quote:Op donderdag 29 december 2005 09:52 schreef peaceman het volgende:
[..]
Je hebt het mis Dolle, Bij dat nummer ging juist de zon weer schijnen (ik was erbij)![]()
1994 was hetquote:Op donderdag 29 december 2005 09:58 schreef dolle_hond het volgende:
[..]vandaar dat het zo opbeurend was
![]()
het was meen ik nu ook niet in 92, maar 93 of 94.
zou ik nu gokken.
ik ben nog duf
iig met david byrne, die zeker in de regen.quote:
1994 22-23 MEI >> 72.000 (25 JAAR PINKPOP)*quote:Op donderdag 29 december 2005 10:04 schreef dolle_hond het volgende:
[..]
iig met david byrne, die zeker in de regen.
verder meen ik nog in datzelfde jaar the charlatans te hebben gezien (en goed).
of dat hetzelfde jaar was als levellers en therapy? zou ik dan weer niet weten
Rage was geweldig! Wat een explosie van geluidquote:Op donderdag 29 december 2005 10:15 schreef dolle_hond het volgende:
ben toen alleen op maandag geweest.
ik weet dat we toen RATM niet meer gekeken hebben, omdat we doornat waren en geen zin meer hadden.
hebben we in de auto op weg naar huis gehoord.
dus dat weer is wel erg kort door de bocht. 's ochtends was t weer goed.
in 92 met david byrne was t idd heel slecht
neequote:Op donderdag 29 december 2005 10:20 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:
GoedemorgenKut, te vroeg, eerst nog een bagger nummer
Kan wel zijn, maar als je depressief bent, word je er niet vrolijker van.... sneu voor alle mensen die nu in hun eindejaarsdip zitten.quote:Op donderdag 29 december 2005 10:24 schreef dolle_hond het volgende:
[..]
nee
heel mooi juist
en tragisch, aangrijpend
het is ook geen nummer om vrolijk van te worden iddquote:Op donderdag 29 december 2005 10:25 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Kan wel zijn, maar als je depressief bent, word je er niet vrolijker van.... sneu voor alle mensen die nu in hun eindejaarsdip zitten.
Heb ik nog niet gezien, zal er vanavond eens een blik op werpen...quote:Op donderdag 29 december 2005 10:29 schreef dolle_hond het volgende:
[..]
het is ook geen nummer om vrolijk van te worden idd
maar wel heel mooi.
en ik houd toch wel van depressieve en zwartgallige muziek, maar dat wist je vast al als je mijn top100 ziet
Geldt ook voor mij..... maar dat heb je bij mij ook wel kunnen zien in de top 100...quote:Op donderdag 29 december 2005 10:29 schreef dolle_hond het volgende:
[..]
het is ook geen nummer om vrolijk van te worden idd
maar wel heel mooi.
en ik houd toch wel van depressieve en zwartgallige muziek, maar dat wist je vast al als je mijn top100 ziet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |