Dus?quote:Op zondag 12 februari 2006 17:41 schreef Zhenar het volgende:
[..]
Hoe ken je het einde al?![]()
De film is nog niet eens af.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Neen. Mis ik ietsquote:Op donderdag 18 mei 2006 19:31 schreef nietzman het volgende:
Heb jij ooit eerder eens een film van Stone gezien, Fir3fly?
In ieder geval een gezonde basis om de uitspraak dat dit een hersenloze "America the great!" film gaat worden op te baseren.quote:
Misschien heb je gelijk en was ik iets te vlug met mijn oordeel, maar die ondertitel in combinatie met het plaatje geeft mij wel een bepaalde indruk.quote:Op donderdag 18 mei 2006 19:49 schreef nietzman het volgende:
[..]
In ieder geval een gezonde basis om de uitspraak dat dit een hersenloze "America the great!" film gaat worden op te baseren.
Thx voor de tip!quote:Op dinsdag 12 september 2006 11:27 schreef derek0905 het volgende:
Wie trouwens gek is op Soundtracks en de muziek in de trailer, zou eens moeten zoeken naar Craig Armstrong, is zeer zeker de moeite.
Nee, het was een voorpremière in België. 20/09 gaat de film daar pas echt draaien.quote:Op woensdag 13 september 2006 11:28 schreef dapluiz het volgende:
Hmm eergister premiere in belgie ? Heb net op overzicht van metropolis antwerpen gekeken en daar staat ie nu niet (meer) issie zo slecht ontvangen daar ?
Ik twijfel of ie beter gaat zijn dan United 93. Dat was voor mij sowieso de film van het jaar, maar bij deze film ben ik toch wel "bang" voor oversentimenteel gedoe. Ach ja, we zullen zien woensdagquote:Op donderdag 7 september 2006 02:40 schreef RijstNatie het volgende:
ik ben benieuwd of hij beter is dan United 93, dat was echt een dijk van een film !
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |