niet echt een antwoord wat ik zochtquote:Op zondag 8 januari 2006 17:31 schreef hollander76 het volgende:
[..]
Dan moet je veel, heul veel geld hebben![]()
* hollander76 doet maar gewoon trainen, spelen, trainen en soms wat nieuws kopen.
quote:Aijse Flikkenschild (90623234)
17 jaar, redelijk in vorm, gezond
Een aangenaam persoon die kalm en oneerlijk is.
Hij heeft rampzalig ervaring en is een zwak leider.
Nationaliteit: Nederland
Total Skill Index (TSI): 450
Loon: 640 ¤/week
Eigenaar: Kristiansund
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit
Conditie: waardeloos Keepen: rampzalig
Positiespel: slecht Passen: goed
Vleugelspel: slecht Verdedigen: matig
Scoren: slecht Spelhervatting: waardeloos
ywquote:
paar k of zo. is vast wel iemand die hem wil hebbenquote:Op zondag 8 januari 2006 18:04 schreef maniack28 het volgende:
Pull ik een keer een lekker speler met een goed stat.. is het passenKutzooi.. deftrainers, wat kan ik hier voor vangen?
[..]
Meldquote:Op zondag 8 januari 2006 18:08 schreef Yankee_One het volgende:
[..]
paar k of zo. is vast wel iemand die hem wil hebben
Wat het immer geweldige Buddy zegt is:quote:Op zondag 8 januari 2006 17:29 schreef DJqbl5 het volgende:
veel mensen hebben het hier steeds over rentenieren...hoeveel procent rente krijg je dan?
en hoeveel economen moet je dan in dienst hebben?
't klinkt namelijk erg aantrekkelijk
Ben je wel youngsters aan het trainen? Je weet wel, 17 jarigen kopen voor een linie en die gaan optrainen met een goed coach...quote:Op zondag 8 januari 2006 15:30 schreef jopper27 het volgende:
[..]
Ik heb best trek in een formidale middenvelder, alleen bij mij blijft het probleem met hattrick toch altijd de ¤. Ik speel in de 6e, maar bij mij schiet dat geld nooit zo snel op....![]()
als beginnende coach heb je meer aan een speler waarvan de def stat wat hoger ligt. defence redelijk en met wat ervaring ongeveerquote:
Volgens mij traint Voreg defs? Of wings? Ik weet het nietquote:Op zondag 8 januari 2006 18:17 schreef Yankee_One het volgende:
[..]
als beginnende coach heb je meer aan een speler waarvan de def stat wat hoger ligt. defence redelijk en met wat ervaring ongeveer
Vleugelspel natuurlijkquote:Op zondag 8 januari 2006 18:19 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Volgens mij traint Voreg defs? Of wings? Ik weet het nietAls gewone def heb je er iig niks aan, je moet hem wel trainen
Heb daar twee seizoenen geleden wel aan gedaan, maar heb me daar het afgelopen seizoen niet mee bezig gehouden, heb me zowieso niet heel erg veel mee bezig gehouden omdat ik een huis aan het opknappen ben, nog werk en stage heb. Gelukkig ben ik volgende week van stage af en heb ik dus weer veel meer tijd daarvoor.quote:Op zondag 8 januari 2006 18:12 schreef Yankee_One het volgende:
[..]
Ben je wel youngsters aan het trainen? Je weet wel, 17 jarigen kopen voor een linie en die gaan optrainen met een goed coach...
Wil ik weten wie DJqbl5 isquote:Op zondag 8 januari 2006 18:57 schreef DJqbl5 het volgende:
He bassie van het HNL jij bent er wel snel bij zeg steeds
Ik ben Quinten Logtenberg..zit op dit moment in VWO 6.quote:
Sjezus zegquote:Op zondag 8 januari 2006 19:31 schreef DJqbl5 het volgende:
[..]
Ik ben Quinten Logtenberg..zit op dit moment in VWO 6.
heb ook bij jou op schaken gezeten
Nee dat wilden we weten!quote:Op zondag 8 januari 2006 19:48 schreef hollander76 het volgende:
Voor de liefhebbers....... Quinten Logtenberg![]()
[afbeelding]
Genoeg offtopic gelul
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |