daar heeft ze absoluut geen moeite mee.Het is alleen ik,mn vader,en mn zussen. Inclusief onze partners. Niemand van onze partners deugt,of is goed genoeg. Totdat ze iets van hun krijgt. Dan is het een uur lang " wat een schat en leuyke jongen is het toch" en daarna begint ze weerquote:Op zaterdag 24 december 2005 12:20 schreef Fling het volgende:
Het is in ieder geval geen normaal gedrag. Of er een ziektebeeld tegenover staat, is een tweede. Ondervindt ze er in andere situaties (bijv. werk, school) geen moeilijkheden van? Of kan ze zich dan wel beheersen?
nou,niet dat ik weetquote:Op zaterdag 24 december 2005 13:15 schreef Fling het volgende:
Ah je hebt het over je moeder. En meteen realiseer ik me dat die van mij ook wel eens van die rare uitbarstingen heeft en dat ik het nog semi-normaal vind ook... Terwijl als ik het over andermans moeder lees, dan denk ik "die spoort niet".
Stomme vraag misschien maar ik meen het serieus: is ze misschien in de overgang? Want dat verklaart bij die van mij erg veel...
Overgang kan 8 tot 10 jaar duren...quote:Op zaterdag 24 december 2005 13:18 schreef Zwaffel het volgende:
[..]
nou,niet dat ik weetmaar ze doet al jaaaaaaaaaaren zo. Al vanaf dr 49ste ofzo. En ze is nu 54.
soms als je iets vraagt bijvoorbeeld "moet je nog naar de winkel?" Krijg je een " NEE! Hou je bek!"
quote:Op zaterdag 24 december 2005 13:22 schreef Fling het volgende:
[..]
Overgang kan 8 tot 10 jaar duren...![]()
Da's kut ey! Hoe oud ben jij?quote:Op zaterdag 24 december 2005 14:25 schreef Zwaffel het volgende:
[..]tering
en ja,het gaat over mn moeder.Hoorde net van mn vader dattie ewr een punt achter gaat zetten
nope. k zal je ff een voorbeeld geven wat dus cht gebeurt is :quote:Op zaterdag 24 december 2005 14:58 schreef Étoile het volgende:
Ziet ze zelf wel in dat er iets niet goed gaat? Dat zou een hoop schelen, dan kan je haar aanraden om zelf (of met je vader) naar de huisarts te gaan om te praten.
Anders kan jij met je vader eens met de huisarts praten, omdat het op jullie gezin zoveel effect heeft.
Waarschijnlijk voelt ze zelf ook wel dat het 'niet' helemaal lekker gaat, maar het is voor veel mensen een grote stap om te erkennen dat er 'in je hoofd' iets niet helemaal goed zit.
mja,idd dat zei mn vriend dus ook al.Dinsdag maar ff bellen denk ikquote:Op zaterdag 24 december 2005 17:08 schreef Salsagirl het volgende:
oef ben blij dat ik niet in zo een situatie zit,maar je ma moet echt contact maken met je huisarts,maar of ze dat vrijwillig zal doen..![]()
Ze ziet namelijk niet zelf in dat ze fout bezig is
Maar onder tussen lijd het hele gezin er onder.
Kan je pa niet met de huisarst praten zodat jullie misschien wel een idee krijgen van wat ze mankeert
de overgang
depressief
Overspannen
Kijk wij kunnen gissen met wat er aan de hand is,maar jullie huisarts weet het beter.
Kom op zeg...quote:Op zaterdag 24 december 2005 11:22 schreef Zwaffel het volgende:
Kan dit wijzen op bordeliner vraag ik mij af?
Zwaffel
Nogmaals... Kom op zeg...quote:Op zondag 25 december 2005 18:57 schreef HeaRt_woRm het volgende:
Kan best borderline zijn hoor, het komt niet alleen voor bij jongeren ofzow![]()
Verder kan ze ook depressief zijn, contact gestoord, HIV hebben met een combinatie van herpes...quote:
tsjah dat kan, over diagnoses gesprokenquote:Op zondag 25 december 2005 20:53 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Verder kan ze ook depressief zijn, contact gestoord, HIV hebben met een combinatie van herpes...
Lees je eerst eens in ipv van die misplaatste diagnoses...
Nogmaals, lees je eerst in... Verder kan iedereen iets van zichzelf vinden in borderline dus is t maar al te makkelijk en al te fout om zichzelf of een ander borderline toe te kennen...quote:Op zondag 25 december 2005 20:55 schreef HeaRt_woRm het volgende:
[..]
tsjah dat kan, over diagnoses gesproken![]()
Idd misschien kunnen jullie als gezin praten met een maatschappelijk werkster.quote:Op zondag 25 december 2005 21:00 schreef WeirdMicky het volgende:
Serieus, ga met je vader eens praten over een psycholoog. Die kan een betere diagnose stellen waarbij iedereen geholpen is. Het mag in ieder geval duidelijk zijn dat er niet redelijk met je moeder te praten valt, waardoor je het dus via andere wegen moet proberen.
Sterkte!
Hoezo zichzelf ik heb het niet over mezelf kneusquote:Op zondag 25 december 2005 21:01 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Nogmaals, lees je eerst in... Verder kan iedereen iets van zichzelf vinden in borderline dus is t maar al te makkelijk en al te fout om zichzelf of een ander borderline toe te kennen...
Wat er precies triest aan is, is mij een raadsel. Maar wel handig ja, diagnose triest..quote:Op zondag 25 december 2005 21:01 schreef BennyNL het volgende:
zij is triest...maar niet zo triest als degene die een topic over haar opent op een internetforum
Lees die 2 kleine regeltjes van mij nou nog eens... Ik zeg toch niet dat je t over jezelf hebt dodo... Leer eerst begrijpend lezen voordat je de ander kneus noemt.quote:Op zondag 25 december 2005 23:58 schreef HeaRt_woRm het volgende:
[..]
Hoezo zichzelf ik heb het niet over mezelf kneus![]()
het probleem is alleen dat die personen niet(willen) inzien dat ze problemen hebben. Mijn zus was een tijd geleden ook extreem raar bezig maar als je dan zei dat ze beter ff naar een psycholoog(of desnoods eerst een maatschapelijk werker) kon gaan, dan waren wij degenen die niet goed bij onze hoofden waren en moesten wij maar naar een zielenkniijper.quote:De dokter inschakelen is altijd een goed plan. Die kan beter inschatten inhoeverre de rondrazende hormonen een rol spelen en welke medicijnen het beste helpen om de boel weer in balans te krijgen.
Het lijkt me niet uitgesloten dat je moeder ook gebaat zou zijn met wat psychische hulp
Ok sorry maar noem me geen dodoquote:Op maandag 26 december 2005 09:53 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Lees die 2 kleine regeltjes van mij nou nog eens... Ik zeg toch niet dat je t over jezelf hebt dodo... Leer eerst begrijpend lezen voordat je de ander kneus noemt.
En daarom moet zo prof. hulp gaan zoekenquote:Op maandag 26 december 2005 10:25 schreef Dizer het volgende:
Het klinkt eerder alsof er iets is waar ze met niemand over kan praten. Ik weet hoe dat voelt, maar het is niet zo erg dat ik ga schoppen en slaan en je weet wel. Volgens mij zit ze met een probleem die ze niemand aan kan laten horen en de kleine dingen die eromheen gebeuren triggeren dat gevoel weer. Ze moet het gevoel krijgen dat ze iemand voor de volle 200% kan vertrouwen om wat voor probleem dan ook
Hoeft niet. Het kan dus opgelost worden door middel van een goede vriend of een vertrouwens persoon. Ik heb het ook dat ik van het ene moment naar het ander heeel sjaggie word en dan ben ik echt niet te genieten. Ik weet wat de oplossing is maar ik praat er niet over...quote:Op maandag 26 december 2005 10:29 schreef HeaRt_woRm het volgende:
[..]
En daarom moet zo prof. hulp gaan zoeken![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |