Jaja, niet iedereen is een expertquote:Op vrijdag 30 december 2005 19:48 schreef Doffy het volgende:
[..]
Mja, nogal. Maar wel leuk om met de hond in te stoeien
Oh ja, en de whisky is extra lekker als je helemaal bevroren binnenkomt.
en dat was betere whisky dan een Glenfiddich 12
Zou die daarom zo goed gesmaakt hebben daarnet?quote:Op vrijdag 30 december 2005 19:48 schreef Doffy het volgende:
Oh ja, en de whisky is extra lekker als je helemaal bevroren binnenkomt.
Het was gewoon JW red label met een duur etiketquote:Op vrijdag 30 december 2005 19:59 schreef Alicey het volgende:
[..]
Zou die daarom zo goed gesmaakt hebben daarnet?
is het ookquote:
quote:
ik zou het niet weten, ik heb er niks van gemerkt. Ik heb mijn fiets vorig jaar uitgeleend aan een arme studente van wie de fiets gestolen was. Inmiddels heeft ze een nieuwe fiets gekocht maar die gebruikt ze niet om naar de vu te fietsen want stel dat 'ie gestolen wordt. Ben ik nou gek of....? Ik durf nog steeds geen lf te gebruiken, mag niet van A. En die gaat er over. Dus ipv gebruik ik dan nu maar [new post] ;-)quote:Op vrijdag 30 december 2005 19:31 schreef Alicey het volgende:
[..]
Dat is vast minder koud dan fietsen.
Dat had je geloof ik al eens verteld ja.quote:Op vrijdag 30 december 2005 21:44 schreef SingleCoil het volgende:
[..]
ik zou het niet weten, ik heb er niks van gemerkt. Ik heb mijn fiets vorig jaar uitgeleend aan een arme studente van wie de fiets gestolen was. Inmiddels heeft ze een nieuwe fiets gekocht maar die gebruikt ze niet om naar de vu te fietsen want stel dat 'ie gestolen wordt. Ben ik nou gek of....?
En weer sloop je de layout!quote:Ik durf nog steeds geen lf te gebruiken, mag niet van A. En die gaat er over. Dus ipv gebruik ik dan nu maar [new post] ;-)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |