melkiequote:
Je snapt mensen niet die oud en nieuw Wel leuk vinden, je snapt mensen niet diequote:Op dinsdag 3 januari 2006 05:24 schreef melke het volgende:
[..]
Ik bedoelde er ook helemaal niets slechts mee. Ik zet toch lachgezichtjes erbij.. Als je hier 1 fout maakt blijft je dat blijkbaar achtervolgen. Dat vind ik niet leuk, zeker omdat ik er toen helemaal niets mee bedoelde.
Slaap lekker, wijfiequote:Op dinsdag 3 januari 2006 05:27 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
melkie
Ben superproductief geweest de laatste uren, heb CV netjes in het Engels vertaald, 1-pagina versie gemaakt, 2-pagina versie gemaakt, echt iets waar ik al tijden mee bezig was .
Zo, nu eerst even een bed.
Truste melkeen trustem morwen, dizzy, en alle anderen
Goedzo!!! Ga zo door he!quote:Op dinsdag 3 januari 2006 05:27 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
melkie
Ben superproductief geweest de laatste uren, heb CV netjes in het Engels vertaald, 1-pagina versie gemaakt, 2-pagina versie gemaakt, echt iets waar ik al tijden mee bezig was .
Zo, nu eerst even een bed.
Truste melkeen trustem morwen, dizzy, en alle anderen
jij bent geen WA gvd dus geen gvd van jouquote:Op dinsdag 3 januari 2006 05:29 schreef Stereotomy het volgende:
En godverdomme geen ruziemaken, meiden![]()
![]()
![]()
![]()
Je neemt me echt veeel te serieus. Iedereen is anders, dat weet ik ook. Jij vind groen misschien mooi, ik niet. Prima, dat is toch normaal! Maar dat betekent dan toch niet dat ik de kleur groen mooi moet gaan vinden om de andere tegenmoet te komen? Als ik zeg dat ik het niet snap betekent niet dat ik er geen begrip voor heb!quote:Op dinsdag 3 januari 2006 05:29 schreef Dizzy-lizzy het volgende:
[..]
Je snapt mensen niet die oud en nieuw Wel leuk vinden, je snapt mensen niet die
wel een relatie kunnen hebben en een inet relatie ook nog. Je snapt mensen niet die kerst niet leuk vinden, je snapt zoveel nog niet![]()
Niet iedereen kan je liggenquote:Op dinsdag 3 januari 2006 05:29 schreef Dizzy-lizzy het volgende:
[..]
Je snapt mensen niet die oud en nieuw Wel leuk vinden, je snapt mensen niet die
wel een relatie kunnen hebben en een inet relatie ook nog. Je snapt mensen niet die kerst niet leuk vinden, je snapt zoveel nog niet![]()
Tot nu toe heb je me te veel pijn gedaan met je Domme uitspraken en ik ga me als BIJnA altijd weer inhouden, maar Leer ajb Leeer!quote:Op dinsdag 3 januari 2006 05:33 schreef melke het volgende:
[..]
Je neemt me echt veeel te serieus. Iedereen is anders, dat weet ik ook. Jij vind groen misschien mooi, ik niet. Prima, dat is toch normaal! Maar dat betekent dan toch niet dat ik de kleur groen mooi moet gaan vinden om de andere tegenmoet te komen? Als ik zeg dat ik het niet snap betekent niet dat ik er geen begrip voor heb!
Ja dat klopt, maar ik ben helemaal niet haatdragend ofzo. Ik kan nu bijvoorbeeld met jou knallende ruzie krijgen en morgen weer helemaal leuk aardig en vrolijk tegen je doen. Ik ben niet zo voor ruzies, die zijn er al genoeg op de wereldquote:Op dinsdag 3 januari 2006 05:37 schreef Morwen het volgende:
[..]
Niet iedereen kan je liggen![]()
Agree to Disagree![]()
Wees dan eens duidelijk welke domme uitspraken! Ik ben me namelijk van geen kwaad bewust!quote:Op dinsdag 3 januari 2006 05:38 schreef Dizzy-lizzy het volgende:
[..]
Tot nu toe heb je me te veel pijn gedaan met je Domme uitspraken en ik ga me als BIJnA altijd weer inhouden, maar Leer ajb Leeer!
Dat heb ik ook, maar gebruik wat meer smiliesquote:Op dinsdag 3 januari 2006 05:39 schreef melke het volgende:
[..]
Ja dat klopt, maar ik ben helemaal niet haatdragend ofzo. Ik kan nu bijvoorbeeld met jou knallende ruzie krijgen en morgen weer helemaal leuk aardig en vrolijk tegen je doen. Ik ben niet zo voor ruzies, die zijn er al genoeg op de wereld
Ja, goed plan.. Blijkbaar ben ik dankzij mijn weinig smiley gebruik de uber trut van het BB forum geworden...quote:Op dinsdag 3 januari 2006 05:42 schreef Morwen het volgende:
[..]
Dat heb ik ook, maar gebruik wat meer smiliesMen snapt je niet omdat ze je niet kunnen zien, dus ook niet je gelaatsuitdrukking
![]()
Snappie![]()
Niet zo overdrijven, heh, dat valt wel meequote:Op dinsdag 3 januari 2006 05:45 schreef melke het volgende:
[..]
Ja, goed plan.. Blijkbaar ben ik dankzij mijn weinig smiley gebruik de uber trut van het BB forum geworden...![]()
![]()
Ja! Oke! Goed plan! Chats onthouden daar ben ik slecht in, maar ik ga m'n best doen!quote:Op dinsdag 3 januari 2006 05:48 schreef Morwen het volgende:
[..]
Niet zo overdrijven, heh, dat valt wel meeIk vind jou leuk en ik ben niet alleen
Jouw droge uitspraken maken vele tongen los. Gewoon lekker jezelf blijven en afentoe eens wat smilies ertussendoor gooien. En, niet te vergeten: teruglezen en 1 en ander onthouden
![]()
Kanjertjequote:Op dinsdag 3 januari 2006 05:49 schreef melke het volgende:
[..]
Ja! Oke! Goed plan! Chats onthouden daar ben ik slecht in, maar ik ga m'n best doen!![]()
![]()
Goedemorgen!quote:
Ik ga ik geen caps meer plaatsen heb mijn eigen topic gemaakt.quote:Op dinsdag 3 januari 2006 08:07 schreef Manu82 het volgende:
hey regenworm, leuk dat captopic
zet het hier maar neer aangezien je daar alleen caps wil hebben
Ach niet te druk om maken, van mij mag je ze posten zoals je gisteren al zei als er hier toch niets geluld word, maar er zijn blijkbaar mensen die zich eraan irriteren. En degenen die ze wel leuk vinden om terug te kijken kunnen dan in het topic van jou kijkenquote:Op dinsdag 3 januari 2006 08:26 schreef regenworm het volgende:
[..]
Ik ga ik geen caps meer plaatsen heb mijn eigen topic gemaakt.
Was het gezeur van gisterenavond zat en eigenlijk ben ik nog boos.
Maar goed ben ik even aan het afreageren![]()
![]()
Het gaat mij op de manier hoe dit allemaal gaat.quote:Op dinsdag 3 januari 2006 08:37 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Ach niet te druk om maken, van mij mag je ze posten zoals je gisteren al zei als er hier toch niets geluld word, maar er zijn blijkbaar mensen die zich eraan irriteren. En degenen die ze wel leuk vinden om terug te kijken kunnen dan in het topic van jou kijken
ah rivaaltje was er ook weer zie ikquote:Op dinsdag 3 januari 2006 05:37 schreef Morwen het volgende:
[..]
Niet iedereen kan je liggen![]()
Agree to Disagree![]()
Goeiemorgen. Vertel usquote:Op dinsdag 3 januari 2006 08:26 schreef regenworm het volgende:
[..]
Ik ga ik geen caps meer plaatsen heb mijn eigen topic gemaakt.
Was het gezeur van gisterenavond zat en eigenlijk ben ik nog boos.
Maar goed ben ik even aan het afreageren![]()
![]()
Ik vond je leuker toen je nog gewoon je mening hier neerzette dan na deze sociaal verantwoorde post.quote:Op dinsdag 3 januari 2006 09:50 schreef Manu82 het volgende:
Ik hoop dat ik nu een beetje de door mij aangerichte schade en mijn grove taalgebruik van de laatste weken BB heb goedgemaakt.
Ja, ik verveelde mij en heb mijn mening over Lieske ernstig herzien na het zien van alle afleveringen en dacht dat moet ik dan ook maar mededelenquote:Op dinsdag 3 januari 2006 10:03 schreef pullup het volgende:
[..]
Ik vond je leuker toen je nog gewoon je mening hier neerzette dan na deze sociaal verantwoorde post.![]()
1. Manu, nog de beste wensenquote:Op dinsdag 3 januari 2006 09:50 schreef Manu82 het volgende:
2. Ik noemde haar Lolita Lieske: ze is net zo oud als ik.quote:De laatste weken van BB5 heb ik mij nogal negatief uitgelaten over Lieske en heb haar zelfs de bijnaam Mini-Me gegeven.
3. Meisjes van 19 zijn over het algemeen een stuk volwassener dan zij hier met haar puberale gedrag toonde.quote:Na een aantal weken van bezinning en terugkijken van tv-uitzendingen moet ik echter toch mijn mening herzien. Lieske is een erg spontane student die, net zoals elk meisje van 19 die van een beschermde (ouders, studentenleven) naar een onbeschermde omgeving (BB-huis) verhuist, nogal onzeker was tussen alle mensen die ouder waren en al veel levenservaring hadden.
4. Nou ik ken er geen een.quote:Er zijn weinig studenten die als ze op kamers gaan niet minimaal 2 keer per week hun moeder bellen om te vragen hoe de was nou ook al weer moest of hoe lang prei nou eigenlijk moet koken.
5. Door haar gedrag bij de 2e fietstest werd de proef niet gehaald.quote:Lieske voelde zich met name in het begin alleen, wat volkomen begrijpelijk is. In het huis waren, behalve kraker Roel, geen andere studenten of leeftijdsgenoten, haar vriendinnen waren er niet meer en ook haar ouders kon ze niet meer bellen tijdens moeilijke momenten. Verder bezit Lieske over veel doorzettingskracht.
6. Daarom alleen al is ze niet geschikt voor BB, is ze een loser.quote:Waar Nathalie tijdens haar blessure, nog meer dan normaal, de kantjes er vanaf liep, wilde Lieske tijdens haar blessure kost wat het kost mee helpen, wat door BB verboden werd. Tenslotte heb ik geen spijt dat ik haar Mini-Me heb genoemd, maar kan ik het wel positief uitleggen. Lieske had de laatste weken twee vriendinnen gevonden waarmee ze erg goed kon opschieten. Lieske bleef achter hun staan toen ze eruit gestemd waren, terwijl ze beter in de groep was komen te liggen als ze haar vriendinnen zou laten vallen.
7. Dat leer je niet bij de Goningense corpsballenverenigingquote:Ik denk dat dit door haar studentenvereniging komt, waar ze geleerd heeft dat je nooit een vriendin laat vallen.
Was me niet opgevallenquote:Ik hoop dat ik nu een beetje de door mij aangerichte schade en mijn grove taalgebruik van de laatste weken BB heb goedgemaakt.
quote:Op dinsdag 3 januari 2006 10:23 schreef I_doubt het volgende:
[..]
1. Manu, nog de beste wensen
[..]
Jij ook nog de beste wensen
2. Ik noemde haar Lolita Lieske: ze is net zo oud als ik.
Maar ik pretendeer toch wat meer mature te zijn, cq te gedragen
[..]
Dat klopt, maar als je in een beschermde omgeving bent opgegroeid, nog nooit wat hebt gedaan en dan toch nog het BB huis indurft vind ik dat redelijk volwassen.
3. Meisjes van 19 zijn over het algemeen een stuk volwassener dan zij hier met haar puberale gedrag toonde.
Ze is wel wat volwassener geworden in BB, dat is ontegenzeggelijk.
Maar je hoeft je mening niet te herzien. Haar ouders zijn hier ook schuldig aan. Die hebben haar altijd als het kleine meisje behandeld: de gevolgen zijn evident.
[..]
Zie antwoord op 2
4. Nou ik ken er geen een.
Als illustrerende opmerking denk ik dat hij niet goed is.
Mensen die vwo af hebben kunnen voldoende voor zichzelf zorgen.
[..]
Over het algemeen zijn er heel veel studenten die hun moeder de was nog laten doen en eten in het universiteitsrestaurant (Mensa, of hoe ze dat bij jullie ook noemen)
5. Door haar gedrag bij de 2e fietstest werd de proef niet gehaald.
Haar doorzettingsvermogen is van nul en generlei waarde.
[..]
Inderdaad viel mij dit ook erg tegen, maar ik vertrouw erop dat dit gewoon een foutje was en dat ze echt helemaal kapot was en niet zoveel vantevoren had bijgeslapen als Ingrid en Roel.
6. Daarom alleen al is ze niet geschikt voor BB, is ze een loser.
[..]
7. Dat leer je niet bij de Goningense copsballenvereniging
[..]
Volgens mij wel, het idee van zo'n ontgroening is het groepsgevoel en misschien heeft ze daar aanleg voor.
Was me niet opgevallen; ik dacht dat dat je natuurlijke taalgebruik was.
Maar dan krijgen we vanaf nu dus een weldoorvlochten BBN (buitengewoon beschaafd Nederlands), waar we allemaal van kunnen eren?l
Nee, is niet mijn natuurlijke taalgebruik, maar soms moet je wat hardere taal gebruiken om je mening kracht bij te zetten.
De punten 2 t/m 7 contemplerend, zouden voldoende moeten zijn jou te overtuigen dat je je mening inzake Lolita Lieske niet hoeft te wijzigen.
Ze was en is en blijft het naïeve (in de zin van onnozele) wicht.
Ik heb al een topic vol gekregenquote:Op dinsdag 3 januari 2006 10:43 schreef Manu82 het volgende:
Waarom is iedereen zo godsvergeten traag op dinsdagmorgen???
Ja, zie het nu ook, zal straks wel weer goedkomenquote:Op dinsdag 3 januari 2006 10:49 schreef regenworm het volgende:
[..]
Ik heb al een topic vol gekregen![]()
![]()
Je Poll ( [POLL] Wie vond jij de mooiste BB-vrouw? ) werkt niet gezeik met de server
Het is voor mij een erge makkelijke keuzequote:Op dinsdag 3 januari 2006 10:50 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Ja, zie het nu ook, zal straks wel weer goedkomen
Geloof je het zelf?quote:Op dinsdag 3 januari 2006 10:17 schreef Manu82 het volgende:
Ja, ik verveelde mij en heb mijn mening over Lieske ernstig herzien na het zien van alle afleveringen en dacht dat moet ik dan ook maar mededelen
quote:Op dinsdag 3 januari 2006 10:17 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Ja, ik verveelde mij en heb mijn mening over Lieske ernstig herzien na het zien van alle afleveringen en dacht dat moet ik dan ook maar mededelen
Terug van vakantie???quote:Op dinsdag 3 januari 2006 11:52 schreef Gert het volgende:
Ah, de 1000 zijn ruimschoots gehaald. Jullie gaan gewoon door.![]()
Hai Gertquote:Op dinsdag 3 januari 2006 11:52 schreef Gert het volgende:
Ah, de 1000 zijn ruimschoots gehaald. Jullie gaan gewoon door.![]()
hoiquote:Op dinsdag 3 januari 2006 11:52 schreef Gert het volgende:
Ah, de 1000 zijn ruimschoots gehaald. Jullie gaan gewoon door.![]()
quote:Op dinsdag 3 januari 2006 11:52 schreef Gert het volgende:
Ah, de 1000 zijn ruimschoots gehaald. Jullie gaan gewoon door.![]()
Nee hoor WA wacht nog steeds op jouquote:Op dinsdag 3 januari 2006 12:48 schreef Gert het volgende:
Allemaal![]()
![]()
![]()
![]()
Nee ben nog niet terug. Over twee weken pas.![]()
Heeft Wickedangel al een nieuw vriendje?![]()
Oh, dan niet wb enzo.quote:Op dinsdag 3 januari 2006 12:48 schreef Gert het volgende:
Nee ben nog niet terug. Over twee weken pas.![]()
Ik ben eindelijk die kerstrotzooi naar buiten aan het mikkenquote:Op dinsdag 3 januari 2006 12:48 schreef PH52 het volgende:
Wat een opwinding weer hier, niet te weinig.
ChantalC - die cappers hebben een eigen leven opgericht, dus waar blijf je ?
Of is de lust je vergaan vanwege de ongein hier? Demins, Versabommie, Jappie, Jezus Christus, waar is iedereen ?
Mis je me?quote:Op dinsdag 3 januari 2006 12:48 schreef PH52 het volgende:
ChantalC - die cappers hebben een eigen leven opgericht, dus waar blijf je ?
Ha Gert... geniet je een beetje van je welverdiende vakantie?quote:Op dinsdag 3 januari 2006 12:48 schreef Gert het volgende:
Allemaal![]()
![]()
![]()
![]()
Nee ben nog niet terug. Over twee weken pas.![]()
Heeft Wickedangel al een nieuw vriendje?![]()
Kee dan ben ik weer weg...quote:
Ik moet zo even naar de uitzendbureaus hier weer en daarna ga ik leren denk ikquote:Op dinsdag 3 januari 2006 12:56 schreef Snaptnix het volgende:
[..]
Ik ben eindelijk die kerstrotzooi naar buiten aan het mikken![]()
![]()
![]()
Voor de rest is de vakantie inmiddels voorbij denk ik zo. Allemaal hard aan het werk, het is hier 's nachts pas druk en levendig.
Hebben jullie nog wel bloed onder jullie nagels of wordt dat bij elkaar telkens in de Fok- morgensessie verwijderdquote:
Waarom zou het bloed onder mijn nagels weg zijn?quote:Op dinsdag 3 januari 2006 13:04 schreef I_doubt het volgende:
[..]
Hebben jullie nog wel bloed onder jullie nagels of wordt dat bij elkaar telkens in de Fok- morgensessie verwijderd![]()
quote:Op dinsdag 3 januari 2006 13:04 schreef I_doubt het volgende:
[..]
Hebben jullie nog wel bloed onder jullie nagels of wordt dat bij elkaar telkens in de Fok- morgensessie verwijderd![]()
1 bloed:quote:Op dinsdag 3 januari 2006 13:06 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Waarom zou het bloed onder mijn nagels weg zijn?
quote:Mis je me?
Nu niet meer
Kee dan ben ik weer weg...
daar kan ik wel een aantal users bij invullenquote:Op dinsdag 3 januari 2006 13:10 schreef I_doubt het volgende:
[..]
1 bloed:
iem. het bloed onder de nagels vandaan halen:
hem tot het uiterste tergen
Ik heb nooit begrepen waarom daar bloed hoort te ziten.quote:Op dinsdag 3 januari 2006 13:04 schreef I_doubt het volgende:
Hebben jullie nog wel bloed onder jullie nagels of wordt dat bij elkaar telkens in de Fok- morgensessie verwijderd![]()
Zit je nu te zuigen of wat ? Er is vanmorgen weinig tot geen beweging waargenomen in dit topic, dus dat bloedverwijderen zal wel meevallen.quote:Op dinsdag 3 januari 2006 13:10 schreef I_doubt het volgende:
[..]
1 bloed:
iem. het bloed onder de nagels vandaan halen:
hem tot het uiterste tergen
[..]
![]()
Namen willen we regenworm, namen!quote:Op dinsdag 3 januari 2006 13:13 schreef regenworm het volgende:
[..]
daar kan ik wel een aantal users bij invullen
Let op dat je niet het c..woord zet anders is het zo weer ruis op de zender.quote:
De Melkemisverstanden zijn een genot voor elk forum; daar leeft een forum van.quote:Op dinsdag 3 januari 2006 13:14 schreef PH52 het volgende:
[..]
Zit je nu te zuigen of wat ? Er is vanmorgen weinig tot geen beweging waargenomen in dit topic, dus dat bloedverwijderen zla wel meevallen.
Gisteravond daarentegen was het hier best gezellig. Met als hoogtepunt vannacht weer een Melkemisverstand.![]()
ChantalC bedoel je?quote:Op dinsdag 3 januari 2006 13:15 schreef PH52 het volgende:
[..]
Let op dat je niet het c..woord zet anders is het zo weer ruis op de zender.![]()
Melkemisverstandquote:Op dinsdag 3 januari 2006 13:14 schreef PH52 het volgende:
[..]
Zit je nu te zuigen of wat ? Er is vanmorgen weinig tot geen beweging waargenomen in dit topic, dus dat bloedverwijderen zal wel meevallen.
Gisteravond daarentegen was het hier best gezellig. Met als hoogtepunt vannacht weer een Melkemisverstand.![]()
Melke ruled sowieso. Daar kunnen een hoop mensen nog wat van leren.quote:Op dinsdag 3 januari 2006 13:17 schreef I_doubt het volgende:
De Melkemisverstanden zijn een genot voor elk forum; daar leeft een forum van.
U riep?quote:
Je wil te graag dat ik wegga... Dan blijf ik...quote:
Heel goed... hoe meer zielen hoe meer vreugdquote:Op dinsdag 3 januari 2006 13:21 schreef ChantalC het volgende:
[..]
Je wil te graag dat ik wegga... Dan blijf ik...![]()
![]()
![]()
Niet echt, ik vroeg me af over welk 'c-woord' het ging.quote:
Ahhh.. de "ach, jij wordt ook ooit volwassen. ïk moet jou niet en jij moet mij niet"" discussie bedoel je?quote:
Melke is cool... als ze haar mond open doet gaat er een lichtje binnen brandenquote:Op dinsdag 3 januari 2006 13:19 schreef Pinball het volgende:
[..]
Melke ruled sowieso. Daar kunnen een hoop mensen nog wat van leren.![]()
Ha regenworm...quote:Op dinsdag 3 januari 2006 13:26 schreef regenworm het volgende:
Muerte en Regenworm hun oude BB Caps Doos
Muerte en Regenworm hun oude BB Caps Doos 2
De tweede wel maar ik wacht op Muerte en zijn Nathalie Capsquote:Op dinsdag 3 januari 2006 13:27 schreef Foreverblue het volgende:
[..]
Ha regenworm...
Ik heb net ff gekeken, maar kan de TT niet beter veranderd worden in:
Oude Lieske caps van Regenworm?![]()
Stop dan ook met zaniken.quote:Op dinsdag 3 januari 2006 13:28 schreef regenworm het volgende:
Waarom je weet best wel wie ik bedoel.
En laten we maar in vrede verder gaan
Okee, dat is dan wel een leuke afwisseling dan jaquote:Op dinsdag 3 januari 2006 13:29 schreef regenworm het volgende:
[..]
De tweede wel maar ik wacht op Muerte en zijn Nathalie Caps
Lieske?quote:Op dinsdag 3 januari 2006 13:28 schreef regenworm het volgende:
Waarom je weet best wel wie ik bedoel.
Wel nee dump maar in het topic wist niet zeker of je mee wou doen.quote:Op dinsdag 3 januari 2006 13:31 schreef Foreverblue het volgende:
[..]
Okee, dat is dan wel een leuke afwisseling dan ja
Ik heb zelf alleen nog maar de caps van de laatste week op de schijf staan hier... maar zitten ook wel leuke tussen. Ik gooi daar zo ook wel een paar tussen. Of is het alleen de bedoeling dat jij en Muerte er caps plaatsen?
Word je nou nooit moe van jezelf?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |