heb in san diego hetzelfde gedaan. eind maart,was de een van de laatste tripjes de oceaan op omdat de trek voorbij zou zijn. zullen ze monterey dan niet ook al voorbij zijn?quote:Op maandag 24 april 2006 16:51 schreef Dezz het volgende:
[..]
In die baai daar (Monterey Bay) zitten erg veel walvissen die in de zomer vanuit Mexico komen om te eten. Je hebt een 99% garantie dat je ze ziet, zie je ze niet, dan mag je de volgende dag gratis nog een keer mee
Dat is de trek van de Grijze Walvis. Deze trekt dan van Mexico/Californië naar Alaska. De Bultrug, Orca e.d. komen juist naar Monterey bay om te eten. Er schijnt daar heel veel eten voor ze te zijnquote:Op maandag 24 april 2006 17:32 schreef nelisb het volgende:
[..]
heb in san diego hetzelfde gedaan. eind maart,was de een van de laatste tripjes de oceaan op omdat de trek voorbij zou zijn. zullen ze monterey dan niet ook al voorbij zijn?
heb toen wel superveel dolfijnen gezien en 1 walvisje.
wat trouwens 25 dollar voor 2 uur
Cabrio, zeker weten.. alleen minder bagageruimte dus weet niet met hoeveel personen je zou gaan. Maar een Hummer? Wat is je budget wel niet dan...quote:Op woensdag 26 april 2006 17:45 schreef Aikara het volgende:
Interessant topic! Vooral ook omdat ik zelf ook besloten heb om in september een leuke rondreis te gaan maken in Californie/Utah/Nevada/Arizona. Ben me al flink aan het verdiepen in dingen die ik wil zien, dit zijn vooral natuurparken, de steden zal ik zeer waarschijnlijk links laten liggen (daar komen nog wel ooit vaker kansen voor). Een van de dingen waar ik me ook in heb zitten verdiepen is de auto die ik wil huren (luxe probleem, ik weet het
). Na het aanbod een beetje bestudeerd te hebben heb ik nog 2 opties voor wat betreft model over: De Hummer H2 en de Ford Mustang Cabrio (2005 model). Wat zou jullie keus zijn? Andere opties zijn natuurlijk ook welkom.
Haha, ook niet onbelangrijk inderdaad. Aan de andere kant.....in de Hummer passen natuurlijk veel meerquote:Op donderdag 27 april 2006 09:24 schreef Pat-man het volgende:
ja, met cabrio kan je nog beetjescoren...
![]()
Vraagje n.a.v. onze reis. Op het stukje Pismo Beach - LA, is het mogelijk dat je bijv. heel vroeg weg gaat uit Pismo om dan diezelfde dag nog naar Six Flags Magic Mountain te gaan? Of is het echt zonde om naar Six Flags te gaan als je maar zo kort in die omgeving bent?quote:Op maandag 24 april 2006 22:29 schreef Proper_fucked het volgende:
Ok, even overzicht van onze reis.
[afbeelding]
(Plaats - Hotel - Aantal overnachtingen)
San Francisco - Hotel Beresford - 3
Monterey - Sand Dollar Inn - 1
Pismo Beach - Oxford Suites 1
Marino del Rey(L.A.) - Marino del Rey Hotel - 2
San Diego - BW Bayside Inn - 2
Tucson - Radisson Suites Tucson - 2
Sedona - Sedone Super8 Motel - 2
Tusayan(grand canyon) - Red Feather Lodge - 1
Las Vegas - Tuscany Suites & Casi - 2
Death Valley - Furnace Creek Ranch - 1
Mammoth Lakes - Alpenhoff Lodge - 2
Mariposa - BW Yosemite Way Stat. - 1
San Francisco - Millbrae Quality Suit - 1
We krijgen daar dus een auto en gaan dan van hotel naar hotel rijden..
Ik ben het wel van plan, maar ja ik zit er straks ook 5 maandjes.quote:Op donderdag 27 april 2006 12:28 schreef Aikara het volgende:
Ligt aan je eigen voorkeuren denk ik. Als je het geweldig vind om een dag in een pretpark rond te lopen zou ik het doen. Persoonlijk zou het niet bij me opkomen om in Amerika naar een Six Flags te gaan.
Daarvoor kun je beter terecht in: Californie deel 6 : op naar de zonquote:Op zaterdag 29 april 2006 19:52 schreef forzaola het volgende:
Ik ben nog opzoek naar een hotel in LA.
Iemand tips. Liefst een beetje in het centrum of vlak bij het strand.
Niet al te duur....
Waarom maar 1 dag(avond) Las Vegas en 2 dagen Visalia???quote:Op woensdag 3 mei 2006 22:55 schreef Dezz het volgende:
Dag 12 Bryce Canyon NP – Las Vegas
Dag 13 Las Vegas – Visalia
Dag 14 Visalia
Dag 15 Visalia – Yosemite NP/Mariposa
* Dezz heeft er zin in![]()
een uurtje of 6 rijden is het toch wel van LV naar Bryce.quote:Op woensdag 3 mei 2006 23:48 schreef Jaguarized het volgende:
Je bent echt geen hele dag onderweg hoor.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |