Mja, geloof 't wel, maar het is wel zo dat je ze moet downloaden begreep ik. Jouw computer neemt dan als het ware die andere spelers over. Je speelt dus niet real-time tegen anderen.quote:Op maandag 6 maart 2006 13:40 schreef Me_Wesley het volgende:
Maar de andere beschavingen en steden die je tegenkomt zijn dus eigenlijk afkomstig van andere spelers? Dat voegt ook enorm bij aan de herspeelbaarheid
Dat niet nee, maar het voegt wel een nieuwe dimensie toe aangezien je waarschijnlijk bij elke game compleet andere beschavingen tegenover je krijgt die weer anders reageren. Moet de herspeelbaarheid flink opschroeven, mits de AI goed genoeg wordt.quote:Op maandag 6 maart 2006 13:44 schreef Brentmeister het volgende:
[..]
Mja, geloof 't wel, maar het is wel zo dat je ze moet downloaden begreep ik. Jouw computer neemt dan als het ware die andere spelers over. Je speelt dus niet real-time tegen anderen.
Klopt helemaal, ik ben erg benieuwdquote:Op maandag 6 maart 2006 13:48 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Dat niet nee, maar het voegt wel een nieuwe dimensie toe aangezien je waarschijnlijk bij elke game compleet andere beschavingen tegenover je krijgt die weer anders reageren. Moet de herspeelbaarheid flink opschroeven, mits de AI goed genoeg wordt.![]()
Check dat filmpje gewoon. Digitaal orgasme.quote:Op dinsdag 7 maart 2006 01:17 schreef DrDentz het volgende:
Will Wright is een genie.. dit wordt vast weer een gaaf spel![]()
Ik kan die baas niet verslaanquote:Op dinsdag 7 maart 2006 07:32 schreef Bot13 het volgende:
Voor de mensen die niet kunnen wachten..
http://img494.imageshack.us/my.php?image=spore9mv.swf
Ja joh. Je begint namelijk met een bacterie, en van daaruit moet je een hele beschaving opbouwen!quote:Op woensdag 5 april 2006 12:24 schreef MrBean het volgende:
Dat is ja net asteroids! Hoop dat Spore wel wat dieper gaat.
will Wright maakt de laatste jaren maar halve games.. En noemt ze dan Sandboxesquote:Op donderdag 6 april 2006 14:09 schreef Retuobak het volgende:
Mwoh, je moet daar toch een distinctie maken. Molyneux komt zelden beloofde features na. Ik kan me weinig herinneren dat Will Wright beloofd heeft en volledig uit het eindresultaat gelaten werd.
Dat is te makkelijk. Dat jij niet de fantasie hebt om je daarmee bezig te houden moet je niet Wright de schuld van geven. Als je ziet hoe vrouwen zich maanden bezig kunnen houden met the sims kan je niet anders stellen dan dat het weldegelijk echte games zijn, die alleen op een ander publiek gericht zijn dat zich ook kan vermaken zonder dat alles op een presenteerblaadje wordt aangeboden in de vorm van een verhaal en een motivatie e.d.quote:Op donderdag 6 april 2006 14:43 schreef BMH het volgende:
[..]
will Wright maakt de laatste jaren maar halve games.. En noemt ze dan Sandboxes
Dat was een 1 april grap van een onofficiële Spore sitequote:Op maandag 26 december 2005 23:21 schreef kepler het volgende:
schijnt ook op de 360 te komen, maar dat is slechts een gerucht
Ik speel het soms ook wel eens.quote:Op donderdag 6 april 2006 17:48 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Dat is te makkelijk. Dat jij niet de fantasie hebt om je daarmee bezig te houden moet je niet Wright de schuld van geven. Als je ziet hoe vrouwen zich maanden bezig kunnen houden met the sims kan je niet anders stellen dan dat het weldegelijk echte games zijn, die alleen op een ander publiek gericht zijn dat zich ook kan vermaken zonder dat alles op een presenteerblaadje wordt aangeboden in de vorm van een verhaal en een motivatie e.d.
The Sims was tenminste iets nieuws.quote:Op donderdag 6 april 2006 14:55 schreef Retuobak het volgende:
Blijkbaar doet ie toch iets goed gezien het succes ervan evenals de relatief hoge waarderingen voor zowel The Sims 1 als The Sims 2.
En daar is niks mis mee, daar gaat mijn voorkeur ook naar uit.quote:Op donderdag 6 april 2006 18:20 schreef MrBean het volgende:
Ik hou altijd wel van sandbox-achtige games.
Daarvoor ben je in ieder geval bij Will Wright wel aan het juiste adres, vernieuwingquote:Op donderdag 6 april 2006 18:21 schreef MrBean het volgende:
[..]
The Sims was tenminste iets nieuws.
Ipv de zoveelste city builder of first person shooter.
Zo gaat dat elk jaar met de E3... Zo heb je weken lang weinig tot geen nieuws en zo krijg je een stortvloed van video's, screenshots en info over je heen.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 18:31 schreef MrBean het volgende:
Wat een boel nieuws opeens de laatste dagen!
Ik ook.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 19:52 schreef Zwoerd het volgende:
Net wat filmpjes gezien, wat gaat dit een cool spel worden, vooral die evolutie fase, ik heb nu echt al zoveel ideeen in mn kop over hoe ik mn beestje wil hebben![]()
Het spel wordt ook fantastisch, denk Civilization maar dan op gigantische schaalquote:Op vrijdag 12 mei 2006 20:51 schreef MrBean het volgende:
Het ontwerpen lijkt me supercool, maar het spel zelf gaat enorm tegenvallen ben ik bang. (zie: The Sims)
Dan nog. Ik vind het meer ontwerpen. Ik zou wel wat meer filmpjes over het échte spel willen zien, hoe ze dat hebben gedaan.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 22:20 schreef Maisnon het volgende:
Heb je ook nog dat filmpje met Robin Williams gezien, en wat er over bijvoorbeeld die kaarten verteld wordt?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |