Wel even erbij vertellen dat dit een R2 DVD is zonder Nederlandse subsquote:Op zondag 15 januari 2006 18:59 schreef RAILGUNNER het volgende:
Voor de DVD liefhebbers: Seizoen 4 is vanaf 23/01 voor 29 euro te koop bij Play.com.
29 voor 7 discs, lijkt mij een koopje(S1 t/m 3 ook btw).
Klopt maar wel gewoon Engelse subs dus alsnog prima te volgenquote:Op zondag 15 januari 2006 19:48 schreef ZeRoXcOoL het volgende:
Wel even erbij vertellen dat dit een R2 DVD is zonder Nederlandse subs.
http://www.play.com/play247.asp?page=title&r=R2&title=876762&p=57&g=72&pa=sr
video ingesteld vanaf half twaalfquote:Op zondag 15 januari 2006 20:23 schreef MakaveliTheDon het volgende:
Gids zegt 22:40 tot 0:30 dus tbegint gewoon rond 23:40 Aangezien teletekst (bijna) altijd correct is
de herhaling woensdag is toch ook 2330 ofzo?quote:Op zondag 15 januari 2006 21:43 schreef HiZ het volgende:
hmm.. nou ja.. ik kijk woensdag wel weer naar de herhaling.
Die heb ik gelukkig op DVDquote:Op zondag 15 januari 2006 22:18 schreef shmoopy het volgende:
Lekker is dat, valt samen met The West Wing.
Absoluut.quote:Op zondag 15 januari 2006 22:20 schreef Tobbes het volgende:
Ik durf te stellen dat als RTL de serie Prime Time zou uitzenden en altijd op een vaste tijd, dat ze een 1.000.000+ kijkcijferaantal hadden gehad elke week.
Valt tegen. De eerste 2 seizoenen waren prime time op zondagavond en redelijk steeds op een vaste tijd. Ook zijn ze redelijk goed gepromoot (Zelfs Frans Bauer ingezetquote:Op zondag 15 januari 2006 22:20 schreef Tobbes het volgende:
Ik durf te stellen dat als RTL de serie Prime Time zou uitzenden en altijd op een vaste tijd, dat ze een 1.000.000+ kijkcijferaantal hadden gehad elke week.
Fuck 23.40 pasquote:Op zondag 15 januari 2006 22:52 schreef Opie het volgende:
Het is toch GODVERDOMME ongelooflijk dit!
Mjah, grootste probleem van de serie is natuurlijk dat je eigenlijk vanaf aflevering 1 of 2 moet kijken en niks kan missen.quote:Op zondag 15 januari 2006 22:58 schreef XxxPimxxX het volgende:
[..]
Valt tegen. De eerste 2 seizoenen waren prime time op zondagavond en redelijk steeds op een vaste tijd. Ook zijn ze redelijk goed gepromoot (Zelfs Frans Bauer ingezet) De kijkcijfers kwamen nooit boven de 400.000. Nederland loopt gewoon niet zo warm voor de serie.
Jin (van lost) zit ook in 24, alleen niet in seizoen 4. Daarvoor wel.quote:Op maandag 16 januari 2006 00:05 schreef 7eVeNL het volgende:
Die chinees, hij speelt ook mee in Lost, als die man van die instructie tapes van de bunkers![]()
* CTU is failing....![]()
dan moet je nog AARDIG wat inhalenquote:Op maandag 16 januari 2006 00:35 schreef gerwin11 het volgende:
24 is echt uber
heb t pas sinds 2 weken ontdekt![]()
En de president kan momenteel ook weinig voor hem doenquote:Op maandag 16 januari 2006 00:41 schreef trith het volgende:
arme jack nu is ie echt het zaadje, audrey weg, die chinees die het niet haalt, gok ik zo, getuigen gaan altijd dood in 24 en (aankomend)gezeik van die baas van c t oe
Waar dan ergens? Vond het idd ook een vette aflevering. Heb de laatste afleveringen gedownload, en die kijk ik wekelijks op een zelfgekozen tijdstip in de avond (paar uur vroeger dan RTL5), en vond dit één van de vetste/beste.quote:Op maandag 16 januari 2006 00:24 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
Jin (van lost) zit ook in 24, alleen niet in seizoen 4. Daarvoor wel.
Zo gek is dat niet. Net alsof het een hele medische kliniek is.quote:Op maandag 16 januari 2006 00:58 schreef Aarti het volgende:
Pffffffffff alsof er maar 1 dokter in dat CTU rondloopt....
Verder wel geweldig geacteerd
Hij komt in seizoen 1 en 3 terug als Baker geloof ik. Één of anders SWAT-achtig mannetje.quote:Op maandag 16 januari 2006 07:53 schreef koenimex het volgende:
[..]
Waar dan ergens? Vond het idd ook een vette aflevering. Heb de laatste afleveringen gedownload, en die kijk ik wekelijks op een zelfgekozen tijdstip in de avond (paar uur vroeger dan RTL5), en vond dit één van de vetste/beste.
Nou eh, gezien hoe vaak er getuigen worden doodgeschoten binnen het CTU gebouw, zouden ze nu wel beter moeten wetenquote:Op maandag 16 januari 2006 10:23 schreef shmoopy het volgende:
En dat er maar 1 arts rondloopt bij CTU lijkt me logisch, een compleet medisch team on call hebben staan voor het geval er ooit een keer iets gebeurt is al heel wat, laat staan 2.
(kijk mij eens serieus meedenken)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |