quote:Op dinsdag 3 januari 2006 22:29 schreef RedCrew het volgende:
...
Heeft hier nog iemand ervaringen mee?
quote:Op dinsdag 3 januari 2006 22:31 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Haal dat ding weg. Next.
ik vind dat het de samentrekkingen van de baarmoeder enorm beïnvloed, ik vind wel dat je hem voelt zitten misschien dat dat bij andere mensen niet of minder isquote:Op dinsdag 3 januari 2006 22:33 schreef Aventura het volgende:
Dat is wel een extreem vervelende bijwerking zeg! Heb je dan ook pijn, of voel je het ding zitten? Wellicht beinvloedt het de samentrekkingen van je baarmoeder waardoor het gevoel minder heftig wordt. Ik hem 'm zelf nooit gehad (maar overweeg het wel), dus verdere ervaringen met de Mirena (op sexueel gebied) zijn welkom!
Natuurlijk moet dat ding in je baarmoeder in de weg zitten. Ter voorkoming van het innestelen van een bevrucht eitje.quote:Op dinsdag 3 januari 2006 23:28 schreef syzo het volgende:
En zo klein als dat ding is (paar cm) kan hij toch niet echt in de weg zitten in je baarmoeder lijkt me. Of hij moet verkeerd zitten.
ik heb al 2 kinderen, maar ik ben nog vrij jong ( 23 jaar) weet je toevallig ook waarom ze dat niet zetten als je nog geen kinderen hebt?quote:Op dinsdag 3 januari 2006 23:28 schreef syzo het volgende:
En zo klein als dat ding is (paar cm) kan hij toch niet echt in de weg zitten in je baarmoeder lijkt me. Of hij moet verkeerd zitten.
Ik denk dat je dit het beste kunt bespreken met je huisarts.
Ik weet nog wel dat toen ik hem kreeg er gezegd werd dat ze toen bijna gaan spiraaltjes inbrachten bij vrouwen die nog geen klinderen hebben. Nu doen ze dat wel.....heb jij al kinderen? Zou dat misschien het verschil zijn?
toen deden ze dat niet omdat het inbregen dan vrij pijnlijk kan zijn omdat de baarmoeder mond dan nog strak is. Tegenwoordig doen ze het trouwens wel. een aantal van mijn vriendinnen die nog geen kinderen hebben, hebben nu ook een mirena.quote:Op dinsdag 3 januari 2006 23:38 schreef RedCrew het volgende:
[..]
ik heb al 2 kinderen, maar ik ben nog vrij jong ( 23 jaar) weet je toevallig ook waarom ze dat niet zetten als je nog geen kinderen hebt?
Het spiraaltje is door de gynaecoloog gezet en gecontroleerd d.m.v. een echografie. ik denk wel dat die in de weg kan zitten omdat die tegen de zijkanten van de baarmoeder drukt
ik heb soms ook krampen, maar mijn probleem situeert zich anders. Ik heb niet echt krampen bij (of na ) het klaarkomen, maar het zalig nagenieten is volledig wegquote:Op dinsdag 3 januari 2006 23:46 schreef Insomaniac het volgende:
Omdat ik dus al steeds last had van krampen, werden ze bij mijn orgasmes sterker door het samentrekken van de baarmoeder en vagina. De laatste twee maanden voor het verwijderen en de eerste maand na het plaatsen heb ik ook -bewust- bijna geen orgasmes gehad, het deed te veel pijn.
Toch blijf ik erbij dat de Mirena de ideale manier is van anti-conceptie, alleen is het helaas niet voor alle vrouwen weggelegd.
Heb jij verder nog klachten of alleen deze?
Is er misschien een mogelijkheid dat het psychisch is ipv fysiek? Dat je je bewust bent van dat "ding" in je ofzo?quote:Op dinsdag 3 januari 2006 23:55 schreef RedCrew het volgende:
[..]
ik heb soms ook krampen, maar mijn probleem situeert zich anders. Ik heb niet echt krampen bij (of na ) het klaarkomen, maar het zalig nagenieten is volledig weg
ik heb ook een zeldzame bijwerking gehad van zwarte vlekken voor de ogen en bijna flauwvallen maar dat is na een goed uur zo goed als weggegaan
Inderdaad best vreemd. Op basis van de stoffen die er in zitten valt het te verwachten, maar nog vreemder is dat er kennelijk geen aandacht is geschonken aan klachten van gebruikers van de pil..quote:Op dinsdag 3 januari 2006 22:41 schreef Aventura het volgende:
Vreemd dat je daar nou eigenlijk nooit wat over leest. Maar goed, heeft ook decennia geduurd voordat min of meer bekend en bewezen werd dat de anticonceptiepil het libido negatief beinvloedt.. Ironisch eigenlijk..
Die zeldzame bijwerking heet "bloed-naald-fobie', sommige mensen hebben die bijwerking al bij het lezen van dit topic.quote:Op dinsdag 3 januari 2006 23:55 schreef RedCrew het volgende:
[..]
ik heb ook een zeldzame bijwerking gehad van zwarte vlekken voor de ogen en bijna flauwvallen maar dat is na een goed uur zo goed als weggegaan
Bij 'ons' verdween het na een paar dagen. Maar da's bijna anderhalf jaar geleden, hele andere dame ook. Dit is volgens mij ook al een heel oud topic.quote:Op donderdag 1 maart 2007 14:38 schreef ZwarteMagika het volgende:
Het is niet de bedoeling dat je 'm voelt zitten, in de bijsluiter staat ook dat als je er last van hebt tijdens sex dat je dan even naar de huisarts moet. Ik heb zelf nergens last van, m'n vriend heeft 'm een keer gevoeld maar als het goed is worden die draadjes zachter en nestelen ze zich in de vaginawand, waardoor je ze niet meer voelt. Als ze te kort zijn afgeknipt kunnen ze blijven prikken
Oh en Mirena: Voor, tijdens en na het plaatsen - Deel 3 misschien ook een handig topic
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |