waar baseer je dat op?quote:Op dinsdag 10 januari 2006 21:20 schreef TranceAction het volgende:
[..]
Dat je het geen probleem vind dat ik jou lelijk vind geloof ik nog wel maar wat vind je van het feit dat heel vrouwelijk Nederland jou lelijk vind![]()
ik zie dat je ook verstand van voortplanting hebt!quote:Op dinsdag 10 januari 2006 21:31 schreef TranceAction het volgende:
[..]
Wat zeg je Dennis-Bergkamp-on Crack ? Shit man ik dacht dat ik een schaap hoorde schijten... Maar goed kijk eens in de spiegel en zie wat jarenlange inteelt-voortplanting kan uitrichten. Dus voortaan van je zusje afblijve he. Nee dat jij meer kracht in je armen heb geloof ik meteenVooral in je rechter onderarm
![]()
Tuurlijk bedoel je dat niet als grap. Net zoals iemand zonder hersenen geen hersenschudding kan krijgen kun jij geen grappen maken. Maar goed ja misschien zit er wel frustratie in me. Maar ja als ik jou hoor over op je hoofd poepen weet je wel. Dan word ik kwaad, niet op jou, maar op je pa dat jou jarenlang heeft verhuurd aan plantsoenpedo's. Ik voel eigenlijk wel compassie voor jou.quote:Op dinsdag 10 januari 2006 21:27 schreef Sebastiaan_2003 het volgende:
[..]
Weet je dat je serieus best als een agressief persoon overkomt. Volgens mij zit er behoorlijk wat frustratie bij jou...En dat bedoel ik niet als grap.
nee, jij trekt volle zalen!quote:Op dinsdag 10 januari 2006 21:36 schreef TranceAction het volgende:
[..]
Tuurlijk bedoel je dat niet als grap. Net zoals iemand zonder hersenen geen hersenschudding kan krijgen kun jij geen grappen maken.
Nee mij zul je niet zien bij de riagg want ik wil niet het risico lopen jou tegen te komen want jij bent zo lelijk dat het misschien wel besmettelijk is. Ik heb wel verstand van voortplanting maar niet van inter-familiaire-voortplanting zoals ze bij jou in de familie doen. Van graffiti weet ik dat het (overgrote) merendeel zonder toestemming wordt aangebracht en dus moedwillige vandalisme is. Die gasten moesten ze gewoon met een speciale verf, die een jaar blijft zitten, bespuiten.quote:Op dinsdag 10 januari 2006 21:34 schreef mcDavid het volgende:
[..]
ik zie dat je ook verstand van voortplanting hebt!
maar nog steeds niet dat je verstand van graffiti hebt
al eens aan het riagg gedacht?
Hehe dat was best grappig!quote:Op dinsdag 10 januari 2006 21:36 schreef TranceAction het volgende:
[..]
Tuurlijk bedoel je dat niet als grap. Net zoals iemand zonder hersenen geen hersenschudding kan krijgen kun jij geen grappen maken. Maar goed ja misschien zit er wel frustratie in me. Maar ja als ik jou hoor over op je hoofd poepen weet je wel. Dan word ik kwaad, niet op jou, maar op je pa dat jou jarenlang heeft verhuurd aan plantsoenpedo's. Ik voel eigenlijk wel compassie voor jou.
Weet je wat, asl je mijn gras komt maaien krijg je een Euro![]()
in je vorige post deed je heel anders vermoedenquote:Op dinsdag 10 januari 2006 21:40 schreef TranceAction het volgende:
[..]
Nee mij zul je niet zien bij de riagg want ik wil niet het risico lopen jou tegen te komen want jij bent zo lelijk dat het misschien wel besmettelijk is. Ik heb wel verstand van voortplanting maar niet van inter-familiaire-voortplanting zoals ze bij jou in de familie doen.
*nog iets mompelt over "over 1 kam scheren"....quote:Van graffiti weet ik dat het (overgrote) merendeel zonder toestemming wordt aangebracht en dus moedwillige vandalisme is. Die gasten moesten ze gewoon met een speciale verf, die een jaar blijft zitten, bespuiten.
Ha ha ha ha ha das een goeie grap zegquote:
Het is zelfs nog erger; het was geen grap, dunkt me.quote:Op dinsdag 10 januari 2006 21:45 schreef TranceAction het volgende:
[..]
Ha ha ha ha ha das een goeie grap zegshit man, jij bent echt grappig ha ha ha, jij trekt volle zalen hoe verzint ie het
Dus inteelt heeft geen invloed op humor. Jij helpt de wetenschap, gewoon door er te zijn man
Nee maar jouw kapsel wel ha ha haquote:Op dinsdag 10 januari 2006 21:47 schreef Tobbes het volgende:
[..]
Het is zelfs nog erger; het was geen grap, dunkt me.![]()
Ha ha ha jouw belastingcenten gaan naar het schoonmaken van dat "prachtige underground kunstvorm"quote:Op zaterdag 14 januari 2006 16:10 schreef HAL9000S het volgende:
Graffity is een prachtige underground kunstvorm waar ik graag wat belastingcenten voor over heb.
Op jouw bek zou geen slecht idee zijnquote:
Nou dit hele topic gaat toch nergens meer over. Het is grote scheldpartij van jou kant en weer retour...quote:Op zaterdag 14 januari 2006 18:35 schreef TranceAction het volgende:
[..]
Op jouw bek zou geen slecht idee zijn
He jij daar ga je onderkin eens scheren man. dat sikje ziet er niet uit, of denk je dat het interessant staat. Denken ze vast dat je intelligent bent zeker. En dit is serieus hequote:Op zaterdag 14 januari 2006 18:39 schreef Sebastiaan_2003 het volgende:
[..]
Nou dit hele topic gaat toch nergens meer over. Het is grote scheldpartij van jou kant en weer retour...
Van mij mag het dan ook blijven staanquote:Op zaterdag 14 januari 2006 18:34 schreef TranceAction het volgende:
[..]
Ha ha ha jouw belastingcenten gaan naar het schoonmaken van dat "prachtige underground kunstvorm"![]()
Kunst wordt niet zonder toestemming op andermans eigendommen aangebracht. Enh kunst levert in tegenstelling tot graffiti ook geld op SpringtOffFlatgebouwquote:Op zaterdag 14 januari 2006 18:41 schreef OFfSprngr het volgende:
Kunst kost ook geld, DAT is het wat mij betreft in 9 van de 10 gevallen niet waard, vindt jij dat ook zo erg TranceNicht?
Stel jij komt thuis en heel je huis of auto, fiets whatever (van binnen en buiten) is volgekalkt. Mag het dan nog steeds blijven staan?quote:Op zaterdag 14 januari 2006 18:44 schreef HAL9000S het volgende:
[..]
Van mij mag het dan ook blijven staan![]()
Bwahahaha.quote:Op zaterdag 14 januari 2006 18:47 schreef TranceAction het volgende:
[..]
Kunst wordt niet zonder toestemming op andermans eigendommen aangebracht. Enh kunst levert in tegenstelling tot graffiti ook geld op SpringtOffFlatgebouw
Ik heb het over fatsoenlijke graffity... echte artiesten bekalken geen huizen, auto's of fietsen... waar jij het over hebt zijn vandalen.quote:Op zaterdag 14 januari 2006 18:49 schreef TranceAction het volgende:
[..]
Stel jij komt thuis en heel je huis of auto, fiets whatever (van binnen en buiten) is volgekalkt. Mag het dan nog steeds blijven staan?
da's wel net ff iets anders dan een metro-tunnel, waar je het in de OP over hebt!quote:Op zaterdag 14 januari 2006 18:49 schreef TranceAction het volgende:
[..]
Stel jij komt thuis en heel je huis of auto, fiets whatever (van binnen en buiten) is volgekalkt. Mag het dan nog steeds blijven staan?
Ja inderdaad de Nachtwacht is heel goed betaalbaarquote:
Nee het principe is hetzelfde, ook een metro-tunnel is bezit van iemand. Dus jij bent zo iemand die zegt: oh zolang het niet op MIJN bezit gebeurt is het goedquote:Op zaterdag 14 januari 2006 19:10 schreef mcDavid het volgende:
[..]
da's wel net ff iets anders dan een metro-tunnel, waar je het in de OP over hebt!
-edit-
en ja ik ben lelijk, dat hoef je niet meer te melden
Nee, echte artiesten bekalken alleen maar treinen, metro's en tunnels hequote:Op zaterdag 14 januari 2006 19:03 schreef HAL9000S het volgende:
[..]
Ik heb het over fatsoenlijke graffity... echte artiesten bekalken geen huizen, auto's of fietsen... waar jij het over hebt zijn vandalen.
die metro-tunnel is in principe ook voor een deel van mijquote:Op zaterdag 14 januari 2006 19:12 schreef TranceAction het volgende:
[..]
Nee het principe is hetzelfde, ook een metro-tunnel is bezit van iemand. Dus jij bent zo iemand die zegt: oh zolang het niet op MIJN bezit gebeurt is het goed![]()
jaquote:Heb ik trouwens al gemeld dat je er niet uitziet Dennis-Bergkamp-On-Crack?
De nachtwacht is onbetaalbaar eveneens als een grafiti kunstwerk.quote:Op zaterdag 14 januari 2006 19:11 schreef TranceAction het volgende:
[..]
Ja inderdaad de Nachtwacht is heel goed betaalbaar
Maare niet te vaak in de spiegel kijken he
Je loopt continue alleen maar over iedereens uiterlijk te zeiken, post eerst maar een foto van jezelf, als ik je verhalen moet geloven ben je mister Nederland himself!quote:Op zaterdag 14 januari 2006 18:43 schreef TranceAction het volgende:
[..]
He jij daar ga je onderkin eens scheren man. dat sikje ziet er niet uit, of denk je dat het interessant staat. Denken ze vast dat je intelligent bent zeker. En dit is serieus he
Wat zitten er toch veel debielen hier. Ik heb al zo vaak benadrukt dat het niet gaat om de vraag of het mooi is of niet. Het gaat er om dat je het aanbrengt op bezit van ANDEREN. Kijk de NS bezit treinen en zij vinden het niet leuk dat er debielen zijn die vinden het recht te hebben hun bezit te bekladden. Het gaat er niet om of het mooi is of niet.quote:Op zaterdag 14 januari 2006 20:58 schreef Random_hero het volgende:
Zeg TS:
Bekijk dit eens.
Inmiddels al kaal geworden van het haren uit je hoofd trekken na het zien van dat filmpje?.
En jij vindt het misschien niet mooi, ik wel.
Ik vind Trance weer niet mooi en jij wel.
Daar heb je wel een punt die treinen zijn niet van hun, stel dat ik hun auto onder spuit dan trekken ze de haren uit hun hoofd!quote:Op zaterdag 14 januari 2006 21:22 schreef TranceAction het volgende:
[..]
Wat zitten er toch veel debielen hier. Ik heb al zo vaak benadrukt dat het niet gaat om de vraag of het mooi is of niet. Het gaat er om dat je het aanbrengt op bezit van ANDEREN. Kijk de NS bezit treinen en zij vinden het niet leuk dat er debielen zijn die vinden het recht te hebben hun bezit te bekladden. Het gaat er niet om of het mooi is of niet.
Wat me wel opvalt is dat ze het zo mooi vinden maar hun eigen huizen auto's en dergelijke zijn allemaal gevrijwaard van graffitiHet is toch zo mooi. nou beklad je eigen spullen dan! Maar dat is weer iets te he...zo mooi is het nou ook weer niet.
STELLETJE WERKSCHUWE GEITEWOLLESOKKEN
Een goede reden om rond dit tijdstip op FOK! te vertoeven. Het stikt er van de zotten en dwazen (al dan niet onder invloed van het een of ander)quote:Op zondag 15 januari 2006 02:44 schreef Nutella het volgende:
Ik hoop dat alle graffiti spuiters alle muren volspuiten met de meest fel gekleurde afschuwlijke rotzooi die de mensheid ooit gezien heeft. Sterker: Ik hoop dat ik op een ochtend wakker wordt en de inwoners van mijn stad hopeloos verloren zie in een landschap waar geen jaren '70 glitterdisco zich ooit aan kan meten. Ik hoop dat honden dood gevonden worden of beter: tot kleine standbeelden gevormd door de enorme laag verf die ze op die helse graffiti nacht te vorduren hebben gekregen. Ik hoop dat het verkeer tot stilstand is gebracht doordat het onmogelijk is geworden om een voertuig te besturen omdat niemand langer dan enkele minuten zijn ogen geopend kan houden in de schitterende kleurenzee die zich op een dag geopend heeft. Eigenlijk hoop ik dat ze ieders ogen dicht spuiten en dat de mens weerloos als kakkerlakken door elkaar krioelen verloren door de losgebroken hel van de gas aangedreven bondheid die als een laag plastic zich over de hele wereld uitbreidt en dan zal ik schaterlachen terwijl al het leven snakkende naar lucht tot een einde komt en we allemaal eindelijk verlost zijn van deze verloren klont mislukking die door de ruimte dwarrelt.
Eensquote:Op zaterdag 14 januari 2006 21:34 schreef DeStedebouwer het volgende:
Het maakt ook niet uit of het mooi is, het is een stukje cultuur. En ik ben van mening dat het, indien in beperkte hoeveelheid aangebracht op openbaar bezit waar geen specifieke representatieve uitstraling aan verbonden is, dat het tolerabel is. Ik bedoel dan bijvoorbeeld viaducten en metrotunnels. Metrostations dus weer niet, want die zijn reeds aangepakt door bijvoorbeeld een architect.
En jij moet van je kleine zusje afblijven achterwaarts gedraaide drolquote:Op zondag 15 januari 2006 02:50 schreef BennyNL het volgende:
hou je KUTSMOEL eens over "de belastingbetaler", domme pisnicht
Dat is tautologie, ik geen geen mensen die er eentje voorwaarts draaien...quote:Op zondag 15 januari 2006 12:57 schreef TranceAction het volgende:
[..]
En jij moet van je kleine zusje afblijven achterwaarts gedraaide drol
Nee jij kent uberhaupt geen mensen, lelijke sociaal gestoorde jostiquote:Op zondag 15 januari 2006 13:04 schreef Sebastiaan_2003 het volgende:
[..]
Dat is tautologie, ik geen geen mensen die er eentje voorwaarts draaien...
Post eerst maar eens een foto van jezelf dan praten we verderquote:Op zondag 15 januari 2006 15:06 schreef TranceAction het volgende:
[..]
Nee jij kent uberhaupt geen mensen, lelijke sociaal gestoorde josti
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |