quote:
Op woensdag 21 december 2005 17:04 schreef addictivebeat het volgende:In de nieuwe basisverzekering wordt de tandarts niet of nauwelijks vergoed, dus dan moet je een aanvullende verzekering nemen. Dat wil ik niet, omdat ik zoveel mogelijk op die premie wil gaan besparen. Vandaar dat ik van plan ben om zelfs een eigen risico van e.500 te nemen om een zo laag mogelijke premie te krijgen. Als ik naar de tandarts moet gaan dan moet zit ik echter wel met de kosten daarvan en die wil ik dus niet betalen. Daarom wil ik dus ook niet meer naar de tandarts gaan. M'n gebit is prima. Ik ben student en heb dus weinig te besteden. Als ik m'n studie over twee jaar heb ik afgerond en een inkomen heb dan neem ik een aanvullende verzekering en zal ik weer naar de tandarts gaan. Dat is de planning althans.
Hmm ik heb wel es begrepen dat wanneer je niet naar je tandarts gaat ze je dan uit hun lijst verwijderen. Dan moet je een nieuwe tandarts gaan zoeken. Klopt dat?
Ik heb mijn verzekeraar gebeld of het nog verstandig was mijn aanvullende tandartsverzekering aan te houden met de nieuwe zorgpolis. Aangezien mijn kinderen sowieso gratis verzekerd zijn tot de 18 jaar en geen beugel nodig hebben en ikzelf een prothese heb die uit de basisverzekering één keer in de 8 jaar vervangen kan worden voor 75 % vergoeding.
Zij raadden mij inderdaad een aanvullende verzekering af.
Mijn man heeft al jaren geen tandartsverzekering meer, maar gaat wel elk half jaar. De kosten zijn veel lager dan je aan premie kwijt zou zijn. Tenzij er rare dingen gebeuren, maar ja, je kunt je slecht voor elk onverwacht akkefietje verzekeren.
Wat ik ook heb gehoord, is dat er een soort van jongerenpolis bestaat voor mensen van 18 tot 30 jaar. Ik meen gehoord te hebben dat daar ook de tandarts inzat......(weet niet zeker)
Die is sowieso voordeliger.
Ik weet niet hoe oud je bent, maar misschien de moeite waard om te onderzoeken.