En terecht.quote:Op zaterdag 24 december 2005 16:35 schreef Twinkelgirl het volgende:
vertel mij wat over verkeerde titels..
Ik downloade you're beautiful van james blunt..
En kreeg homo-porno
Whahaa, focked up zegquote:Op zaterdag 24 december 2005 17:00 schreef raptorix het volgende:
Laatst downloade ik iets van Swedish Gay Army, blijkt het een grappige serie te zijn
Ook zo vervelend, van die zogenaamde 'masturbatie' filmpjes waarbij de vrouw constant aan haar eigen tieten zit, haar lippen aflikt, heel langzaam aan haar billen gaat zitten, de dildo aflikt, dat soort troep. Alsof een meisje dat echt doet als ze masturbeert. Of zijn er mannen die denken dat dat zo in zijn werk gaat?quote:Op zaterdag 24 december 2005 00:37 schreef Clourhide het volgende:
Ik ben trouwens het type "porno-zoeker" dat graag realistische sex wil zien in filmpjes.
En dan krijg je dus nooit wat je zoekt. De professionele pornstars zijn 100 procent acteurs, en dat zie je meteen, en de amateurs dat zijn van die sukkels die de "profs" proberen na te apen (wat het gelooofwaardigheidkarakter dus nog verder naar beneden haalt).
Dan kan je nog de "voyeurs" proberen, maar die filmen alleen meisjes onder de douche. Saaie boel dus.
quote:Op zaterdag 24 december 2005 16:29 schreef Skv het volgende:
[..]
http://www.repenetrator.com/re-penetrator_trailer_512k.wmv
Tuurlijk weet ik wel hoe downloadprogs werken. Echter ben ik helemaal geen fan van harde porno, maar meer van glamour bondage enzo. Dat vind je niet met downloadprogjes, vaak zijn de titels wel aantrekkelijk maar blijkt het de meest ranzige shit te zijn. Daar had ik gewoon niet langer belang bij. Ik als ik er voor wil betalen dan moet ik dat toch zelf weten, krijg ik in iedergeval wel waar ik naar op zoek ben.quote:Op zaterdag 24 december 2005 16:33 schreef Repeat het volgende:
[..]
en dat dan ook nog openlijk toegevenbwheheh
speciaal een creditcard voor aanschaffen
We hebben hier te maken met een extreme rukker hoor (die niet weet hoe downloadprogs werken)![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Contact: yvonne@fok.nlquote:Op zaterdag 24 december 2005 16:52 schreef raptorix het volgende:
Jullie heteros hebben weinig klagen, als gay zijnde is het goeie spul veel lastiger te vinden
Als er nog iemand is met materiaal van Tim Hamilton hou ik me aanbevolen
Niet zeiken en gewoon afrukken op close ups van anale seks in hetero-films.quote:Op zaterdag 24 december 2005 16:52 schreef raptorix het volgende:
Jullie heteros hebben weinig klagen, als gay zijnde is het goeie spul veel lastiger te vinden
Als er nog iemand is met materiaal van Tim Hamilton hou ik me aanbevolen
Zoeken op 'Andrew Blake'.quote:Op zaterdag 24 december 2005 17:07 schreef The_Terminator het volgende:
Tuurlijk weet ik wel hoe downloadprogs werken. Echter ben ik helemaal geen fan van harde porno, maar meer van glamour bondage enzo. Dat vind je niet met downloadprogjes, vaak zijn de titels wel aantrekkelijk maar blijkt het de meest ranzige shit te zijn. Daar had ik gewoon niet langer belang bij. Ik als ik er voor wil betalen dan moet ik dat toch zelf weten, krijg ik in iedergeval wel waar ik naar op zoek ben.
Niet?quote:Op zaterdag 24 december 2005 17:03 schreef the900 het volgende:
[..]
Ook zo vervelend, van die zogenaamde 'masturbatie' filmpjes waarbij de vrouw constant aan haar eigen tieten zit, haar lippen aflikt, heel langzaam aan haar billen gaat zitten, de dildo aflikt, dat soort troep. Alsof een meisje dat echt doet als ze masturbeert. Of zijn er mannen die denken dat dat zo in zijn werk gaat?
dus er bestaan nog steeds mensen die voor porno betalen? wat ouderwetsquote:Op vrijdag 23 december 2005 21:21 schreef erodome het volgende:
[..]
Ja, manlief heeft wat pornosite's, daar krijg je lijsten van van inbellers, hoeveel minuten ze binnen geweest zijn e.d.....
Maar we hosten ook en dit is wat ik ook hoor van anderen met pornosite's...
Bookmarkedquote:Op vrijdag 23 december 2005 21:16 schreef Xebrozius het volgende:
[..]
Laat ik als voorbeeld een standaard porno site nemen zoals www.el.nl
Mijn god... van links naar rechts ga ik eens voor de aardigheid kijken waar ik op zou klikken en waar ik vooral niet op zou klikken::
Nee man, dat is smerige rommel waar de vrouwen als objecten worden behandeld. Voor het gevoelige, romantische gebeuren moet je de meatholes serie hebben. Iedereen die klassieke, mooie porno zoekt: aanrader.quote:
Linkje?quote:Op vrijdag 23 december 2005 21:00 schreef Xebrozius het volgende:
Ik zie de nieuwe generatie jongeren straks al seks hebben...
"Ah wees nou niet zo'n preutse trut Leonie, ik heb op internet gezien dat het normaal is om je volledig onder te laten spuiten door 43 mannen"
"Ik ben nog maagd, maar wat zullen we eerst doen? In m'n kont kotsen of mijn hoofd in de plee stoppen terwijl je mijn ongestelde kut neukt?"
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |