Geef maar aan de armenquote:Op zondag 8 januari 2006 12:19 schreef Lennox het volgende:
Taeke Burm (90586451) [Deze speler toevoegen aan je favorieten.]
19 jaar, redelijk in vorm, gezond
Een sympathiek persoon die kalm en oprecht is.
Heeft rampzalig ervaring en goed leiderschapscapaciteiten.
Specialiteit: Technisch
Nationaliteit: Nederland
Total Skill Index (TSI): 700
Loon: 680 ¤/week
Eigenaar: Krayn's eleven
Waarschuwingen: 0
Gezondheid: in orde
Conditie: zwak Keepen: rampzalig
Spelmaken: slecht Passen: waardeloos
Vleugelspel: matig Verdedigen: goed
Scoren: zwak Spelhervatting: slecht
Zou die hoog zitten? Anders kan ik hem een weekje mee laten spelen
quote:Erik-Jan Bommer (90588698) [Voeg deze speler toe aan jouw bookmarks.]
17 jaar, redelijk in vorm, gezond
Een populair persoon die temperamentvol en oneerlijk is.
Hij heeft rampzalig ervaring en is een slecht leider.
Nationaliteit: Nederland
Total Skill Index (TSI): 120
Loon: 520 ¤/week
Eigenaar: H76
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit
Conditie: zwak Keepen: rampzalig
Positiespel: waardeloos Passen: waardeloos
Vleugelspel: zwak Verdedigen: slecht
Scoren: matig Spelhervatting: waardeloos
Doelpunten in carrière: 0
Hattricks in carrière: 0
Competitiedoelpunten dit seizoen: 0
Bekerdoelpunten dit seizoen: 0
Hattrick Buddy ben ik zelf wel fan van, wat je ook kan doen is HAM maar daar heb ik geen ervaring mee. En als je wilt kunnen we je hier ook wel helpen, vraag maar raak en stuur anders maar een PM'etje in hattrickquote:Op zondag 8 januari 2006 12:26 schreef NRH het volgende:
Hello, ik ben ook hattricker. Al een tijdje eigenlijk, maar ik bak er geen ene donder van. Kan iemand mij een goede hattrickmanager aanraden zodat ik dit jaar misschien eens niet degradeer?
Ik gebruik zelf ook Hattrick Buddy, maar in het begin heb je die 30 downloads, daarna moet je betalen, elke keer als ik bijna aan die laatste download zit, geeft ie een fout aan en begint ie weer bij 30.quote:Op zondag 8 januari 2006 12:38 schreef hollander76 het volgende:
[..]
Hattrick Buddy ben ik zelf wel fan van, wat je ook kan doen is HAM maar daar heb ik geen ervaring mee. En als je wilt kunnen we je hier ook wel helpen, vraag maar raak en stuur anders maar een PM'etje in hattrickMijn team is, hoe toepasselijk
, H76 en de manager is hollander76.
Ik zou naar 10k gaan, volgens mij gaat ie nu niet verder dan zwak.quote:Op zondag 8 januari 2006 12:29 schreef Lennox het volgende:
in begin deed ik 10k gelijk. Dan staat ie vrij snel op redelijk. Goed word ie niet met 10k, dus 5k helemaal niet.
Die van mij staat al tijden op redelijk omdat ik niet meer kan betalen.
Drie seizoenen geleden speelde ik in VI, nu begin ik vandaag in VIII. Beetje triest dus. M'n team heet trouwens Bitterballen Vooruit. Vorig seizoen hoorde ik qua TSI bij de betere teams van m'n comptitie, maar dat mocht niet baten. Ik speel doorgaans gewoon 442, maar daar boek ik de raarste resultaten mee. Ik verlies zo 6-0 van een andere degradatiekandidaat om de volgende wedstrijd de onbetwiste kampioen de enige nederlaag van het seizoen te bezorgen. Ik heb een redelijk gevulde bankrekening, maar weet niet welke spelers ik moet kopen. M'n jeugopleiding is al lange tijd uitstekend, maar echte talenten komen er maar niet.quote:Op zondag 8 januari 2006 12:40 schreef -J-D- het volgende:
Een Hattrick-manager is een handig tool, maar zal er niet voor zorgen dat je niet degradeert. Post je problemen eens hier, dan denken we graag met je mee
Trainingslinie?quote:Op zondag 8 januari 2006 13:39 schreef komrad het volgende:
NRH, wat train je, wat voor spelers heb je in je trainingslinie?
Als je toch scorenquote:Op zondag 8 januari 2006 13:44 schreef NRH het volgende:
[..]
Trainingslinie?Ik train nu op aanvallen, ben nu eenmaal een aanvallend ingestelde speler.
5.000 -> matigquote:Op zondag 8 januari 2006 12:26 schreef Oldbie het volgende:
Hoe zat het ook alweer precies met je jeugdopleiding.
Hoe goed wordt hij maximaal met ¤ 5000 per week?
Mijn jeugdopleiding is net zwak geworden en ik investeer 5k in de week. Moet ik nu naar 10k of kan ik nog wachten tot het matig wordt?
Een programma kan de beslissingen niet voor je maken..quote:Op zondag 8 januari 2006 13:31 schreef NRH het volgende:
Maar goed, zal hattrickbuddy eens proberen te gebruiken, kijken of dat mn team kan redden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |