abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_34438358
quote:
Op dinsdag 24 januari 2006 20:34 schreef Carolijn het volgende:
Ik ben vandaag bij de dermatoloog geweest. Ik gebruik al sinds mn 14e ongeveer antibiotica (ben nu 20) en het is nog steeds niet zoals ik het wil. Nu sta ik voor de keus om roaccutane te gaan gebruiken. Aangezien ik een vrouw ben, moet ik elke maand een zwangerschapstest doen en iets minder vaak mn bloed laten testen! Wat een gedoe he. Maar wat ik er allemaal over lees, is het het wel waard! En de bijwerkingen vallen wel mee, ben blij dat te lezen. Zie er wel tegenop om niet te drinken. Maar 1x per week 3-4 glazen wijn moet toch wel kunnen of niet?

Het lijkt me zo'n fijn idee dat ik gewoon zonder make-up de straat op kan, aan kan doen wat ik wil (nu geen blote ruggen of halzen Het lijkt me geweldig!
Ja de bijwerkingen vallen bij mij tot nu toe erg mee. Eigenlijk alleen droge lippen en een beetje een droge huid. Volgens mijn dermatoloog mag je best af en toe wat drinken als je maar niet (in zijn bewoording) "15 glazen achterover kloekt". Oftewel af en toe wat drinken kan best.
Helaas pindakaas
pi_34440396
Mn dermatoloog heeft gezegd dat je droge lippen en droge ogen krijgt, en ik vroeg toen naar de huid zelf, maar ze zei dat dat wel mee valt. Dat lijkt me wel vervelend, schilfers. Als je gewoon dagcreme gebruikt, dan is de droogheid toch niet te zien?
pi_34443009
Hoi iedereen. Ben nieuw op dit forum en heb me eigenlijk geregistreerd wegens dit Topic. Ik vind het super dat er al zoveel posts zijn gebeurd over dit topic. Over het internet vind je niet echt superveel info over de mensen die het gebruiken en hier vind je dat dus wel. Super Fok Forum dus
(Dit even terzijde)


16 December ben ik begonnen met mijn Roaccutane kuur.
Ik heb reeds vele jaren last van acne. Het stoorde me niet echt totdat ik achter een vriendin zocht... Ik besefte dat het echt geen zicht was en ik wou er iets aan doen. Eerst gewoon naar de huisdokter gegaan die iets voorschreef dat totaal niets deed. Dan maar naar de Dermatholoog. Die lachte met de pillen van de huisarts en schreef zelf iets voor..dit werkte ook niet na behoren dus nog iets anders enal...je kent het wel. Duizende cremekes en pillekes...een mens werd er zot van! En ook zijn portemonee...(geldbeugel in Nederland (Ik ben dus van België ) Dus in ieder geval...uiteindelijk stelde de dermathologe voor om Roaccutane te gebruiken. Ik ben totaal niet verzot op zware antibiotica dus heb ik eerst de kuur geweigerd en een oplossing gaan zoeken bij alternatieve geneeskunde. Dat hielp ook niet echt. Ik ben het internet opgegaan om meer info te vinden voor Roaccutane en dan ben ik op dit forum terecht gekomen. ik las hoeveel mensen het een wondermiddel vonden en dat het echt helpt. Met volle overtuiging ben ik dan maar mijn bloed laten controleren en de roaccutane kuur gestart.

Nu zijn we een dikke maand verder. Gisteren ben ik mijn bload laten trekken in het ziekenhuis want 2 februari heb ik een afspraak bij de dermathologe.

Hoe zit het nu met mijn gezicht:
Wel, mijn gezicht is kurkdroog en als ik er geen labello en nivea creme opdoe dan barsten mijn lippen en droogt mijn gezicht enorm uit. Mijn acne...wel dat gaat nu met vlagen. Soms is het te doen (maar nog steeds veel) en ineens is het dan pokke veel .

Nuja, ik heb wel gelezen dat de eerste 2 maanden van de kuur, je gezicht goed vol zal staan, maar dat het nadien rustig vermindert. Ik hoop dat zo hard!!! Kben die acne zo kotsbeu als iets en kwil dat mijn vriendin een schoon venteke heeft . Dusja...We zien wel en ik zal af en toe wel iets laten weten.

Indien je nog iets wilt weten...vraag maar gerust

Ciao
pi_34461988
@ TT2, van harte welkom op het Fok! forum .

Venteke? Wat betekent dat?
pi_34463422
quote:
Op woensdag 25 januari 2006 21:43 schreef schatje het volgende:
@ TT2, van harte welkom op het Fok! forum .

Venteke? Wat betekent dat?
lol. Sorry, blijkbaar zal ik op mijn taal moeten letten hier. Hier in België is mijn dialect niet echt een probleem, maar blijkbaar bij de Noorderburen wel. Ach, dan doe ik maar een beetje mijn best

"Venteke" is in het beschaafd nederlands "mannetje". Hier gebruiken we dat soms als koosnaampje. Zoiets als schatje. Begrijp je schatje?
pi_34489510
beste mensen , ik heb roaccutane gekregen van mijn huidarts.
nu heb ik vorige week woensdag mijn ogen laten laseren, dit is goed gegaan ik zie nu best goed. alleen af en toe wat mistig maar dat zou in de loop van de weken verdwijnen.

maar ik heb een paar vragen over de bijwerkingen.

ik heb 2x 20 mg per dag voorgeschreven gekregen. en ik weeg maar 66 kg.
ik vraag me af of ik niet te veel slik dan.
ik las namelijk van mensen in dit forum dat ze met 20 mg per dag ook van hun acne af zijn gekomen en dan veel minder last van de bijwerkingen hadden.

en wie heeft ervaring met de bijwerking drooge ogen is het echt zo erg?
ik ben namelijk een beetje bang van dit medicijn.
ook omdat ik veel sport en ben bang dat ik straks niet goed kan presteren door dit medicijn ivm de vermoeidheid van de spieren en gewrichten.
ik wil liever 20 mg slikken plaats van 40 mg. maar zou dit dan te weinig zijn?
heeft iemand ervaring met 2 x 20 mg perdag en die rond de 65 kilo weegt?

groetjes mistah.
pi_34495425
Ik weeg ongeveer 73kg en ik slik ook 40mg roaccutane per dag. 2X20mg dus. Ik heb ergens gelezen dat er een bepaald regeltje is zodanig dat je kan zien hoeveel je eigenlijk in totaal moet slikken. MAar ik ben het kwijt . Iemand die dit nog weet?
pi_34498140
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 18:33 schreef mistah het volgende:
[...]
nu heb ik vorige week woensdag mijn ogen laten laseren[...]ik heb 2x 20 mg per dag voorgeschreven gekregen.[...]en wie heeft ervaring met de bijwerking drooge ogen is het echt zo erg?[...]
Een ooglaser behandeling is slecht voor je oog (meestal tijdelijk). Roaccutane is ook slecht (meestal niet merkbaar, soms tijdelijk, soms permanent) voor je oog.

Omdat je oog een vrij kwetbaar en belangrijk orgaan is, zou ik zelf i.i.g. geen extra risico willen lopen, en dus wachten met accutane totdat je oog volledig hersteld is.
pi_34498172
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 21:11 schreef TT2 het volgende:
[...]Ik heb ergens gelezen dat er een bepaald regeltje is zodanig dat je kan zien hoeveel je eigenlijk in totaal moet slikken. MAar ik ben het kwijt . Iemand die dit nog weet?
http://www.rxlist.com/cgi/generic/isotret_ids.htm
pi_34500256
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 21:11 schreef TT2 het volgende:
Ik weeg ongeveer 73kg en ik slik ook 40mg roaccutane per dag. 2X20mg dus. Ik heb ergens gelezen dat er een bepaald regeltje is zodanig dat je kan zien hoeveel je eigenlijk in totaal moet slikken. MAar ik ben het kwijt . Iemand die dit nog weet?
volgens mij was het 120mg per ligaamsgewicht per dag in totaal,of zoiets......heb de bijsluiter nog ergens liggen,dus ik ga het voor je nakijken!!!
ik weeg zelf 60 kg,en ben begonnen met 2 weken 20mg,daarna 1 maand 30mg en sindsdien slik ik 40 mg per dag(maar ik heb uitgerekend,dat als ik nou 4 maanden 40mg slik,en daarna weer 1 maand 30mg en vervolgens weer 2 weken 20mg ik precies op de goede totaaldosis voor mijn ligaamsgewicht zit!)ben nu te moe om de bijsluiter te gaan zoeken,maar meld me morgen ofzo nog'n keer!!!!
pi_34501062
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 22:56 schreef gadjodilo het volgende:
[..]
volgens mij was het 120mg per ligaamsgewicht per dag in totaal,of zoiets......[...]
Met die hoeveelheid zal je niet lang leven denk ik
pi_34504288
Ik weeg ook 65 kg en neem ook 40 mg per dag, dat nu al zes weken lang. Het enigste waar ik ,,last" van heb, zijn droge lippen. Maar met wat lippenbalsem is dat zo verholpen. Eigenlijk heb ik dus totaal geen problemen met de kuur.
Waneer je 20 mg zou willen nemen per dag, duurt je kuur wel twee maal zo lang. Dus de keuze is volgens mij snel gemaakt.
pi_34507409
Hoi allemaal!
Ik wil eerst even zeggen dat ik het erg leuk vind dat er al zoveel reacties zijn geweest over Roaccutane. Dit heeft mij erg veel info gegeven! Ikzelf ben vandaag begonnen met de kuur. Ik slik 1x per dag 30mg en dat voor 4 maanden lang. Na de vele smeerseltjes en andere kuren hoop ik toch echt dat dit gaat helpen! Ik ben alleen beetje bang voor de eventuele bijwerkingen, maar ik heb mijn gezichtscreme en lippenbalsem al bij de hand!
Ik had nog wel even een vraag, en ik hoop dat iemand hier antwoord op kan geven. In de bijsluiter staat dat je absoluut niet zwanger mag worden en dat je minimaal 1 en bij voorkeur 2 voorbehoedsmiddelen moet gebruiken. Nouja, zwanger ben ik niet en ik gebruik een anticonceptiepil. Ik vraag me nu af of ik naast die pil perse een ander voorbehoedsmiddel moet nemen of dat deze gewoon veilig blijft bij het gebruik van Roaccutane. Ik zie een beetje ertegenop om 4 maanden lang condooms te moeten gebruiken aangezien ik al 4,5 jaar een vaste vriend heb. Heeft iemand ervaring met dit probleem?

Groetjes Danielle
pi_34507472
Oke hartstikke bedankt voor jullie informatie, ik ga dan toch beginnen vandaag met de kuur. ben benieuwd hoe het zal bevallen.
eum iemand nog ervaring met het in 1 keer slikken van 2 tabletten 20mg met avond eten..
of kan je beter sochtends 1tje van 20 mg doen en dan savonds 1tje van 20 mg doen ivm met de bijwerkingen.

groetjes mistah
pi_34509353
@daantje
De werking van de pil zal niet minder zijn dan anders, echter de pil is niet 100% safe. Omdat je absoluut niet zwanger mag worden raden ze dus aan om een extra voorbehoedsmiddel te gebruiken.

@Mistah
Bij 40mg moet je die pillen tegelijk innemen. Staat als het goed is wel op de verpakking.

zo ben nu 3.5 weken bezig en heb nog steeds niet echt bijwerkingen, alleen wat droge lippen en een klein beetje een droge huid. In mijn gezicht had ik weinig acne, nu helemaal niets meer eigenlijk (afkloppen). Op mijn rug gaat het wat op en neer, vorige week bijna niets, nu weer wat meer. We wachten maar af.
Helaas pindakaas
pi_34512583
Ik heb nog een vraag voor de mensen die Roa gebruiken...

In de bijsluiter staat toch dat je geen alcohol mag drinken? Ik zie er een beetje tegenop op dit een half jaar niet te doen, en zag dat sommigen van jullie wel gewoon (met mate) drinken... Hoe zit dat precies? Kan het nu wel of niet?
pi_34516553
Ik heb mezelf voorgenomen gewoon wat minder te drinken. Ik hebt het er wel voor over, het zijn maar een paar maandjes. En hopelijk de rest van mijn leven van de acne af.

Roaccutane en alcohol zijn eigenlijk beiden "vergif" voor je lichaam wat eruit gehaald dient te worden. Dit zuiveren doet je lever, het is logisch dat je lever het zwaarder heeft als je drink en roaccutane slikt. Een beetje drinken zal niet zoveel uitmaken. Trouwens ik kon afgelopen weekend ook niet zoveel drinken, op 1 of andere manier was ik redelijk snel aangeschoten. Misschien dat dankzij die roaccutane mijn lever minder in staat was het alcohol uit mijn bloed te halen.

Helaas pindakaas
pi_34517962
quote:
Op vrijdag 27 januari 2006 14:12 schreef Jeronimos het volgende:
Ik heb mezelf voorgenomen gewoon wat minder te drinken. Ik hebt het er wel voor over, het zijn maar een paar maandjes. En hopelijk de rest van mijn leven van de acne af.

Roaccutane en alcohol zijn eigenlijk beiden "vergif" voor je lichaam wat eruit gehaald dient te worden. Dit zuiveren doet je lever, het is logisch dat je lever het zwaarder heeft als je drink en roaccutane slikt. Een beetje drinken zal niet zoveel uitmaken. Trouwens ik kon afgelopen weekend ook niet zoveel drinken, op 1 of andere manier was ik redelijk snel aangeschoten. Misschien dat dankzij die roaccutane mijn lever minder in staat was het alcohol uit mijn bloed te halen.

Oke nou daar gaat het mij een beetje om, als ik bijvoorbeeld twee drankjes kan drinken vind ik het prima. Maar een half jaar helemaal geen druppel kunnen drinken vind ik persoonlijk niet zo leuk.
pi_34523492
quote:
Op vrijdag 27 januari 2006 10:12 schreef Jeronimos het volgende:
@Mistah
Bij 40mg moet je die pillen tegelijk innemen. Staat als het goed is wel op de verpakking.

zo ben nu 3.5 weken bezig en heb nog steeds niet echt bijwerkingen, alleen wat droge lippen en een klein beetje een droge huid. In mijn gezicht had ik weinig acne, nu helemaal niets meer eigenlijk (afkloppen). Op mijn rug gaat het wat op en neer, vorige week bijna niets, nu weer wat meer. We wachten maar af.
Echt? Ik pak er smorgens en savonds eentje. . Nog iemand die dit doet? Zo het iets uitmaken . Ik denk het niet eigenlijk...
Ik zal het volgende woensdag eens achter vragen
pi_34527025
In de voorlichting van Roa stond dat je je alcohol gebruik moest matigen. Totaal stoppen hoeft dus volgens die folder niet. Ikzelf drink 2 x per week 1-2 glazenongeveer. Ik denk zelf dat het er vooral om gaat dat je niet als een idioot gaat drinken en echt elke week lazurus wordt ^^. Gewoon af en toe wat alcohol zou volgens dat boekje geen kwaad kunnen.

Weet iemand trouwens hoe het ziet met soft-drugs? icm Roa? Ik rook heeeeeeel af en toe wiet(1 keer per 4 maanden oid :p). Is dat verstandig met Roa?

Btw op het voorgaande, van hoeveel je gebruikt:
Ik dacht dat je op het einde zoveel procent van je eigen gewicht totaal had gebruikt oid maximaal.
Je krijgt volgens mij ook gewoon meer als je meer last van onzuiverheden. Ikzelf weeg 73 kg +_ en ben nu iets meer dan 2 weken bezig met een kuur van 30 mg. Heb alleen nog maar wat droge onderlip (koude weer van de laatste paar dagen bevordert het ook al niet te best).
pi_34533867
Op deze site http://www.ziekenhuis.nl/index.php?cat=medicijngids&medgids=question&id=8108 staat iets over de dosering. Het is in het begin 0,5mg/kg lichaamsgewicht per dag. De totale kuurdosering is ongeveer 120 mg/kg lichaamsgewicht. Dus als je een hogere dosering hebt, duurt je behandeling korter, maar heb je wel meer kans op bijwerkingen.
pi_34539923
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 23:16 schreef mwuhaha het volgende:

[..]

Met die hoeveelheid zal je niet lang leven denk ik
sorry,foutje!!!het was 120mg per kg ligaamsgewicht in totaal!!!(dus niet per dag! )
pi_34540217
quote:
Op vrijdag 27 januari 2006 17:26 schreef TT2 het volgende:

[..]

Echt? Ik pak er smorgens en savonds eentje. . Nog iemand die dit doet? Zo het iets uitmaken . Ik denk het niet eigenlijk...
Ik zal het volgende woensdag eens achter vragen
volgens mijn huisarts maakt het niet uit of je er eentje sóchtens en eentje sávonds neemt of allebei tegelijk.....alleen i.v.m.bijwerkingen zou het misschien kunnen helpen om ze verspreid over de dag te nemen!
ik slik zelf ook 40mg per dag en doe dat in een keer sóchtens....heb nog ff geprobeerd om het in twee keer te doen,maar was op gegeven moment bang,dat ik't sávond zou vergeten,omdat ik dan ook niet altijd thuis ben....doe het dus nu in een keer en heb ook niet meer last,dan die paar dagen dat ik het in twee keer deed!(en ik ben best gevoelig wat bijwerkingen enzo betreft)
gewoon uitproberen of als je onzeker bent met je docter overleggen.......succes!
pi_34551881
Ik ben nu zelf 4 dagen bezig en slikte de eerste 2 dagen sochtends en savonds 1tje.
nu ben ik 2 dagen bezig met in 1 keer 2X 20mg slikken en ik moet zeggen met de bijwerkingen betreft maakt het niet uit bij mij. ben ook nog maar kort bezig dus misschien kan daar verandering in komen.
maar ik ga het aanhouden om het in 1 keer te slikken.
Hoewel er op de beschrijving staat dat het tog ook in 2 keer mag per dag.
volgens mij maakt het niet veel uit:)
en ik heb het gevoel als ik er goed bij eet dat ik me minder slap voel, neem ze zoiezo in met een maaltijd.
Groetjes mistah
pi_34552595
Ga je er slap van voelen dan?
pi_34572502
Ja sneller vermoeid
pi_34587678
quote:
Op zondag 29 januari 2006 08:59 schreef mistah het volgende:
Ja sneller vermoeid
enorm vervelend tijdens de examens
Achja, nog maar eentje te gaan
pi_34642871
Yeeeej!

Ik krijg Roa!

Zijn er hier ook mensen die Mirena gebruiken in combinatie met Roaccutane? Is dat betrouwbaar genoeg? Want in de bijsluiter van Roaccutane staat dat progesteron-houdende pillen een wisselwerking hebben... In Mirena zit een progestageen... Is dat hetzelfde?
pi_34647395
GRMBL. Ik moet nu plotseling toch eerst naar de dermatoloog.
pi_34674553
Hey allemaal, ik ben nu 6 dagen bezig met de kuur en kan al wat bijwerkingen merken. Krijg een droge huid en mijn lippen zijn ook erg droog. Daarnaast heb ik vandaag vrij veel last van jeuk op mijn hoofd... Erg irritant maarja, zal er wel bijhoren. Ik ben benieuwd hoe het verder zal gaan lopen maarja, het is in ieder geval al wel aan het werken.
pi_34687531
ben gister weer naar de dermatoloog geweest, en ik moet nu nog 2,5 maand
ik zit nu op 6 maanden, dus straks heb ik in totaal 8,5 maand geslikt.
ben helemaal clean nu, maar ik heb er wel wat kuiltjes aan overgehouden helaas... hopen dat die minder worden na de kuur, als de huid weer aandikt, en de zomer is geweest.
ben supeeerr blij dat ik roa slik zeg, je hebt een hele zorg minder
pi_34690437
Hello, ik heb gister bloed laten prikken enzo, dus over een weekje weet ik of ik het mag gaan gebruiken! Hoop van wel!
pi_34695434
Ik heb het 5 jaar geleden ook een tijdje gebruikt en ben nu nog steeds (behalve af en toe een puistje) pukkelvrij.
Ik ben er dus erg tevreden over!
  woensdag 1 februari 2006 @ 21:56:28 #134
94063 2L0w4Zer0
Vidi, Vici, Veni. ;-)
pi_34695936
Hoe erg moet je acne gemiddeld zijn voordat er roaccutane wordt voorgeschreven?
"Success is a matter of a few simple disciplines, practiced every day."
"Failure is a few errors in judgment, repeated every day."
pi_34703185
quote:
Op woensdag 1 februari 2006 21:45 schreef Minnie_ het volgende:
Ik heb het 5 jaar geleden ook een tijdje gebruikt en ben nu nog steeds (behalve af en toe een puistje) pukkelvrij.
Ik ben er dus erg tevreden over!
Kijk, dit soort berichten zouden vaker moeten worden gepost.
pi_34709928
Jeej vandaag bloed laten prikken, volgende week weet ik meer!
pi_34709971
Las gisteren (of eergisteren) in de Telegraaf een Column over medcijnen. Over merkmedicijnen en goedkopere versies ervan. De vaak gestelde vraag hier of de goedkopere medicijnen hetzelfde werken als de merkmedicijnen werd hier ook in beantwoord. Vaak wordt gezegd dat "de hoeveelheid werkzame stof" evenveel is, dús de werking ook hetzelfde is. Dit is dus niet zo. De samenstelling van het medicijn hangt natuurlijk ook af van bindmiddelen en dergelijke. Die middelen kunnen de werking ook beïnvloeden. Dus op de vraag of de goedkopere Roaccutane evengoed werkt als de merkversie van Roche:

Het is niet bewezen, dus het kan best zijn dat het minder goed werkt


Amen
Signature
pi_34709985
Roaccutane kan worden voorschreven aan iedereen die last heeft van acné, waarbij andere middelen niet hebben aangeslagen, zoals antibiotica-kuren. Het kan ook zijn dat je het in mindere mate hebt, maar er wel heel veel last van hebt. Dan is het vaak nog afhankelijk van de dermatoloog of hij/zij het voorschrijft. Ik hebt het zelf niet heel erg extreem, maar ook op mn rug en borst. Heb veel antibiotica-kuren gehad, maar slaat niet voldoende aan. Dermatologen zijn trouwens meer terughoudend bij meisjes dan bij jongens wat betreft roaccutane, omdat de risico's voor meisjes groter zijn. Ze mogen namelijk absoluut niet zwanger worden tijdens de kuur, en moeten dan ook elke maand een zwangerschapstest doen, alvorens zij weer pillen krijgen voorgeschreven. Als iemand zwanger wordt tijdens het gebruik van roaccutane, kan het kind een zeer ernstige botvergroeiing krijgen. Ook kan roaccutane de groei beïnvloeden (stopzetten) dus als je nog jong bent en niet uitgegroeid, krijg je het waarschijnlijk niet.

Ik zou je adviseren om met je huisarts of dermatoloog te bespreken of je in aanmerking komt voor roaccutane.
pi_34710462
quote:
Op woensdag 1 februari 2006 11:32 schreef Daantje85 het volgende:
Hey allemaal, ik ben nu 6 dagen bezig met de kuur en kan al wat bijwerkingen merken. Krijg een droge huid en mijn lippen zijn ook erg droog. Daarnaast heb ik vandaag vrij veel last van jeuk op mijn hoofd... Erg irritant maarja, zal er wel bijhoren. Ik ben benieuwd hoe het verder zal gaan lopen maarja, het is in ieder geval al wel aan het werken.
Vergeet niet dat het weer er ook bij speelt he.

Heb nu sinds een paar dagen ook m'n huid heel droog en m'n lippen helemaal verneukt. Alhoewel, m'n lippen zijn weer behoorlijk opgeknapt door m'n vriend de Calendulan Stick

Ben nu overigens 4 maanden bezig (sinds 28 september) en m'n rug vertoont af en toe nog een pukkeltje. M'n gezicht gaat wat langzamer, maargoed, ik zit nog niet eens op de helft
Signature
pi_34719652
quote:
Op donderdag 2 februari 2006 13:15 schreef Carolijn het volgende:
............... Ook kan roaccutane de groei beïnvloeden (stopzetten) dus als je nog jong bent en niet uitgegroeid, krijg je het waarschijnlijk niet.

Ik zou je adviseren om met je huisarts of dermatoloog te bespreken of je in aanmerking komt voor roaccutane.
ik ben 14....
pi_34721341
Ik was al 26...nou, dan is het niet meer leuk om met een pukkelhoofd te lopen
pi_34721558
quote:
Op donderdag 2 februari 2006 18:02 schreef FlyingFOool het volgende:

[..]

ik ben 14....
Misschien ben je al uitgegroeid? Weet niet hoe lang je bent? Je kan het altijd vragen aan je arts he!
  donderdag 2 februari 2006 @ 19:38:55 #143
94063 2L0w4Zer0
Vidi, Vici, Veni. ;-)
pi_34722475
quote:
Op donderdag 2 februari 2006 19:04 schreef Carolijn het volgende:

[..]

Misschien ben je al uitgegroeid? Weet niet hoe lang je bent? Je kan het altijd vragen aan je arts he!
Op je 14e uitgegroeid.....
"Success is a matter of a few simple disciplines, practiced every day."
"Failure is a few errors in judgment, repeated every day."
pi_34729078
Ja dat heb je soms, van die jongens van 14 die 1.90 zijn ofzo, haha, het kan!
pi_34732324
Ben vanochtend begonnnen ! Heb al lippenbalsem gekocht !

Ik heb trouwens niet de echte Roa want die hadden ze niet bij de Apotheek, de dokter heeft niet gezegt dat ik persee Roa moest nemen dus ik ga er maar vanuit dat het ook goed genoeg is.
All those moments will be lost, like tears in rain... Time to die.
pi_34734906
is0tretinoine van alpharma heb je cker gekregen?
pi_34735035
Klopt ! Het zal niet veel slechter zijn toch ?
All those moments will be lost, like tears in rain... Time to die.
pi_34738520
quote:
Op donderdag 2 februari 2006 19:04 schreef Carolijn het volgende:

[..]

Misschien ben je al uitgegroeid? Weet niet hoe lang je bent? Je kan het altijd vragen aan je arts he!
nee ik ben nog niet uitgegroeid, maar ben nu wel al 1.84 m. ze verwachtten dat ik 1.90 m word
heb van de dokter en van de dermatoloog (ben bij beide onder behandeling (geweest) ) niks over leeftijd gehoord, dat ze het gevaarlijker oid vonden dat ik nog zo jong was.

ps. ik word in maart 15
pi_34762979
Ik vroeg me even iets af:

Ik ben in de afgelopen 4 maanden nu al een stuk of 4 of 5 keer verkouden geweest. Normaal heb ik dit nooit en ik gebruik nu roaccutane. Weet iemand of je weerstand door de roaccutane minder wordt. Ik vind het toch een beetje vreemd (en erg vervelend )
Enne wil iemand me uitleggen hoe je nu precies uitrekent hoeveel mg je nu uiteindelijk moet hebben geslikt?
Ik ben nogal slecht in rekenen (lees=heel slecht ) en ik begrijp niet helemaal hoe je t dan moet uitrekenen. Je gewicht keer 120 mg of zo?????


pi_34765203
ROI: nog even over isotretinoine dat gebruik ik ook tog, dat is het zelfde als roaccutane. volgens mijn dermatoloog. de werking is het zelfde.
pi_34765295
p.s weet iemand hoe je zo,n quote doet?
pi_34768727
quote:
Op zondag 5 februari 2006 15:49 schreef pompidompidom het volgende:
Ik vroeg me even iets af:

Ik ben in de afgelopen 4 maanden nu al een stuk of 4 of 5 keer verkouden geweest. Normaal heb ik dit nooit en ik gebruik nu roaccutane. Weet iemand of je weerstand door de roaccutane minder wordt. Ik vind het toch een beetje vreemd (en erg vervelend )
Enne wil iemand me uitleggen hoe je nu precies uitrekent hoeveel mg je nu uiteindelijk moet hebben geslikt?
Ik ben nogal slecht in rekenen (lees=heel slecht ) en ik begrijp niet helemaal hoe je t dan moet uitrekenen. Je gewicht keer 120 mg of zo?????ik weet niet precies of ik het helemaal goed heb gedaan ,maar ik kan je mijn berekening ff laten zien:
ik weeg dus 60 kg en heb uitgerekend,dat ik als ik 15 dagen 20mg(daar ben ik nml.mee begonnen),
30 dagen 30mg,120 dagen(dus 4 pakjes) 40mg,daarna weer 30dagen 30 mg en vervolgens nog 15 dagen 20mg(als afsluiter) slik(dus alles bij elkaar zijn dat zo'n 7 maanden)ik precies op die 120 mg per dag zit!!!
de berekening is als volgt:
tell ff al dagen,die je hebt gelikt(en nog denkt te slikken) bij elkaar en hoe veel mg en deel dat door je kg ligaamsgewicht......dan krijg je de totale mg per dag(geloof ik!)
dus nog een keer voor de duidelijkheid mijn berekening(heel plastisch):
15 dgn........20mg = 300mg
30 dgn........30mg = 900mg
120dgn.......40mg =4800mg
30 dgn........30mg = 900mg
15 dgn........20mg = 300mg
----------
7200mg :60(kg) =120mg

hoop,dat je hier iets aan hebt!!!!succes


pi_34768780
quote:
Op zondag 5 februari 2006 17:01 schreef mistah het volgende:
p.s weet iemand hoe je zo,n quote doet?
door op het icoontje helemaal rechtsboven in het bericht aan te klikken(die met dat rode pijltje!)succes
pi_34768879
quote:
Op zondag 5 februari 2006 18:44 schreef gadjodilo het volgende:

[..]
sorry,pompidompidom.....heb per ongeluk mijn antwoord op jouw vraag in je quote geplaatst,hoop dat je er alsnog wat aan hebt!!!!
pi_34777567
Een vraagje: Hoelang zijn julle aan de kuur reeds bezig / Hoelang moet je ze nog doen / Hoelang was jou kuur?


Ik ben eens aan het uitrekenen geblazen:

72(kg) x 120mg = 8.640 mg

14 December - 01 Februari
-------------------------

3 X 15 x 40 = 1.800mg

-> nog te gaan: 6840mg


01 Februari - 01 April
----------------------

4 X 15 X 40 = 2.400mg

-> nog te gaan: 4440mg


Volgens deze berekeningen zou ik dus nog 4 maand moeten slikken na April . En dat is enkel wanneer ik blijf 40mg per dag slikken... Het gaat dus blijkbaar nog veel langer duren dan ik had gedacht. Ik hoopte tegen de zomer clean te zijn om dan mooi in het zonnetje rond te kunnen lopen.
pi_34787703
Weet iemand of roaccutane invloed kan hebben op de menstruatie? Dat het minder is of juist meer. En of het ineens niet meer regelmatig komt?
pi_34787793
Ik gebruik het nog niet, maar volgens mij heeft het daar geen invloed op. En trouwens, je bent toch verplicht aan de pil te gaan als je Roa gebruikt? Ik tenminste wel!
pi_34788127
Ja klopt, die slik ik ook al een paar jaar, dus wat dat betreft is het geen probleem. Gebruik jij naast je pil ook andere middelen tijdens het gebruik van Roa? Zal de pil minder betrouwbaar worden? Volgens mij niet he?
pi_34821694
Nee de pil wordt niet minder betrouwbaar, maar mij is wel geadviseerd om 'dubble dutch' te gaan zeg maar. Ze willen gewoon echt voorkomen dat je zwanger raakt.

Vraagje aan jullie allemaal: Wat is de beste lippenbalsem/stick die er is?
pi_34821706
haha mooi woord heb ik bedacht, ik bedoel natuurlijk double dutch
pi_34823180
quote:
Op donderdag 2 februari 2006 19:38 schreef 2L0w4Zer0 het volgende:

[..]

Op je 14e uitgegroeid.....
Zit die klerenkast hier ook?

Zie je al beetje vooruitgang met thuis trainen?
Signature
pi_34823336
quote:
Op zondag 5 februari 2006 22:44 schreef TT2 het volgende:
Een vraagje: Hoelang zijn julle aan de kuur reeds bezig / Hoelang moet je ze nog doen / Hoelang was jou kuur?


Ik ben eens aan het uitrekenen geblazen:

72(kg) x 120mg = 8.640 mg

14 December - 01 Februari
-------------------------

3 X 15 x 40 = 1.800mg

-> nog te gaan: 6840mg


01 Februari - 01 April
----------------------

4 X 15 X 40 = 2.400mg

-> nog te gaan: 4440mg


Volgens deze berekeningen zou ik dus nog 4 maand moeten slikken na April . En dat is enkel wanneer ik blijf 40mg per dag slikken... Het gaat dus blijkbaar nog veel langer duren dan ik had gedacht. Ik hoopte tegen de zomer clean te zijn om dan mooi in het zonnetje rond te kunnen lopen.
Ik denk dat het niet in de zon kunnen lopen wel meevalt. Ben benieuwd hoe het zal gaan in de zomer. Ben gelukkig vroeg in de zomer klaar en ga in augustus 8 dagen weg naar de zon, dus dat komt mooi uit
Signature
pi_34839209
Nou mijn bloedtest was goed, dus ik begin morgen met roaccutane! Enne, welke lippenbalsem vinden jullie het best? Ik hoor het graag!
pi_34841718
Aquaphor, kan je bestellen bij Ebay
Haleloeja
pi_34849662
quote:
Op dinsdag 7 februari 2006 21:03 schreef Gelderland het volgende:
Aquaphor, kan je bestellen bij Ebay
Hoe staat het met jouw huid sinds je gestopt bent?
pi_34859603
Nou ik krijg morgen de uitslag van mijn bloedtest...

Er is toch nog iets waar ik mee zit.

In het ziekenhuis hameren ze er echt op dat ik twee voorbehoedmiddelen gebruik. Ik heb een Mirena spiraaltje en nu moet ik ook het condoom er bij gebruiken.
Volgens de Roa-brochure is één voorbehoedmiddel ook wel voldoende (al is 2 beter).

maar ik wil normaal toch óók niet zwanger worden... En dan gebruik ik ook maar één voorbehoedmiddel! Is het nou echt zo noodzakelijk om ook condooms te gebruiken..?

Zijn er misshien mensen hier die ook een Mirena-spiraaltje hebben en mij kunnen vertellen of de werking van het spiraaltje verminderd is? Want als ik dat in het ziekenhuis vraag kwijg ik een vaag antwoord met de boodschap dat ik sowieso twee voorbehoedmiddelen moet gebruiken.
pi_34861504
Ben nu al iets meer dan zeven weken bezig (40mg per dag voor 65 kg lichaamsgewicht). Ik heb nog altijd zeer weinig bijwerkingen, enkel droge lippen. Mijn rug is goed aan het beteren, mijn gezicht langzaam aan.
pi_34862178
)Hee mensen!

Ik heb ook last van puisten (witte koppen) en ben ong. 4 maanden geleden naar de huisarts gegaan omdat ik er nu wel eens van af wou.. Ben 20 jaar en gebruik sinds 2 jaar MD Formulations van de schoonheidsspecialiste en hielp in het begin super!! Ze hebben me erg goed gehoplpen en ook van mijn geld..

Nu is het alweer ongeveer een half jaar geleden sinds mijn huid rustig was en heb toen een Klacid gekregen van de Huisarts. Dit deed niet veel voor mij had ik het gevoel en ben toen dooverwezen naar de Dermatoloog.

Toen wou ze mij eigenlijk meteen al Roaccutane voorschrijven terwijl ik al helemaal glad was! (zul je altijd zien, ga je naar de Dermatoloog heb je ineens een gave huid.. ) Dus omdat ik bang was voor de Roaccutane heb ik eerst 2 maanden Minocycline gekregen en een Tretinoine creme. Dit helpt me wel goed heb al 2 weken geen puist meer gekregen! Afkloppen natuurlijk maar nu hoor ik nogal vaak dat wanneer je stopt met die hele handel het nog een maand of 2 gaaf blijft en dat de ellende dan weer opnieuw begingt. Nu moet ik eind Maart weer naar het ziekenhuis en bekijkjen dan of ik aan de Roaccutane ga of niet.

Wat zouden jullie doen? Ik wil het wel en meer eigenlijk omdat ik dan vrijwel nooit meer puisten krijg..

Alvast bedankt!
pi_34862723
Ik heb zelf ook minocycline gebruikt en daarna klacid. Dat werkt op een gegeven moment echt uit idd, zeker als je stopt. Ik zou wel met roaccutane beginnen, dan ben je van het hele gezeik af. En mocht het niet bevallen in verband met de bijwerkingen ofzo, dan kan je er altijd mee stoppen. Je kunt namelijk op elk moment van de behandeling stoppen.

Ik neem vanavond mn eerste pilletje! Ik hoef maar 1x per dag 20 mg te slikken. Is niet veel of wel? Maar heb ook niet zo'n erge acné.

Nou succes ermee he!
pi_34863235
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 12:10 schreef Laura 2000 het volgende:
Nou ik krijg morgen de uitslag van mijn bloedtest...

Er is toch nog iets waar ik mee zit.

In het ziekenhuis hameren ze er echt op dat ik twee voorbehoedmiddelen gebruik. Ik heb een Mirena spiraaltje en nu moet ik ook het condoom er bij gebruiken.
Volgens de Roa-brochure is één voorbehoedmiddel ook wel voldoende (al is 2 beter).

maar ik wil normaal toch óók niet zwanger worden... En dan gebruik ik ook maar één voorbehoedmiddel! Is het nou echt zo noodzakelijk om ook condooms te gebruiken..?

Zijn er misshien mensen hier die ook een Mirena-spiraaltje hebben en mij kunnen vertellen of de werking van het spiraaltje verminderd is? Want als ik dat in het ziekenhuis vraag kwijg ik een vaag antwoord met de boodschap dat ik sowieso twee voorbehoedmiddelen moet gebruiken.
Volgens mij heeft de roa echt geen invloed op de werking van de pil of spiraaltje. Maar omdat een voorbehoedsmiddel nooit 100% zeker is, vaak 99 % ofzo. Daarom willen ze dat je twee voorbehoedmiddelen gebruikt, zodat het echt zeker is. Dus als jij het spiraaltje voldoende vertrouwd, dan hoef je niet per se een condoom te gebruiken. Maar het is wel het beste omdat je het dan absoluut zeker weet. Ik hoop dat ik je een beetje heb kunnen helpen.

ps. Zelf zou ik het wel dubbel doen. Heb ook geen vaste vriend dus.
pi_34866500
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 14:08 schreef Carolijn het volgende:

[..]

Volgens mij heeft de roa echt geen invloed op de werking van de pil of spiraaltje. Maar omdat een voorbehoedsmiddel nooit 100% zeker is, vaak 99 % ofzo. Daarom willen ze dat je twee voorbehoedmiddelen gebruikt, zodat het echt zeker is. Dus als jij het spiraaltje voldoende vertrouwd, dan hoef je niet per se een condoom te gebruiken. Maar het is wel het beste omdat je het dan absoluut zeker weet. Ik hoop dat ik je een beetje heb kunnen helpen.

ps. Zelf zou ik het wel dubbel doen. Heb ook geen vaste vriend dus.
Je hebt gelijk dat het nooit helemaal betrouwbaar is... Maar dat is het zonder Roa ook niet.
En ik wil nu sowieso ABSOLUUT niet zwanger worden, ook als ik géén roa gebruik!

Maar weet jij of de werking van Mirena verminderd is met Roa?

De fabrikant van Roche zegt dat anticonceptiepillen met progesteron niet voldoende zijn:
quote:
www.roche.nl:
De werking van anticonceptiepillen, die uitsluitend een lage dosering progesteron bevatten (de 'minipil', zoals Exluton®) worden door Roaccutane nadelig beïnvloed en zijn derhalve niet geschikt.
En Mirena bevat een hormoon dat lijkt op progesteron:
quote:
http://www.mirena.nl:
Mirena combineert de eigenschappen van de anticonceptiepil met die van het spiraaltje. Evenals de pil bevat Mirena een hormoon waarvan de anticonceptieve werking op het baarmoederslijmvlies te vergelijken is met die van progesteron (een hormoon dat door het lichaam zelf wordt gemaakt).


Jemig wat een onduidelijkheid eigenlijk! Nergens kan ik verder vinden of Mirena minder goed werkt door Roacutane erbij te gebruiken... Alleen dit over progesteron...
pi_34891999
Ja dat is wel erg lastig idd.. ik zou het je niet kunnen vertellen. Anders vraag je het aan je apotheker! Die horen dat soort dingen te weten namelijk!
pi_34896013
Vandaag bij de dermatoloog geweest, bloedtesten waren goed dus ik heb nu Roaccutane . 40 mg per dag, ben 65 kilo. Waarschijnlijk moet ik het 3 a 4 maanden slikken.

Oh en wat Mirena betreft, die geeft de hormonen plaatselijk af en is dus gewoon betrouwbaar, weet ik inmiddels...
pi_34897431
Me huid begint al lekker droog te worden
All those moments will be lost, like tears in rain... Time to die.
pi_34902482
quote:
Op donderdag 9 februari 2006 13:16 schreef Roi het volgende:
Me huid begint al lekker droog te worden
Na 5 dagen al dus!!

Wanneer merkte je voor het eerst dat het begon te werken?
pi_34903399
quote:
Op dinsdag 7 februari 2006 20:02 schreef Carolijn het volgende:
Nou mijn bloedtest was goed, dus ik begin morgen met roaccutane! Enne, welke lippenbalsem vinden jullie het best? Ik hoor het graag!
Calendulan Stick, gewoon bij de drogist te halen
Signature
pi_34906152
Oke bedankt, ga ik eens proberen. Hoe gaan je lippen er eigenlijk uit zien? Is het erg afzichtelijk? Zoenbaar? Als je vaak spul dr op doet dan he. Ik ben erg benieuwd.
pi_34906299
mijn huid is ook kurkdroog ik smeer me gezicht wel 5 keer per dag in met nivea soft en ik gebruik roa nog maar 2weken.
maar het werkt prima zo.
en de bijwerkingen lijken steeds minder te worden dan de eerste week.
ik kan nie wachten tot ik acne vrij ben heb echt een gevoel dat roaccutane gaat helpen.
naar jaren lang middeltjes te gebruiken die tog niet helpen

StaY strong people
pi_34907363
quote:
Op donderdag 9 februari 2006 15:39 schreef Laura 2000 het volgende:

[..]

Na 5 dagen al dus!!

Wanneer merkte je voor het eerst dat het begon te werken?
Vandaag voor het eerst een echt droge huid. De uitwerking van Roa kan nog wel een paar maanden duren, of bedoelde je die droge huid ?
All those moments will be lost, like tears in rain... Time to die.
pi_34910632
quote:
Op donderdag 9 februari 2006 17:15 schreef mistah het volgende:
mijn huid is ook kurkdroog ik smeer me gezicht wel 5 keer per dag in met nivea soft en ik gebruik roa nog maar 2weken.
maar het werkt prima zo.
en de bijwerkingen lijken steeds minder te worden dan de eerste week.
ik kan nie wachten tot ik acne vrij ben heb echt een gevoel dat roaccutane gaat helpen.
naar jaren lang middeltjes te gebruiken die tog niet helpen

StaY strong people
Wat voor bijwerkingen had je in de eerste week dan? ik heb nog nergens last van, ja logisch, ik heb pas 2 pillen gehad nu.
pi_34911201
Hey Carolijjn,

Bedankt voor je antwoordt. Jammer dat de anderen hun mening nog niet hebben gegeven. Ben er toch wel benieuwd naar aangezien het best wel een zwaar middel is.

Ik heb nu alleen nog maar vlekjes en er is nog geen nieuwe puist bijgekomen!

Hoelang zou ik die Roaccutane krijgen? Denk niet iets van een maand of 8. Maar ja het boeit me eigenlijk ook geen flikker zolang ik er maar af kom!

pi_34913464
hey carolijn
quote:
Wat voor bijwerkingen had je in de eerste week dan? ik heb nog nergens last van, ja logisch, ik heb pas 2 pillen gehad nu.


ik had erg last van spier en gewrichtspijnen, dat komt ook omdat ik intensief sport.
maar hij lijkt nu te minderen of dat me lichaam er aan begint te wennen.
En ik kreeg pas echt een drooge huid na een week, dus lekkere smeren met creme tog
en ik zou je ook wel een lipstick willen aanbevelen(maar dat wist je vast wel )
ik heb zelf gewoon labello classic tog die werkt bij mij het best ik had eerst nog ff blistex maar dat vond ik maar nix.

succes he
pi_34914226
quote:
Op donderdag 9 februari 2006 19:40 schreef Pupil het volgende:
Hey Carolijjn,

Bedankt voor je antwoordt. Jammer dat de anderen hun mening nog niet hebben gegeven. Ben er toch wel benieuwd naar aangezien het best wel een zwaar middel is.

Ik heb nu alleen nog maar vlekjes en er is nog geen nieuwe puist bijgekomen!

Hoelang zou ik die Roaccutane krijgen? Denk niet iets van een maand of 8. Maar ja het boeit me eigenlijk ook geen flikker zolang ik er maar af kom!

Ja moeilijk te zeggen hoe lang je het krijgt. Ligt aan de dosering. Ik weet zelf ook nog niet hoe lang ik het krijg, ik weet niet wat de dermatoloog met me van plan is, is natuurlijk ook afhankelijk van hoe het gaat. Ben nu pas 2 dagen bezig dus dat duurt sowieso nog wel ff. Maar ik hoop in de zomer toch wel mooi te zijn Maar als ik jou was zou ik het wel doen als je twijfelt. Het valt volgens mij allemaal wel mee met die bijwerkingen, en het is het enige middel dat echt werkt. En mocht het je niet bevallen, kan je toch gewoon stoppen!

Thnx mistah!
pi_34932619
Ik ben nu zo'n 5.5 week bezig en ik moet zeggen de bijwerkingen vallen me echt zwaar mee. In het begin had ik last van droge lippen en een beetje droge huid, nu heb ik niet eens meer echt droge lippen . Acne in mijn gezicht is zo goed als weg (had ik ook niet zo heel veel daar), en op mijn rug is het ook een stuk minder nu .

Voor droge lippen gebruik ik blistex (1 a 2 maal per dag) en voor droge huid gebruik ik 1 of andere body milk ('s morgens een beetje). Wat mij trouwens erg meevalt is het scheren. Omdat ik voorheen altijd best last had van scheeruitslag dacht ik dat het met roaccutane alleen maar erger zou worden (gevoelig worden huid). Echter nu heb ik helemaal geen last meer van .
Helaas pindakaas
pi_34935361
Och ik kan niet wachten tot me acne weg is en ik gewoon lekker normaal me kan scheren !
All those moments will be lost, like tears in rain... Time to die.
  vrijdag 10 februari 2006 @ 15:43:46 #186
88849 Extend
Nee vast niet...
pi_34938533
quote:
Op donderdag 9 februari 2006 20:42 schreef mistah het volgende:
hey carolijn
[..]



ik had erg last van spier en gewrichtspijnen, dat komt ook omdat ik intensief sport.
Dat had ik dus ook, na 4 maanden nu is het meeste al over, alleen zo nu en dan gewrichtspijn als ik na een zware dag in men bed lig.

Ben nu dus rond de 4/5 maanden bezig met 30 mg per dag, vrijwel alles in mijn gezicht is verdwenen, heb alleen last van vervellende huid soms en altijd heel erg droog. Alleen op mijn rug gaat het nog steeds erg slecht en vandaag had ik weer een afspraak met de dokter. Hij had het even opgezocht en het schijnt dat je 2mg/kg lichaamsgewicht/dag mag bij extreme gevallen, dus hij vond 30mg/dag vrij weinig dus dat is nu verdubbeld voor een maand. Daarna weer bloedprikken en controle.

Ik had eigenlijk al gehoopt dat ik er binnen 2 weken af zou zijn, maar helaas.
pi_34962636
Een vrouw heeft haar gehele leven maar een beperkt aantal eicellen die niet meer opnieuw aangemaakt worden. Zijn de dermatologen daarom terughoudender, daarom de vrouwen iets laten tekenen zodat zij zelf niet meer aansprekelijk zijn, bij het voorschrijven van Roaccutane bij vrouwen omdat het invloed heeft op deze eicellen die daarna onherstelbaar zijn?

Ik werd iig als man niet blij met de bijwerkingen voor de vrouw.

De man maakt gewoon altijd maar nieuwe zaadcellen aan, dus mocht het middel de kwaliteit beinvloeden, dan na de kuur worden toch weer nieuwe aangemaakt.

Ik ondervind van mijn acne meer sociale problemen, daarom heb ik het hoge risico van bijwerkingen genomen.
pi_34968235
Hallo, daar ben ik weer eens

Ik slik nu precies een maand Roa en heb eigenlijk maar last van één bijwerking. Dat is dat ik abnormaal moe ben. Het moeilijke is dat ik niet echt kan inschatten of dat door de Roa komt of omdat ik momenteel sowieso veel aan mn hoofd heb. Ik ga echt elke avond om 23u naar bed omdat ik kapot ben en ik slaap met gemak 12u achter elkaar. Ik word sowieso brak wakker en ben echt heel erg energieloos.

Ik slik guaranatabletten, ijzertabletten, vitamine C en ik ben sinds een paar weken aan het hardlopen. Dingen die ik voorheen nooit deed en toch voel ik me nu uitzonderlijk moe. Zodoende dat ik ook aan de Roa denk. Ik moet maandag bloed laten prikken en zie volgende week mn dermatoloog. Ga dit zeker voorleggen want dit ga ik niet nog eens 5 maanden trekken. Misschien is het echter wel wat anders, zou best bloedarmoede kunnen zijn, ik hoop het maar.

Verder merk ik vrijwel niets van een droge huid. Zoals ik al vertelde had ik toch al hele droge lippen en ik ben niet meer gaan smeren dan ik al deed. Ook mn gezichtshuid en lichaamshuid zijn niet droger geworden dan ze al waren. Dat betekent dus gewoon elke ochtend bodylotion smeren (heb gewoon spulk van de Europrofit) en ik gebruik een dag- en nachtcreme van het Kruidvat. Niets bijzonders dus.

Ook merk ik niets van extra spierpijn (terwijl ik dus wel aan het sporten ben), ik heb geen extreem droge ogen (had ik nl. ook al een beetje), ik ben niet depressief of wat dan ook.

Ik merk eigenlijk bijan geen ene fuck. En daar had ik me ook op ingesteld. Volgens mij zijn de meeste verhalen nogal ovcerdreven. Mensen die niet gewend zijn zich elke dag te moeten insmeren of 10x per dag Blistex te moeten smeren zullen wel verschil merken ja. Maar ik deed dat al, ik wist al niet beter.

Afgezien van dat moe zijn valt het me dus 200% mee. En dat moe zijn weet ik dus niet waar het van komt.
It's all about respect!
pi_34968304
Oh en nu zou ik bijna vergeten te vermelden hoe het met mijn huid is

Nou heel veel rode vlekjes en ik krijg toch nog steeds wel kleine pukkeltjes. Maar geen uitbarstingen meer. Maar veel verbetering t.o.v. een maand geleden is er nog niet te zien. Dat maakt het ook wel frustrerend want ik functioneer gewoon niet volop door die moeheid en je ziet nog niet waar je het nou eigenlijk voor doet.

geduld, geduld...ik zal donderdag even meer schrijven als ik bij de dermatoloog geweest ben!
It's all about respect!
pi_34968629
quote:
Op maandag 6 februari 2006 10:49 schreef Daantje85 het volgende:
Weet iemand of roaccutane invloed kan hebben op de menstruatie? Dat het minder is of juist meer. En of het ineens niet meer regelmatig komt?
Hmm nu ik het zo lees bedenk ik me dat ik de laatste paar keer veel korter ongesteld was? Is dit herkenbaar?
pi_34968681
Het gaat trouwens bij mij erg goed! Ik ben nu ongeveer 8 weken bezig... of en toe wat pukkeltjes en verder nog wat littekens/lelijke plekjes...! Maar dit is niets vergeleken met die 50 die ik eerder had...!
pi_34969505
-verkeerd -
All those moments will be lost, like tears in rain... Time to die.
  zaterdag 11 februari 2006 @ 16:05:42 #193
88849 Extend
Nee vast niet...
pi_34969519
quote:
Op zaterdag 11 februari 2006 16:05 schreef Roi het volgende:
Mischien leuk om een van mijn foto's toe te voegen ?

http://frontpage.fok.nl/nieuws.fok/62198#2505481
verkeerd topic?
pi_34969626
quote:
Op zaterdag 11 februari 2006 16:05 schreef Extend het volgende:

[..]

verkeerd topic?
!

Ik begin trouwens last te krijgen van spierpijn, weet alleen niet of het nou aan de Roa ligt of niet.
All those moments will be lost, like tears in rain... Time to die.
  zaterdag 11 februari 2006 @ 16:20:08 #195
88849 Extend
Nee vast niet...
pi_34969959
quote:
Op zaterdag 11 februari 2006 16:09 schreef Roi het volgende:

[..]

!

Ik begin trouwens last te krijgen van spierpijn, weet alleen niet of het nou aan de Roa ligt of niet.
Ik heb ook verergerde spierpijn door roa, maar ik train ook intensief.

Waar ik ook last van gekregen is dat ik eerder moe ben en gigantisch lang in mijn bed kan liggen wat ik voorheen nooit had. Zal me die dubbele dosis (60 mg/dag) wel erger worden denk
pi_34970025
quote:
Op zaterdag 11 februari 2006 15:20 schreef wackiejacky het volgende:
Hallo, daar ben ik weer eens

Ik slik nu precies een maand Roa en heb eigenlijk maar last van één bijwerking. Dat is dat ik abnormaal moe ben. Het moeilijke is dat ik niet echt kan inschatten of dat door de Roa komt of omdat ik momenteel sowieso veel aan mn hoofd heb. Ik ga echt elke avond om 23u naar bed omdat ik kapot ben en ik slaap met gemak 12u achter elkaar. Ik word sowieso brak wakker en ben echt heel erg energieloos.

Ik slik guaranatabletten, ijzertabletten, vitamine C en ik ben sinds een paar weken aan het hardlopen. Dingen die ik voorheen nooit deed en toch voel ik me nu uitzonderlijk moe. Zodoende dat ik ook aan de Roa denk. Ik moet maandag bloed laten prikken en zie volgende week mn dermatoloog. Ga dit zeker voorleggen want dit ga ik niet nog eens 5 maanden trekken. Misschien is het echter wel wat anders, zou best bloedarmoede kunnen zijn, ik hoop het maar.

Verder merk ik vrijwel niets van een droge huid. Zoals ik al vertelde had ik toch al hele droge lippen en ik ben niet meer gaan smeren dan ik al deed. Ook mn gezichtshuid en lichaamshuid zijn niet droger geworden dan ze al waren. Dat betekent dus gewoon elke ochtend bodylotion smeren (heb gewoon spulk van de Europrofit) en ik gebruik een dag- en nachtcreme van het Kruidvat. Niets bijzonders dus.

Ook merk ik niets van extra spierpijn (terwijl ik dus wel aan het sporten ben), ik heb geen extreem droge ogen (had ik nl. ook al een beetje), ik ben niet depressief of wat dan ook.

Ik merk eigenlijk bijan geen ene fuck. En daar had ik me ook op ingesteld. Volgens mij zijn de meeste verhalen nogal ovcerdreven. Mensen die niet gewend zijn zich elke dag te moeten insmeren of 10x per dag Blistex te moeten smeren zullen wel verschil merken ja. Maar ik deed dat al, ik wist al niet beter.

Afgezien van dat moe zijn valt het me dus 200% mee. En dat moe zijn weet ik dus niet waar het van komt.
Heyy wackiejackie

Ik herken het wel wat je bedoeld over moe zijn, ik ben namelijk afgelopen week erg moe, ik slaap en eet gewoon gezond tog. en sporten doe ik ook veel. maar ik weet cker dat ik gewoon gaar wordt door de ROA normaal was ik echt niet zo brak. zelfs als ik 9/ 10 slaap ben ik nog moe. het is de laaste week erger want vorige week had ik het niet zo. ik ben nu ongeveer 3 weken bezig. en over 2 weken bloed laten prikken...ben ook benieuwd wat de uitslag is en wat de dermatoloog gaat zeggen.
en me huid is nu weer wat slechter geworden majah ik zit er nog maar 3 weken aan dus ik zal wel geduld moeten hebbennnn

veel success everybody


laterz mistah
pi_34970096
quote:
Op zaterdag 11 februari 2006 16:09 schreef Roi het volgende:

[..]

!

Ik begin trouwens last te krijgen van spierpijn, weet alleen niet of het nou aan de Roa ligt of niet.
Komt 100% door de Roa ik heb er ook last van. daarvoor nooit last van gehad.

sterkte
pi_34971603
mistah: Irritant is dat he, dat moe zijn? Ik merk ook echt doordat ik zoveel gelezen heb over die Roa dat ik ook echt rare dingen ga denken. Voel ik rare steken in mn buik en dan denk ik gelijk "Kut mn lever ligt aan gort".

Het kan van alles zijn waarom ik moe ben. Twee weken geleden een griepje gehad, stress, het weer...ik weet het gewoon niet.

Ik zoop ook elke week behoorlijk stevig en dat lijkt me toch ook wel belastend voor je lever. En toch was ik toen bij lange na niet zo moe. Misschien word ik er wel gewoon in meegetrokken ofzo, is het iets psychisch.

Ik dacht zelfs laatst dat m'n ogen geler waren dan normaal, dat ik Hepatitis had ofzo...:D Stom eigenlijk maar er is zoveel shit te lezen over dat middel dat ik er gewoon best bang voor gewoirden ben. Je gaat dingen die je misschien normaal ook wel hebt aan de Roa wijten. Misschien was ik nu sowieso wel moe geweest.

Wil gewoon wat zekerheid hebben m.b.t. m'n bloed. Als dat goed is hoop ik dat ik ook weer effe een energiestoot krijg en me niet zo druk meer loop te maken.
It's all about respect!
pi_34976292
Wackiejacky, stop nu onmiddelijk met steeds maar denken dat er wat aan de hand is nadat je weer wat gelezen hebt, dat is energie vreter nummer 1. Gooi het denkbeeldig het raam uit.
pi_34976397
oh wacht, ik zie dat je opleiding psychologie doet, dan had je het moeten weten, beschouw het dan maar als niet gezegt.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')