemaal door het hotel en casino om aan de voorkant bij het restaurant te komen.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 13:45 schreef Pat-man het volgende:
[..]
Dat bedoel ik... Kan echt spotgoedkoop. Fantastische stad daarzo!!!!
Supergoed koop slapen en onbeperkt eten. Wat wil je nog meer!![]()
OK, als het je echt geen ruk utimaakt en je 0,0 voorkeur hebt wel ja....quote:Op dinsdag 31 januari 2006 13:39 schreef Pat-man het volgende:
80 USD per kamer????
Kan echt wel stuk goedkoper. 60 moet makkelijk haalbaar zijn en zelfs af en toe nog wel wat goedkoper, behalve bij de National Parks. Hotels hebben daar gewoon de prijzen allemaal stuk om hoog gegooid omdat ze toch wel klanten krijgen.
Ik zou toch eerder downtown gaan, de omgeving rond het vliegveld is voornamelijk 'saai', ik zou boeken ergens in Fisherman Warf. Het is leuker om over pier 39 te lopen dan jets die opstijgen.quote:Op dinsdag 10 januari 2006 17:32 schreef Jaguarized het volgende:
Hotel voor je eerste nacht sowieso boeken in San Francisco, aanrader is het Red Roof Inn bij het vliegveld met uitzicht op de baai en de landende vliegtuigen. Ongeveer 10 minuten rijden van het vliegveld en zeer goedkoop. Ik vond de bedden lekker groot en comfortabel!
Dat is niet praktisch als je meteen de volgende dag richting het zuiden gaat. Kan je eerst de hele stad uit.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 13:46 schreef harryharry het volgende:
[..]
Ik zou toch eerder downtown gaan, de omgeving rond het vliegveld is voornamelijk 'saai', ik zou boeken ergens in Fisherman Warf. Het is leuker om over pier 39 te lopen dan jets die opstijgen.
Iets van 2 dagen SF, cable car, golden gate, chinatown en dan oostelijk trekken richting Yosimite park, daar een keuze maken of richting vegas (zuidoost) of bryce (noordoost)
vergeet dan Niet LAke Tahou & Sequoia NP.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 13:46 schreef harryharry het volgende:
[..]
Ik zou toch eerder downtown gaan, de omgeving rond het vliegveld is voornamelijk 'saai', ik zou boeken ergens in Fisherman Warf. Het is leuker om over pier 39 te lopen dan jets die opstijgen.
Iets van 2 dagen SF, cable car, golden gate, chinatown en dan oostelijk trekken richting Yosimite park, daar een keuze maken of richting vegas (zuidoost) of bryce (noordoost)
Opzich heb je gelijk, aan de andere kant je rijdt in een half uurtje (buiten rushhourquote:Op dinsdag 31 januari 2006 13:48 schreef Jaguarized het volgende:
[..]
Dat is niet praktisch als je meteen de volgende dag richting het zuiden gaat. Kan je eerst de hele stad uit.
BIj m'n vorige trip door noord oosten van de states, via vancouver ca gewoon op goedgeluk, als je een beetje laat komt en brutaal bent kun je redelijk onderhandelen aan de balie. Toppunt was een luxe hotel in canada waar de kamers $200 p/n waren en uiteindelijk voor $90 mochten blijven. Goed je kunt ook wel eens bot vangen en moeten doorrijden.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 13:39 schreef Pat-man het volgende:
[..]
80 USD per kamer????
Kan echt wel stuk goedkoper. 60 moet makkelijk haalbaar zijn en zelfs af en toe nog wel wat goedkoper, behalve bij de National Parks. Hotels hebben daar gewoon de prijzen allemaal stuk om hoog gegooid omdat ze toch wel klanten krijgen.
Ja of op een of andere stomme feestdag ergens aankomen zonder hier iets van te weten. Was blij dat ik de 4th of July bij m'n neef zat zeg... heeft me een hoop gezeik gescheelt met hotels zoeken. Wel bij een paar andere dagen meegemaakt, ook precies toen ik in Florida zat bij Disneyland. Bleek 't net een of andere feestdag te wezen en was iedereen vrij. Fucking uren staan wachten in de rij overal bij een graadje of 30...quote:Op dinsdag 31 januari 2006 15:46 schreef harryharry het volgende:
[..]
BIj m'n vorige trip door noord oosten van de states, via vancouver ca gewoon op goedgeluk, als je een beetje laat komt en brutaal bent kun je redelijk onderhandelen aan de balie. Toppunt was een luxe hotel in canada waar de kamers $200 p/n waren en uiteindelijk voor $90 mochten blijven. Goed je kunt ook wel eens bot vangen en moeten doorrijden.
Heb trouwens niet 0,0 voorkeur. Als je beter had gelezen zie je dat ik het had over de andere hotels.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 13:46 schreef matthijst het volgende:
[..]
OK, als het je echt geen ruk utimaakt en je 0,0 voorkeur hebt wel ja....
Dan betaal ik liever 20 dollar meer zodat je wel in die parken zit...
Punt was: 10.000-12.500 zo"n beetje voor 5 personen, of je nou voor 60 of 80 dollar per nacht gaat zitten.
Zeg ik; kwestie van voorkeur.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 18:21 schreef Pat-man het volgende:
Heb trouwens niet 0,0 voorkeur. Als je beter had gelezen zie je dat ik het had over de andere hotels.Alleen bij de parken is het zo duur, voor de rest kan je gewoon prima goedkopere hotels nemen!
Vantevoren geboekt leg je je ook vast aan de uitgestippelde route. Persoonlijk vind ik gewoon fly + drive en zelf je route uitzetten stuk leuker. Ik koop een lonely planet reisgids van de regio, wat voorwerk thuis op de PC gedaan en gaan met die banaan.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 19:44 schreef Proper_fucked het volgende:
okee, kan dat boekje met prijzen ff niet vinden.. Komt nog.. Maar anyhow, bij ons is de hele reis al uitgestippeld m.b.v. jan doets. Auto en alle hotels al geregeld..
matthijst, ik ga ff je reisverslag lezentof..
leuk verhaal! heb er zin in![]()
Je kan natuurlijk ook zélf alles uitzoeken en vooraf reserveren, dan kun je je tijd ter plekke maximaal benutten en doorgaans weet je in de VS wel zo'n beetje wat je wilt doen, omdat er nou eenmaal een hoop "standaard" attracties zijn. Had zelf misschien 1 of 2 keer dat ik wel een dagje langer had willen blijven (Vegas bijvoorbeeld), maar dat zou dan automatisch betekenen dat je andere dingen zou missen, dus wat dat betreft is vooraf vastleggen wel weer een voordeel als je "per sé" alles wilt zien...quote:Op zaterdag 4 februari 2006 13:23 schreef harryharry het volgende:
Vantevoren geboekt leg je je ook vast aan de uitgestippelde route...
---
Omdat we geen voorgekookte reis van een touroperator hadden konden we doen wat we zelf wilde...
Ja idd, daar hadden wij het ook over. Nu móet je wel door, en kan je daardoor niets missen. Aan andere kant moet je misschien eerder weg van een mooie plek en kom je bij iets wat je (i.v.m. die andere) helemaal niets vind. Maar m\'n ouders hebben bij jan doets hele reis uitgestippeld met iemand daar, zij heeft gewoon adviesen gegeven en zo de reis aangepast aan onze \'eisen\'. En als blijkt dat we veel missen gaan we gewoon nog een keerquote:Op zaterdag 4 februari 2006 16:49 schreef matthijst het volgende:
[..]
Je kan natuurlijk ook zélf alles uitzoeken en vooraf reserveren, dan kun je je tijd ter plekke maximaal benutten en doorgaans weet je in de VS wel zo\\\'n beetje wat je wilt doen, omdat er nou eenmaal een hoop \\\"standaard\\\" attracties zijn. Had zelf misschien 1 of 2 keer dat ik wel een dagje langer had willen blijven (Vegas bijvoorbeeld), maar dat zou dan automatisch betekenen dat je andere dingen zou missen, dus wat dat betreft is vooraf vastleggen wel weer een voordeel als je \\\"per sé\\\" alles wilt zien...
Lonely Planetquote:Op woensdag 8 februari 2006 13:37 schreef Lexie het volgende:
Even een tvp, ik ga in Mei ook rondreizen in West-Amerika. Heeft iemand nog een tip voor goede reisgidsen? Ik ga iig naar Los Angeles, Las Vegas en San Fransisco
.
Nieuw kost ie bij amazon.com $18.47, plus $5 verzendkosten = $23.47quote:Op donderdag 9 februari 2006 03:42 schreef Jaguarized het volgende:
De Lonely Planet van de VS is erg vet. Kijk eens op ebay.com. Ik heb hem van een ierse gozer gekocht voor 15 euro incl porto.
Die van mij was ook nieuw.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 09:45 schreef Levitation het volgende:
[..]
Nieuw kost ie bij amazon.com $18.47, plus $5 verzendkosten = $23.47
Is in euro's: 19,40. En dan heb je dus wel een nieuwe!
En een NL site...quote:
Klopt. En als je dan niet komt opdagen voor je tweede vlucht gaan ze dat uitzoeken.quote:Op zaterdag 18 februari 2006 23:21 schreef forzaola het volgende:
[..]
En een NL site...
Ben er trouwens achter gekopen dat een retourtje boeken goedkoper is dan een enkeltje...
29 september.met de vlucht NW 0314.quote:Op zaterdag 18 februari 2006 23:24 schreef Jaguarized het volgende:
Wanneer wil je vliegen van LA naar NY?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |