Dat hij de TT in eerste instantie op 36 zette?quote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:15 schreef Svensational het volgende:
Ja, het komt door jou dus, met je Quick Reply!
hmzz, en ik nog hoop hebbenquote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:15 schreef Insomaniac het volgende:
[..]
Gewoon meteen die naaldhak in d'r aorta slingeren, Jer. Dat wordt toch nooit meer iets.
Ik zie ze niet hoorquote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:15 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ik mag niet als de forum-eigen modjes in de buurt zijn.
Ik heb een auto tegenwoordig, de trein krijg je mij niet meer in,quote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:13 schreef Jerruh het volgende:
barb, wannee rgaan we weer treinreizen!?.
Ach, vanavond is toch al een grote nachtmerrie, I-Jak kan er ook nog wel bij.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:16 schreef Excess_All het volgende:
Kunnen ze I-jay niet tijdens de reclame laten optreden, ik kijk liever naar inlegkruisjes en incontinentieproblemen dan naar hem
"RAAK IN EEN COMA CHANTAL! RAAK IN EEN COMA!"quote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:15 schreef Svensational het volgende:
[..]
Dat vind ik dan weer wat overdreven.
Hij is bezig, we zien alleen het jurycommentaar.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:16 schreef Excess_All het volgende:
Kunnen ze I-jay niet tijdens de reclame laten optreden, ik kijk liever naar inlegkruisjes en incontinentieproblemen dan naar hem
halve maanstraat is ineens zooo dichtbijquote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:16 schreef Barb het volgende:
[..]
Ik heb een auto tegenwoordig, de trein krijg je mij niet meer in,.
Maar het is wel zo , wat is die chantal een slet zo zeg, tief op met dat wijf.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:15 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ik mag niet als de forum-eigen modjes in de buurt zijn.
http://forum.fok.nl/topic/801277/1/50#33811975 Tom_Tom-quote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:16 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Dat hij de TT in eerste instantie op 36 zette?
No way... toen was ik nog door het slotje aan het posten in het andere topic!
I-jay kan er nooit nog wel bij,quote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:16 schreef Tom_Tom- het volgende:
Ach, vanavond is toch al een grote nachtmerrie, I-Jak kan er ook nog wel bij.
ja nadat ie van het hilton was gesprongen...quote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:17 schreef Lord Dreamer het volgende:
[..]
Maar het is wel zo , wat is die chantal een slet zo zeg, tief op met dat wijf.
Btw Harm was cool. het is net Brood
quote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:17 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Hij is bezig, we zien alleen het jurycommentaar.![]()
Ik blijf erbij dat het eigenlijk 36 aangezien de vorige geen nummer hadquote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:16 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Dat hij de TT in eerste instantie op 36 zette?
No way... toen was ik nog door het slotje aan het posten in het andere topic!
Chantal is juist tofquote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:16 schreef Insomaniac het volgende:
[..]
"RAAK IN EEN COMA CHANTAL! RAAK IN EEN COMA!"
Of is dat ook nog te?.
Zolang Chantal er onder ligt en verpletterd wordt vind ik het bestquote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:18 schreef Jerruh het volgende:
[..]
ja nadat ie van het hilton was gesprongen...
33-geen nummer-36quote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:19 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Ik blijf erbij dat het eigenlijk 36 aangezien de vorige geen nummer had![]()
quote:
quote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:19 schreef Lord Dreamer het volgende:
[..]
Zolang Chantal er onder ligt en verpletterd wordt vind ik het best
quote:
quote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:18 schreef Jerruh het volgende:
[..]
ja nadat ie van het hilton was gesprongen...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |