Ik had Sao Paulo graag zien spelen hoor.quote:Op woensdag 26 juli 2006 10:39 schreef Erasmusch het volgende:
Alleen voor al die schitterende wedstrijden zou ik al een satelliet kopen![]()
Kan iemand me aub even snel helpen door de volgende vragen te beantwoorden?quote:Op woensdag 26 juli 2006 10:37 schreef Keramiekplaatser het volgende:
20.15 Zurich v Salzburg --> Champions League : ORF1 (makkelijk open te krijgen op Astra1)
20.45 Gorica v Steaua Bucharest --> Champions League : TV Romania (Astra1)
20.45 Hearts v Siroki Brijeg --> Champions League : BBC1 Scotland (Astra2)
02.45 Vasco da Gama v Flamengo --> Braziliaanse beker 2e wedstrijd : Rederecord TV (Astra1)
Ok. Zou ik je op MSN mogen toevoegen aub? Ik heb nog wel wat vragen.quote:Op woensdag 26 juli 2006 19:50 schreef Keramiekplaatser het volgende:
De Astra 2 kun je ontvangen door een extra lnb (dubbele kop) op de schotel te zetten waarvan je 1 op de Astra1 richt en de andere op Astra2.
Je kunt natuurlijk ook een motortje op de schotel zetten zodat je de schotel naar alle satellieten kan richten die er te ontvangen zijn in Europa.
ORF is idd codeerd, maar makkelijk open te krijgen met een funcardje + 6in1 files.
Verder nog wat? Ook wat voor de niet-satellieters (of alleen ASTRA1)?quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 07:47 schreef DIGGER het volgende:
Morgen om 20.30 uur Siroki Brijeg - Hearts op BBC1 Scotland in het kader van de voorronde CL
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |