Deze complottheorie heb ik niet meegenomen maar is ook pertintente onzin. Dacht je dat de directeur van een groot farmacobedrijf geen gezinsleden door kanker verloor? Dacht je dat de werknemers geen AIDS_gevallen in hun abije omgeving hadden? Dacht je dat je dan bij een bedrijf kon werken met de kennis dat je de wereld hun geneesmiddelen ontzegd om er zelf beter van te worden qua geld? Op het moment dat je zelf deze ziekte krijgt (en dat kan) kom je er rap achter wat geld precies waard is, helemaal niets dus.quote:Op maandag 26 december 2005 12:34 schreef longinus het volgende:
een echt geneesmiddel is niet lonend, vroeger hadden die bedrijven nog eer aan het maken van goede spullen maar tegenwoordig is het maken van meer winst een hoofddoel.
So, en wat dan nog. Ben je no naief om te denken dat als iemand een familielid aan kanker heeft verloren hij miljarden euro's laat gaan en een medicijn gaat maken? Ik weet niet of je het weet maar er zijn ook mensen die falilieleden hebben vermoord. Of help ik je nou uit je rose wereldje waar iedereen lief isquote:Op maandag 26 december 2005 12:36 schreef Mikado het volgende:
Deze complottheorie heb ik niet meegenomen maar is ook pertintente onzin. Dacht je dat de directeur van een groot farmacobedrijf geen gezinsleden door kanker verloor? Dacht je dat de werknemers geen AIDS_gevallen in hun abije omgeving hadden? Dacht je dat je dan bij een bedrijf kon werken met de kennis dat je de wereld hun geneesmiddelen ontzegd om er zelf beter van te worden qua geld? Op het moment dat je zelf deze ziekte krijgt (en dat kan) kom je er rap achter wat geld precies waard is, helemaal niets dus.
Wat nou bewijzen? Wil je beweren dat je niet geloofd dat er mensen zijn die familieleden hebben vermoord? Of dat er mensen zijn die geld verkiezen boven familie/vrienden? Shit man ben je Amish ofzo?quote:Op maandag 26 december 2005 12:53 schreef Mikado het volgende:
TechXP, ik zit meer in die industrie dan jij je kan voorstellen.
TranceAction, jouw bewering staaft hooguit het evil complotgebeuren van een boze buitenwereld. Of heb jij nog substantiele bezijzen?
quote:Op maandag 26 december 2005 13:00 schreef TranceAction het volgende:
[..]
Wat nou bewijzen? Wil je beweren dat je niet geloofd dat er mensen zijn die familieleden hebben vermoord? Shit man ben je Amish ofzo?
Lekker ronkende algemene beschouwingen en lekker vaag blijven hequote:Op maandag 26 december 2005 13:00 schreef TranceAction het volgende:
Wat nou bewijzen? Wil je beweren dat je niet geloofd dat er mensen zijn die familieleden hebben vermoord? Of dat er mensen zijn die geld verkiezen boven familie/vrienden? Shit man ben je Amish ofzo?
Winstmaximalisatie. Waarom toegeven op één of enkele producten als allen winstgevend kunnen zijn? Nu geloof ik niet dat de farmaceutische industrie (zoals sommigen in dit topic) een middel tegen AIDS tegen houden.quote:Op maandag 26 december 2005 12:36 schreef Mikado het volgende:
Er zijn er zoveel waarvan de meeste wel onder controle blijven, maar genezen is gewoon heel moeilijk. Maar het punt blijft dat er enorm veel ziektes overblijven (je hebt dus geen melkkoe nodig) en deze ziektes blijven allemaal extreem moeilijk om aan te pakken.
ja.. blanke mensen krijgen geen aids..quote:Op maandag 26 december 2005 13:39 schreef Sportguy het volgende:
Farmacie bedrijven willen net als in Zuid-afrika een bepaald gen virus hebben wat alleen negroide mensen aantast.
Tot nu toe met erg veel succes in Afrika, aangezien het een natuurlijk virus is en het alleen afrikanen tot dusver treft (en wat chineesjes) zetten ze de ontwikkeling op een laag pitje.
Omdat het leuk is. Of het nu Bayer of God is, grote complotten waar je als kleine enkeling niets van kunt bevatten houden mensen graag bezig.quote:Op maandag 26 december 2005 13:44 schreef Pietverdriet het volgende:
Waarom willen mensen toch zo graag in complot theorieen geloven?
Op homo's na een stuk minder, is nu wel in opkomst maar als het condoom gebruik zou verbeteren (zijn rotdingen maar goed) dan kan de westerse wereld aids doen uitsterven.quote:Op maandag 26 december 2005 13:42 schreef Esc het volgende:
[..]
ja.. blanke mensen krijgen geen aids..
Dan ben je of blind of je verdient veel geld, waardoor je er niet over nadenkt, of je hebt bepaalde belangen en gaat hier proberen de industrie goed te praten.quote:Op maandag 26 december 2005 12:53 schreef Mikado het volgende:
TechXP, ik zit meer in die industrie dan jij je kan voorstellen.
Pssst, het AIDS virus is bedacht door de industrie zelf.quote:Op maandag 26 december 2005 13:47 schreef Sportguy het volgende:
[..]
Op homo's na een stuk minder, is nu wel in opkomst maar als het condoom gebruik zou verbeteren (zijn rotdingen maar goed) dan kan de westerse wereld aids doen uitsterven.
Maarja, tal van oorzaken....
Precies, het is één groot complot, en jij hebt het ontdekt, en je post zometeen de bewijzen zodat we allemaal er in geloven...quote:Op maandag 26 december 2005 13:48 schreef TechXP het volgende:
[..]
Dan ben je of blind of je verdient veel geld, waardoor je er niet over nadenkt, of je hebt bepaalde belangen en gaat hier proberen de industrie goed te praten.
Wat jij wil, ik geloof dat het door de bonobo apen kwam die bij inboorlingen leefden en dat er blanke (christelijke) zendingsdames langs kwamen die daar hun vleugels uitsloegen.quote:Op maandag 26 december 2005 13:48 schreef nikk het volgende:
[..]
Pssst, het AIDS virus is bedacht door de industrie zelf.
Je mag geloven wat je wilt, maar het is duidelijk dat er sprake is van belangen en waar industrie erg veel waarde aan hecht. De farmamaffia is niet echt nieuw he... dat is al tig keer ter sprake gekomen.quote:Op maandag 26 december 2005 13:49 schreef Pietverdriet het volgende:
Precies, het is één groot complot, en jij hebt het ontdekt, en je post zometeen de bewijzen zodat we allemaal er in geloven...
Zal ik eens een paar topics openen met zulke theorien over de milieu en zielugu dieren beweging en het internationale vegetarische complot? Kan net zulke verhalen schrijven schat, maar zonder een steek van bewijs blijft net zulke onzin als waar jij in geloofd.quote:Op maandag 26 december 2005 14:02 schreef TechXP het volgende:
[..]
Je mag geloven wat je wilt, maar het is duidelijk dat er sprake is van belangen en waar industrie erg veel waarde aan hecht. De farmamaffia is niet echt nieuw he... dat is al tig keer ter sprake gekomen.
Dus over dat hoef je niet te doen alsof dat niet bestaat. Dat lijkt me duidelijk.
zodat al die arme kleine negertjes die we op tv zien gered kunnen worden, en we daar een goed gevoel aan overhoudenquote:Op maandag 26 december 2005 14:39 schreef Finder_elf_towns het volgende:
Waarom zou je überhaupt een medicijn tegen AIDS willen?
er is idd een mafia mischien maar dat is dan vooral op prijsgebied en niet op het onthouden van medicijnen.quote:Op maandag 26 december 2005 14:02 schreef TechXP het volgende:
[..]
Je mag geloven wat je wilt, maar het is duidelijk dat er sprake is van belangen en waar industrie erg veel waarde aan hecht. De farmamaffia is niet echt nieuw he... dat is al tig keer ter sprake gekomen.
Dus over dat hoef je niet te doen alsof dat niet bestaat. Dat lijkt me duidelijk.
Ja maar als alle aidspatienten genzen zijn valt er niks meer te verdienen.quote:Op maandag 26 december 2005 12:09 schreef AtraBilis het volgende:
Maar het bedrijf dát een vaccin vindt en dat patenteert wordt er rijk genoeg van; dus wellicht dat er onder de bestaande AIDS-remmer leveraars niet zoveel belangstelling is, maar ik kan me niet voorstellen dat andere bedrijven zouden aarzelen een vaccin op de markt te brengen als ze het gevonden hebben.
Mmm.. goed punt.quote:Op maandag 26 december 2005 16:03 schreef Yildiz het volgende:
Verdorie, ik dacht dat ze nu wel eens een keer een HIV vaccin hadden gevonden.
Aan de andere kant, voor een paar euro heeft iemand een jaar lang medicijnen tegen lepra, waarna deze ervan af is, maar daar lopen ook nog steeds een honderduizend-tal mensen van rond.
Denk je dat de Farmacie echt alleen het grote geld na jagen en daarom een ziekte als AIDS in stand houden?quote:Op maandag 26 december 2005 15:41 schreef a-child-in-chains het volgende:
Ja maar als alle aidspatienten genzen zijn valt er niks meer te verdienen.
Degene met een anti-aids middel wil zijn eigen markt niet verneuken.
Dus maakt ie een aids-remmer, niet genzer.
Afentoe denk ik welles dat we kwa moraal nogsteeds in de middeleeuwen leven.
Nu wordt alleen de schijn opgehouden.
Ja maar ms. niet op de lange termijn.quote:Op maandag 26 december 2005 16:12 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Het bedrijf wat een anti AIDS middel vind wint heel veel qua aanzien en opbrengsten. Ik vind bovenstaande bewering wel erg kort door de bocht
* Pietverdriet is al een mooi verhaal aan het verzinnen over het Internationaal Vegetarisch Complotquote:Op maandag 26 december 2005 16:23 schreef TechXP het volgende:
*zucht*
icecreamfarmer wacht er met smart opquote:Op maandag 26 december 2005 16:25 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
* Pietverdriet is al een mooi verhaal aan het verzinnen over het Internationaal Vegetarisch Complot
Ja tuurlijk de westerse wereld zal een heel continent uit laten sterven vanwege al het land daar. Daarom wordt er ook zo veel geld in ontwikkelings werk en zo gestoken omdat het het westen ze toch wil hebben.quote:Op maandag 26 december 2005 16:21 schreef a-child-in-chains het volgende:
hiv loop je niet zo gauw op.
Als je amerikaanse troepen of reizigers naar tropische landen stuurt heb je meer kans op infectie
met malaria dan hiv
de amerikanen hebben er belang bij. Al dat grond daar in afrika,
nog ongerept haast enzo. Das veeel land.
En mensen die niet veilig kunne vrijen wil je toch niet in een toekomstige
samenleving.
?
Hoe zo zou dat een slechte zaak zijn? Er blijven dan nog genoeg ziektes over waarvoor een medicijn gezocht moet worden.quote:Op maandag 26 december 2005 16:42 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Je mag het niet zeggen, maar als AIDS een te genezen ziekte is/wordt, dan zou dat ook 'n slechte zaak zijn.
ontwikkelingshulp is opgezet door goedwillende mensen. dat de regering dat bekostigt (?)quote:Op maandag 26 december 2005 16:31 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Ja tuurlijk de westerse wereld zal een heel continent uit laten sterven vanwege al het land daar. Daarom wordt er ook zo veel geld in ontwikkelings werk en zo gestoken omdat het het westen ze toch wil hebben.
Ik vind dat een vrij rare niet onderbouwd complot theorie. En wat denk je wat voor impact zo iets zal hebben op de wereld economie enzo?
Dat bedoel ik niet. AIDS is nu voor veel mensen de voornaamste reden om 'n condoom te gebruiken tijdens de seks of om niet zomaar met jan en alleman seks te nemen. Voor Nederland geldt dat in mindere mate natuurlijk, voor een hoop andere landen geldt het wel.quote:Op maandag 26 december 2005 16:44 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Hoe zo zou dat een slechte zaak zijn? Er blijven dan nog genoeg ziektes over waarvoor een medicijn gezocht moet worden.
overbevolking?quote:Op maandag 26 december 2005 16:44 schreef Martijn_77 het volgende:
Hoe zo zou dat een slechte zaak zijn?
Ja, natuurlijk een heel continent uit laten sterven omdat men daar op den duur wil gaan wonen.quote:Op maandag 26 december 2005 16:45 schreef a-child-in-chains het volgende:
ontwikkelingshulp is opgezet door goedwillende mensen. dat de regering dat bekostigt (?)
is alleen om een het politiek voorkomen van een land (goede image)
het leger heeft wel andere plannen hoor.
langzaamlaten uitsterven die mensen aldaar. En heb ja achteraf nog een goed excuus ook!.
(kwam door aids, tja, geen hygiene bla bla, geen voorlichting, no cure dus.. wat bullshit is)
ointwikkelingshulp en regering gaat samen als d ie piraten en christenen met die bijbels
toen ze amerika voor het eerst betreeden.
De een bedoelt het goed, de ander wil er gewoon wonen. (veroveren)
Ja, en wat heeft dat te maken met het niet willen ontwikkelen van een vaccin tegen AIDS?quote:Op maandag 26 december 2005 16:45 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Dat bedoel ik niet. AIDS is nu voor veel mensen de voornaamste reden om 'n condoom te gebruiken tijdens de seks of om niet zomaar met jan en alleman seks te nemen. Voor Nederland geldt dat in mindere mate natuurlijk, voor een hoop andere landen geldt het wel.
Ja maar dat is niet alleen een probleem van Afrika maar Afrika wordt wel het hardst getroffen door AIDS.quote:Op maandag 26 december 2005 16:49 schreef Esc het volgende:
overbevolking?
Als dat vaccin er is dan kan men weer opnieuw beginnen. Om nog maar niet te spreken over de overbevolking en ongewenste zwangerschappen en kinderen die terechtkomen in een uitermate kansloze situatie.quote:Ja, en wat heeft dat te maken met het niet willen ontwikkelen van een vaccin tegen AIDS?
Ja, maar dat is te ondervangen door de levenstandaard in die landen omhoog te brengen, Want het is bewezen dat een hogere levenstandaard leid tot mgemiddeld minder kinder per gezin.quote:Op maandag 26 december 2005 17:05 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Als dat vaccin er is dan kan men weer opnieuw beginnen. Om nog maar niet te spreken over de overbevolking en ongewenste zwangerschappen en kinderen die terechtkomen in een uitermate kansloze situatie.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |