quote:Op dinsdag 27 december 2005 20:30 schreef Mauro het volgende:
Of wat dachten jullie van de serie "Tour of Duty" met de bijbehorende CD-reeks![]()
Hou op zeg... de eerste twee seizoenen heb ik op video gezien toen de serie nog niet n Nederland was. En toen herhaald, en nog eens... en toen kwam het op TVquote:Op dinsdag 27 december 2005 20:38 schreef PdeHoog het volgende:
Linkje naar de vorige: Fotografie Slowchat: Liever lui dan moe
Laatste reactie:
[..]![]()
Die ken ik ook nog
* PdeHoog heeft CD1 in de kast
Wouw.quote:Op dinsdag 27 december 2005 21:01 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Hou op zeg... de eerste twee seizoenen heb ik op video gezien toen de serie nog niet n Nederland was. En toen herhaald, en nog eens... en toen kwam het op TV
De eerste reeks was wel leuk, daarna niet meer...quote:Op dinsdag 27 december 2005 21:01 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Hou op zeg... de eerste twee seizoenen heb ik op video gezien toen de serie nog niet n Nederland was. En toen herhaald, en nog eens... en toen kwam het op TV
Het hielp wel. Net als de beelden van de U-2, en SR-71. Maar ik was vooral erg gecharmeerd van Elisabeth Shue. Nog steeds trouwens.quote:Op dinsdag 27 december 2005 19:18 schreef Shark.Bait het volgende:
[..]
De hoofdakteur vloog voornamelijk Phantoms, naar ik meen? Zou het daarmee te maken hebben?
hahahaquote:Op woensdag 28 december 2005 09:55 schreef Mauro het volgende:
Goede morgen allen.
Vandaag maar eens een boel dingen organiseren voor oud en nieuw.Fotorolletjes wegbrengen Huis schoonmaken Inkopen doen Shoppen voor een bed wvttk
Goed idee. Het is er hier ook leeg genoeg voor. Eens kijken wat ik bij me heb.quote:Op woensdag 28 december 2005 09:47 schreef HMaster-II het volgende:
moggeehhh![]()
Lekker metal draaien op kantoor...... Amorphis![]()
Oh ja wel hoor.. Vandaag mijn monopod bezorgd gekregen. Beetje Rammstein horen op kantoor. Straks even wat met de Peleng foto's maken buiten.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |