niks tegen honden, maar wel tegen dat soort wazige kuthonden, en het soort eigenaren dat daarbij hoortquote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:17 schreef static het volgende:
Nou, laat het hondenbashen maar weer beginnen.
Hoezo onderzoek?quote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:16 schreef Bommel12 het volgende:
Nader onderzoek moet uitwijzen of de eigenaar van de hond strafbaar is.
Inderdaad. Niks hondenbashen, door naar de verantwoordelijke.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:20 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Eigenaar laten inslapen gaarne.
Inderdaad, direct de handen van alle mensen afhakken!quote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:22 schreef Overlast het volgende:
Die rasnaam komt me bekend voor, het lijkt me dat het verbieden van bepaalde rassen een oplossing is.
Vaak zijn trouwens mensen die hondenrassen niet willen verbieden, wel tegen het vuurwapenbeleid in de VS. Terwijl het feitelijk om hetzelfde gaat. Potentieele moordwapens uitbannen.
quote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:20 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Eigenaar laten inslapen gaarne.
Hoeveel werk is dit dan eigenlijk precies? Lijstje met 30 verschillende types even doorlezen? Waarschijnlijk is het niet zo makkelijk om een medewerker van justitie te vinden die kan lezen ofzo.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:16 schreef Bommel12 het volgende:
De politie onderzoekt nog samen met de Algemene Inspectie Dienst of de soort voorkomt op de lijst van verboden rassen, zei de woordvoerder.
Logisch. Honden zijn hier ingeburgerd, wapens niet. In de VS zijn beiden ingeburgerd, vandaar dat wapens daar iets vanzelfsprekender zijn... Dat krijg je er niet makkelijk uit. De vraag blijft natuurlijk of je een complete diersoort wil uitroeien, vanwege een paar incidentjes. In dat geval ken ik nog wel een zoogdier met de nodige incidentjesquote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:22 schreef Overlast het volgende:
Vaak zijn trouwens mensen die hondenrassen niet willen verbieden, wel tegen het vuurwapenbeleid in de VS.
Benieuwd of Bush ook eist dat deze crimineel uitgeleverd wordt aan de VS...quote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:16 schreef Bommel12 het volgende:
Het zou gaan om een hond van het type American Staffordshire Terriër.
Klopt, mensen zijn verschrikkelijk.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:28 schreef MrTorture het volgende:
In dat geval ken ik nog wel een zoogdier met de nodige incidentjes
Nee. De meeste bijtincidenten gebeuren nog altijd met 'gewone' honden. Golden Retrievers, asbakkenrasjes, Labradors...quote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:22 schreef Overlast het volgende:
Die rasnaam komt me bekend voor, het lijkt me dat het verbieden van bepaalde rassen een oplossing is.
Maar bij aan-flarden-scheur-incidenten zal die verhouding toch wel iets anders liggen?quote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:32 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Nee. De meeste bijtincidenten gebeuren nog altijd met 'gewone' honden. Golden Retrievers, asbakkenrasjes, Labradors...
en negen van de tien keer heeft een kind tijdens zo'n incident een vinger in de neus van de hond gedouwtquote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:32 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Nee. De meeste bijtincidenten gebeuren nog altijd met 'gewone' honden. Golden Retrievers, asbakkenrasjes, Labradors...
dat zal best zo wezen, maar de verhouding "gewone hond" en zo'n doorgefokt monster is dan ook zo'n beetje 100 tegen 1quote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:32 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Nee. De meeste bijtincidenten gebeuren nog altijd met 'gewone' honden. Golden Retrievers, asbakkenrasjes, Labradors...
Mensen die niet kunnen opvoeden, of het nu om hun huisdieren of kinderen gaat, zijn wat mij betreft veel beter aan te spreken.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:44 schreef boekenworm het volgende:
Zo dit is een van de vele redenen waarom ik honden haat.
Precies.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:32 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Nee. De meeste bijtincidenten gebeuren nog altijd met 'gewone' honden. Golden Retrievers, asbakkenrasjes, Labradors...
Mensen die dieren fokken kun je veel beter aanspreken. Ze kunnen beter alle dieren die niet terug kunnen in de natuur afmaken. Want deze zijn toch enkel gefokt op genetische mankementen.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:45 schreef Litpho het volgende:
[..]
Mensen die niet kunnen opvoeden, of het nu om hun huisdieren of kinderen gaat, zijn wat mij betreft veel beter aan te spreken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |