Dat gaat inderdaad tot een zeker punt hard, omdat je al je grondstoffen kan verwerken in die 2 of 3 planeten. Maar op een gegeven moment kom je op een punt dat je zoveel grondstoffen nodig hebt, dat je simpelweg te weinig binnen krijgt.quote:Op zaterdag 31 december 2005 11:14 schreef Kreator het volgende:
Volgens mij zijn kolonies trouwens wel zwaar overrated. ik heb 2 kolonies, maar stijg toch sterk in de punten. Veel aanvallen, beetje bouwen. (geen shit kwijt aan kutkolonies). Nu hoef ik ook niet 8 planeten in de gaten te houden qua verdediging etc.
Dus ik hou m'n koninkrijk klein, maar m'n vloot groot. Slagschepen groeien hard. Nu 25.
| 1 2 | Fields 130/163 93/128 77/94 77/103 79/141 49/49 55/59 51/111 |
Als je ze vernietigt, kost je dat dan punten?quote:Op zaterdag 31 december 2005 12:37 schreef DJKoster het volgende:
Mijn kleinste is 111 velden, mijn grootste is 302. Daar moet ik wel bij zeggen dat ik een stuk of 5 kolonies vernietigd en weer ingeruild voor een ander heb..
Ik ben zodra ik kolonisatieschepen kon maken begonnen met het stichten van kolonies, kost wel wat tijd maar dan heb je ook wat![]()
Yep, dat kost je punten...quote:Op zaterdag 31 december 2005 12:47 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Als je ze vernietigt, kost je dat dan punten?
Anyway, zodra ik klem loop kan ik altijd nog de kleinste in gaan ruilen
Ik zit in Uni 1 en Uni 4.quote:Op zaterdag 31 december 2005 11:20 schreef MaceNL het volgende:
welke uni zit je eigenlijk?
Zow... hij heeft weer een mooi groen kleurtjequote:Op zaterdag 31 december 2005 02:45 schreef DJKoster het volgende:
ah, iemand uit een naastliggend stelsel heeft dan eindelijk de 5000 punten bereikt, ik had een tijdje geleden al zijn vloot gecrasht, tot nu toe kon ik hem dus niet meer aanvallen..
Veel heeft hij er niet van geleerd, een redelijk vloot ligt nog bij zijn hoofdplaneet zonder al te veel verdediging, zijn kolonies liggen vol met grondstoffen zonder verdediging..
Jammer dat mijn slagschepen nu even op vakantie zijn..![]()
Goed om te weten.quote:Op zaterdag 31 december 2005 17:07 schreef Roellie80 het volgende:
nog steeds heb ik geen enkele vloot of verdediging,
ik heb ook helemaal geen spionage techniek, dus 1 sonde is genoeg om te zien wat ik allemaal hebquote:
Zou wel es tijd worden dan hè. Hoeveel punten heb je?quote:Op zaterdag 31 december 2005 17:30 schreef Roellie80 het volgende:
[..]
ik heb ook helemaal geen spionage techniek, dus 1 sonde is genoeg om te zien wat ik allemaal heb
46287quote:Op zaterdag 31 december 2005 17:34 schreef Kreator het volgende:
[..]
Zou wel es tijd worden dan hè. Hoeveel punten heb je?
inderdaad.. ik had net 5 berichten,quote:Op zondag 1 januari 2006 10:14 schreef DJKoster het volgende:
Wat is Ogame toch weer lekker aan het kloten, vannacht wat aanvalletjes aangezet en er geen enkel rapportje van gekregen..(Wel meer mensen hebben er last van.)
En met een slaperige kop 4 grote vrachtschepen, 10 kruisers en 10 slagschepen invullen bij je werf ipv. bij 'Vloot' is ook erg slim![]()
Nou ja, ik kan het wel gebruiken..
Naar mijn idee kan je beter je kolonie specialiceren op 1 soort produktie. De produktie van een mijn stijgt exponentieel per level. Dus als je 3 kolonieen hebt die allen dezelfde output hebben, dan krijg je minder als je aparte metaal, kristal en deut kolonien hebt.quote:Op zaterdag 31 december 2005 11:41 schreef Swetsenegger het volgende:
Acht kolonies, welke je met een beetje hulp heel snel op energie level 17 kan hebben, levert wel per kolonie 50K metaal en 50K kristal op. Dat is 400K in 24 uur. Dan zit je al op de helft voor een nanorobot fabriek. De rest haal je wel binnen met aanvallen
auchquote:Op zondag 1 januari 2006 21:46 schreef DaFan het volgende:
Volgende keer toch maar op vakantiemodus als ik 2e dag ben...complete vloot op mn main kapot...
200 slagschepen + en ik kan niet zien wie het heeft gedaan omdat mn inbox zo vol is.
Dat klopt, maar dan moet je bv wel metaal van je andere kolonies gaan verschepen om die planeet up en running te krijgen.quote:Op zondag 1 januari 2006 16:23 schreef Breetai het volgende:
[..]
Naar mijn idee kan je beter je kolonie specialiceren op 1 soort produktie. De produktie van een mijn stijgt exponentieel per level. Dus als je 3 kolonieen hebt die allen dezelfde output hebben, dan krijg je minder als je aparte metaal, kristal en deut kolonien hebt.
Ik had bij m'n eerste kolonie alles netjes opgebouwd en toen miepte die dat ie vol werd. Dus ik zit nou m'n kristal af te breken en daarna metaal op te bouwenquote:Op zondag 1 januari 2006 21:57 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Dat klopt, maar dan moet je bv wel metaal van je andere kolonies gaan verschepen om die planeet up en running te krijgen.
Dat is bij startende kolonies niet eenvoudig.
Zie mijn edit. Ik denk niet dat het veel uitmaakt.quote:Op zondag 1 januari 2006 22:04 schreef Breetai het volgende:
[..]
Ik had bij m'n eerste kolonie alles netjes opgebouwd en toen miepte die dat ie vol werd. Dus ik zit nou m'n kristal af te breken en daarna metaal op te bouwen
een factor 2 scheelt het naar mijn idee wel.quote:Op zondag 1 januari 2006 22:04 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Zie mijn edit. Ik denk niet dat het veel uitmaakt.
Nee dat dus absoluut niet, dat heb ik net na gerekent.quote:Op zondag 1 januari 2006 22:33 schreef Breetai het volgende:
[..]
een factor 2 scheelt het naar mijn idee wel.
Dat zeg ikquote:Op zondag 1 januari 2006 22:42 schreef Breetai het volgende:
omdat natuurlijk je energiebehoeft ook toeneemt en dus niet een 2 keer zo grote mijn neer kan planten. Hmm.
Kijk maarquote:Op zondag 1 januari 2006 21:55 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
auch
Dan kelder je aardig in punten.
Nanorobotfabriek is BIJNA klaar
Mag ik je raiden nuquote:
Moet nog even wat extra slagschepen maken:quote:Op zondag 1 januari 2006 23:42 schreef DaFan het volgende:
[..]
Spy me maar, je weet waar ik zit. Volgens mij kom je nog niet door mn verdediging heen
Jaquote:Op zondag 1 januari 2006 23:44 schreef DaFan het volgende:
Verkeerde topic Breetai?
Ik bouw mn verdediging al weer op, dus ik zou opschietenquote:Op zondag 1 januari 2006 23:45 schreef Falco het volgende:
[..]
Moet nog even wat extra slagschepen maken:
Met 30 kruisers, 60 slagschepen en 2 bommenwerpers is het gelijk! Wel 13% kans op een maan, dat dan weer wel
Auw...quote:
Ik heb nu al grondstoffen voor nano niveau 2, iets te goed geraid vandaagquote:
Maar ik ga eerst vernietigers uitvinden, alleen nog maar hyperruimte motor(niveau 6) en wef (niveau9), vrijwel daarna/tegelijkertijd ga ik de nano upgraden, dan kan ik elke 36 minuten een slagscheepje maken en elke 66 minuten een vernietigerquote:Je vloten keren terug en leveren af:
26706 metaal, 12896 kristal en 356 deuterium af
37143 metaal, 25788 kristal en 712 deuterium af
27983 metaal, 15663 kristal en 1702 deuterium af
65969 metaal, 31321 kristal en 3406 deuterium af
37408 metaal, 20131 kristal en 5051 deuterium af
58155 metaal, 40256 kristal en 10099 deuterium af
38983 metaal, 19642 kristal en 2391 deuterium af
61303 metaal, 39276 kristal en 4782 deuterium af
Je 9 schoonmakers hebben een totale opslagcapaciteit van 180000. In het bestemmingsveld zweven 108400 metaal en 26800 kristal in de ruimte. Je hebt 108400 metaal en 26800 kristal opgehaald.
Ik moet alleen hyperruimte motor upgraden voor vernietigers. Wat kost een vernietiger eigenlijk?quote:Op zondag 1 januari 2006 23:54 schreef DJKoster het volgende:
[..]
Auw...![]()
Succes met je stage en tot ziens in weer een ander spelletje![]()
[..]
Ik heb nu al grondstoffen voor nano niveau 2, iets te goed geraid vandaag![]()
[..]
Maar ik ga eerst vernietigers uitvinden, alleen nog maar hyperruimte motor(niveau 6) en wef (niveau9), vrijwel daarna/tegelijkertijd ga ik de nano upgraden, dan kan ik elke 36 minuten een slagscheepje maken en elke 66 minuten een vernietiger![]()
60/50/15quote:Op maandag 2 januari 2006 11:55 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ik moet alleen hyperruimte motor upgraden voor vernietigers. Wat kost een vernietiger eigenlijk?
Roellie, heb ik ook 1 keer gehad.
Nou kan het aan mij liggen, maar volgens mij heb je geen spectaculaire werf nodig voor nano.quote:Op maandag 2 januari 2006 15:54 schreef TC_Artemis het volgende:
W00t, moet nog 1 lvl werf voor nano 1
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |