1 - Is niets mis mee. Harder mag je toch niet ook al zit je op de linkerbaan.quote:Op maandag 2 januari 2006 11:26 schreef kikoooooo het volgende:
1 - Mensen die denken dat ze met 120 ook op de linkerbaan mogen
2 - Mensen die hun cruise control uitzetten dmv op de rem te stampen terwijl remmen op dat moment nergens voor nodig is
3 - achter iemand rijden op de invoegstrook vd autosnelweg die het nodig vind om met 60 te gaan invoegen.
4 - Mensen die passief rijden en doodsbenauwd zijn in de auto.
5 - Inhalende vrachtauto's met 1 km/u verschil
zo
Correctquote:Op maandag 2 januari 2006 11:32 schreef thefunny het volgende:
Moraal van dit verhaal: IEDEREEN GEWOON DOORRIJDEN!
quote:Op maandag 2 januari 2006 11:31 schreef glasbak het volgende:
[..]
1 - Is niets mis mee. Harder mag je toch niet ook al zit je op de linkerbaan. en toch hoort het niet, optiefen als je niet harder durft
2 - Als je zelf beter vooruit kijkt (anticiperen noemt men dat) dan zal je zien dat jouw schrikreactie die jij hebt van de remlichten van je voorganger nergens voor nodig is. Of meer afstand houden zodat je langer de tijd hebt om wel of niet te reageren. ik heb het niet over een schrikreactie, ik vind het gewoon bikkelirritant
Te hard rijden hoort nog minder, dus je blijft maar lekker wachtenquote:Op maandag 2 januari 2006 11:35 schreef kikoooooo het volgende:
1 - Is niets mis mee. Harder mag je toch niet ook al zit je op de linkerbaan. en toch hoort het niet, optiefen als je niet harder durft
quote:Op maandag 2 januari 2006 11:33 schreef ChRoNiC het volgende:
Zorgt ook voor hele slechte doorstroming.
Zoals de meeste klagersquote:Op maandag 2 januari 2006 11:38 schreef Fransvis het volgende:
Duidelijk een voorbeeld van iemand die onverdraagzaam en ongeduldig is. Jammer.
-chefke- is eensch met fransvisquote:Op maandag 2 januari 2006 11:38 schreef Fransvis het volgende:
TS is duidelijk een voorbeeld van iemand die onverdraagzaam en ongeduldig is. Jammer.
Klopt,in het verkeer erger ik me dood aan slakken ja.quote:Op maandag 2 januari 2006 11:38 schreef Fransvis het volgende:
TS is duidelijk een voorbeeld van iemand die onverdraagzaam en ongeduldig is. Jammer.
dan moet je lef hebbenquote:Op maandag 2 januari 2006 11:51 schreef veldmuis het volgende:
Wat als je iemand die 100 rijdt wil inhalen op een 2baans weg, maar je auto niet harder dan 110 gaat?.
Ja ik prop m er ook heus wel tussen hoor.quote:
dan moet je een andere auto kopen.quote:Op maandag 2 januari 2006 11:51 schreef veldmuis het volgende:
Wat als je iemand die 100 rijdt wil inhalen op een 2baans weg, maar je auto niet harder dan 110 gaat?.
Jij hebt t over een 2baansweg, daarom bedoel ik dat je lef moet hebben, ivm tegenliggers enzoquote:Op maandag 2 januari 2006 11:54 schreef veldmuis het volgende:
[..]
Ja ik prop m er ook heus wel tussen hoor..
Ik was meer benieuwd wat de bedoeling in jouw optiek zou zijn ofzoiets. Interessante zinnen maken is lastig.
Of humanoiden die met hun mistlampen aan rijden terwijl het kraakhelder is.quote:Op maandag 2 januari 2006 11:40 schreef Gurb het volgende:
ik erger mij in het verkeer aan:
auto's waarvan de lampen verkeerd staan afgesteld en je midden in je gezicht / spiegels schijnen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |