Nu ja, aan mijn stemmen ligt het niet.quote:Op zaterdag 31 december 2005 16:32 schreef kamagurka het volgende:
[..]
Maar dat gaat zo te zien niet gebeuren...
Ik heb dan wel op Strawberry Fields gestemd, maar het 'simpele luisterpubliek' (ook al zal het als grap bedoeld zijn) slaat natuurlijk nergens op. Het zijn allebei juweeltjes van nummers die terecht in de finale staan. Ook al zou ik misschien wel twee totaal andere nummers hebben gekozen voor in de finale, ik vind het namelijk erg moeilijk om de beste van de Beatles te kiezen, het zijn vaak gewoon te verschillende nummers die moeilijk met elkaar te vergelijken zijn. Welke van de twee uiteindelijk ook gaat winnen, het blijven geniale nummers die zeker niet geschikt zijn voor 'het simpele luisterpubliek'quote:Op zondag 1 januari 2006 13:11 schreef kamagurka het volgende:
[..]
Dat is idd een goede vergelijkingHet pompeuze operagebrul van the beatles...
Maar blijkbaar slaat dat aan bij het o zo simpele luisterpubliek.![]()
Nuja, the beatles zijn redelijk gemeengoed hoor, zo elitair hoef je het niet te benaderenquote:Op zondag 1 januari 2006 17:39 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Ik heb dan wel op Strawberry Fields gestemd, maar het 'simpele luisterpubliek' (ook al zal het als grap bedoeld zijn) slaat natuurlijk nergens op. Het zijn allebei juweeltjes van nummers die terecht in de finale staan. Ook al zou ik misschien wel twee totaal andere nummers hebben gekozen voor in de finale, ik vind het namelijk erg moeilijk om de beste van de Beatles te kiezen, het zijn vaak gewoon te verschillende nummers die moeilijk met elkaar te vergelijken zijn. Welke van de twee uiteindelijk ook gaat winnen, het blijven geniale nummers die zeker niet geschikt zijn voor 'het simpele luisterpubliek'![]()
Dat bedoelde ik er ook niet mee, maar de twee nummers zijn toch allebei wel geniaal (zowel volgens vele normale muziekliefhebbers als de zogenaamde "deskundigen"), zelfde geldt ook voor BohRhap.quote:Op zondag 1 januari 2006 19:00 schreef kamagurka het volgende:
[..]
Nuja, the beatles zijn redelijk gemeengoed hoor, zo elitair hoef je het niet te benaderen
Laten we eerder stellen dat the beatles en bohrhap inmiddels heilig zijn verklaard door een groep mensenquote:Op zondag 1 januari 2006 22:05 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Dat bedoelde ik er ook niet mee, maar de twee nummers zijn toch allebei wel geniaal (zowel volgens vele normale muziekliefhebbers als de zogenaamde "deskundigen"), zelfde geldt ook voor BohRhap.
Het simpele publiek bedoel ik meer de skihut en tros mensen![]()
Ik heb niet voor niks ook op strawberry fields gestemdquote:Op maandag 2 januari 2006 00:04 schreef kamagurka het volgende:
[..]
Laten we eerder stellen dat the beatles en bohrhap inmiddels heilig zijn verklaard door een groep mensen
Ik vind het overigens allebei wel mooie nummers hoor, maar ik geef toch de voorkeur aan de meer uitgebalanceerde opbouw en de frisheid van een strawberry fields dan de het mini-orkestje van a day in the life.
Kee dan!quote:Op maandag 2 januari 2006 00:22 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Ik heb niet voor niks ook op strawberry fields gestemd![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |