abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_2213167
quote van danny: Op diezelfde manier vermoed ik dat Nederland op BB stemt. Gewoon de meest irritante persoon nemen en daarop je stem uitbrengen.einde quote

En dit staat er meerdere malen stemmen op de irritantste persoon.
Kijkt danny wel eens naar bb?
Het is toch al weer maanden zo dat we moeten stemmen wie we het minst irritant vinden.

Er klopt dus niets van

  Moderator zaterdag 17 november 2001 @ 14:45:57 #27
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_2213236
quote:
Op zaterdag 17 november 2001 14:38 schreef itsme het volgende:
quote van danny: Op diezelfde manier vermoed ik dat Nederland op BB stemt. Gewoon de meest irritante persoon nemen en daarop je stem uitbrengen.einde quote
Zeg Itsme! Wel even on-topic blijven hè!
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
pi_2213406
quote:
Op zaterdag 17 november 2001 14:22 schreef phileine het volgende:
Daar zul je ook zien dat vrijwel iedereen is uitgepraat over het onderwerp, er zijn nog een paar verwoede tegenstanders die blijven roepen en tieren, maar verder is iedereen -voor en tegenstander- klaar met het onderwerp.
Klaar met het onderwerp? Lijkt mij een beetje vreemd. De meest logische situatie op dit moment is dat Frank helemaal niets kan doen..hij is juist degene nu, die met angst en beven wacht tot Diane het huis verlaat en alsnog de aangifte laat seponeren. Het "vermeende" slachtoffer is namelijk de énige, die dat kan doen. Frank kan dus op dit moment helemaal niets doen, lijkt mij, je kunt moeilijk als zogenaamd verkrachter naar de rechtbank stappen..

Lekkere situatie dan!

quote:
Als er nieuwe ontwikkelingen zijn -de zaak wordt geseponeerd, Frank of Diane geven een reactie, wat dan ook- is een voortzetting natuurlijk legitiem, maar de enige die de discussie nu levend houdt is Doordevil met zijn persoonlijke kruistocht tegen Voyeur. En die valt daarmee in herhaling.
Frank kan op dít moment dus geen enkele reaktie geven! En om nu alles op Doordevil te schuiven, als zou hij de enige zijn, die de discussie levend houdt, is ook onzin..deze topic is hij niet gestart!
pi_2213569
quote:
Op zaterdag 17 november 2001 12:52 schreef Gert het volgende:

[..]

Vind ik niet. Fokzine heeft weliswaar sterke connecties met het BB-forum, maar is niet hetzelfde. Dus waarom moet die column in dit forum?

Het besluit om een nieuw topic te openen, moet imo bovendien bij de schrijver zelf liggen, dat hoeft niet iemand anders te beslissen. Danny weet de weg denk ik wel naar het forumn, en zal zijn redenen hebben gehad om dit niet te plaatsen.

Tante Bep, wil je de column toch met ons delen (van mij had het niet gehoeven), open wat mij betreft dan niet een nieuw tupoc, maar zet het in "BB in de Media".


Gert even wat feiten op een rijtje: Danny plaatste zelf op 21 okt. deze column m.b.t. BB op zowel de frontpage als op het forum: [column] Kotsmisselijk van Mona...

Op 1 nov. ontdekte ik een nieuwe BB column van zijn hand op de frontpage: Column Danny over Kelly en heb die toen met dezelfde tekst als die boven de column in de openingsposting staat op het forum geplaatst. Dit in de wetenschap dat hij dat een week eerder zelf had gedaan en er daarom vanuit gaande dat het gewoon een vergeet was om die column na het plaatsen op de fp ook nog op het forum te zetten. Die gedachtengang werd bevestigd toen Danny zelf reageerde op een posting van iemand in die 2e topic en uit niets bleek dat hij er moeite mee had dat ik die topic hier had geplaatst. Als hij werkelijk met opzet die column niet hier had geplaatst met een bepaalde reden zou ik dat ongetwijfeld hebben gehoord.

Tot zover de feiten.

Waarom moet die column in dit forum vraag je me.. tja Gert, er moet helemaal niks maar als het nou ergens thuishoort dan is het toch wel op het BB forum, dat spreekt voor zich dacht ik zo.

Of ik het dan in BB in de Media topic wil plaatsen, aangezien er in de vorige 2 column topics erg veel is gereageerd vind ik een aparte topic alleszins gerechtvaardigd.

Tot slot nog een vraag aan jou, wat is nou je echte bezwaar tegen deze topic hier, is dat niet omdat je die discussie gewoon beu bent, want dat denk ik eerlijk gezegd?

  zaterdag 17 november 2001 @ 15:26:59 #30
6941 APK
Factual, I think.
pi_2213632
quote:
Op zaterdag 17 november 2001 12:39 schreef doordevil het volgende:

Donderdag keek ik wel met meer dan gemiddelde interesse naar de exit van Frank. Diane, de volgens Voyeur verkrachte dame, gaf hem huilend een ring en verklaarde dat ze van hem hield. Klaar denk je dan.


Het was volgens mij overigens wel heel duidelijk dat deze actie door de redactie ingefluisterd was. Frank begreep er geen moer van en Diane kon ook niet echt een sluitende verklaring geven voor het waarom van het afscheidscadeautje.
'Iets met vriendschap', kwam het geloof ik op neer.

Damage control van Hummie lijkt mij.

Who the fuck can sleep with all this shit going on?
pi_2213950
ff hoor: maar je kan toch pas van verkrachting spreken als je weet hoe 'het slachtoffer' het zelf heeft ervaren? Vind dit allemaal echt wat voorbarig!
  zaterdag 17 november 2001 @ 17:09:40 #32
892 doordevil
FOK!member by choice
pi_2214618
Voyeur schrijft: "jij wordt door Veronica betaald om mensen af te zeiken"

Ja, iets wat jij mij graag jaren lang gratis had laten willen doen op jouw site. Nog nooit zoveel opgewonden mailtjes van iemand gehad als van jou toen ik zei dat ik wel een openingscolumn wilde schrijven voor GVDD.

Maar nog steeds geen antwoord op de vraag: waarom een publieke zaak gemaakt van de aangifte? Wel doel diende dit?

  zaterdag 17 november 2001 @ 17:12:44 #33
7396 Larissa
Live on teh intarwebs!
pi_2214642
quote:
Op zaterdag 17 november 2001 15:02 schreef fokstier het volgende:
Frank kan op dít moment dus geen enkele reaktie geven! En om nu alles op Doordevil te schuiven, als zou hij de enige zijn, die de discussie levend houdt, is ook onzin..deze topic is hij niet gestart!
Wrom niet
Priscella zit toch ook in de roddelbladen te reageren...
Op maandag 9 april 2007 03:21 schreef Ryan3 het volgende:
...ben jij het aardige zusje van Loedertje of zo, Larissa.
  zaterdag 17 november 2001 @ 17:24:14 #34
3767 Herald
Come get some
pi_2214773
quote:
Op zaterdag 17 november 2001 14:38 schreef itsme het volgende:
quote van danny: Op diezelfde manier vermoed ik dat Nederland op BB stemt. Gewoon de meest irritante persoon nemen en daarop je stem uitbrengen.einde quote

En dit staat er meerdere malen stemmen op de irritantste persoon.
Kijkt danny wel eens naar bb?
Het is toch al weer maanden zo dat we moeten stemmen wie we het minst irritant vinden.

Er klopt dus niets van


nee, het gaat erover dat stemmend Nederland hersenloos stemt, dus expres op de meest irritante. De passage die volgt op de quote die jij gaf maakt het duidelijk:
Het zou me niet verbazen als 80% van de bellers nooit naar BB kijkt, maar dat ze van hun omgeving horen dat die Kelly zo ontzettend irritant is. Van hun buurman die elke avond van die harde muziek draait bijvoorbeeld. Gewoon stemmen op Kelly, want die buurman zul je wel krijgen!
Iedereen (BBkijkers) vindt Kelly irritant, dus expres op Kelly stemmen (als niet BBkijker) zodat ze erin blijft. Dan mindfuck je de BBkijkers.
*But in my own way, I am king. Hail to the king baby.*
pi_2215324
Vraagje tussendoor: wie zat er tijdens deze vermeende verkrachting eigenlijk bovenop wie?

Ben even te lui om dit in de topics terug te zoeken

Het is moeilijk vriendelijkheid weg te geven, het wordt bijna altijd teruggegeven.
  Moderator zaterdag 17 november 2001 @ 18:23:46 #36
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_2215481
quote:
Op zaterdag 17 november 2001 15:20 schreef Tante Bep het volgende:
Tot slot nog een vraag aan jou, wat is nou je echte bezwaar tegen deze topic hier, is dat niet omdat je die discussie gewoon beu bent, want dat denk ik eerlijk gezegd?
OK, ik dacht dat het tussen de regels wel duidelijk was, maar laat ik dan maar ronduit zeggen: ik vind het een kinderachtige, slechtgeschreven flut-column, die een eigen topic helemaal niet waard is.

Zolang de grote baas zelf geen aanstalten maakt om dergelijke wanproducten op het forum te pleuren, zou ik het persoonlijk lekker laten voor wat het is.

Het feit dat er reacties op die column komen, is niet een reden op zich om hem dan maar altijd te plaatsen. Het is wel Danny, en als hij zeer grove dingen roept dan komen daar reacties op.
Als een onbekende 'newbie' iets dergelijks zou intikken en in een topic plaatsen, dan zou hij/zij de wind van voren krijgen en zou het topic een snelle dood sterven.

Maar.. voor jouw argumenten is zeker ook wat te zeggen hoor schat, we borrelen er nog wel even over na in onze Brasschaatse boerderij, d'accord?

"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
pi_2215572
Gert, even een persoonlijke vraag, ben je een frustrie? Zo ja..(ik vul hem effe zelf in)..is niet erg, hoor, heeft iedereen wel eens last van..ook ik..*gniez*

Wil jij ook een eigen columpje op de frontpage?

Vraag het dan rechtstreeks, en doe niet zo omslachtig..

En om terug te komen op het onderwerp Date-rape..

Het wordt nu zo langzamerhand tijd, dat Voyeur OOK VIA INTERNET bekend, dat zijn aktie ondoordacht is geweest en hij op het moment van doen niet inzag wat de gevolgen zouden kunnen zijn..


Aanklacht wegens smaad door Frank!

En begin nu niet weer te lullen over oproepen tot geweld of wat dan ook, je hebt gewoon door het openbaar maken van je aangifte er een publiekelijk wanstaltcircus van gemaakt en wat je minstens een aanklacht tot smaad en laster oplevert, nee hoor, je hoeft niet in je broek te schijten, Voyeur, dat niet..ik denk alleen, dat je een scheet in je geldbuidel moet laten, jammer hè, voor een iemand, die notabene gratis zit te "columneren"..

[Dit bericht is gewijzigd door fokstier op 17-11-2001 18:42]

  Moderator zaterdag 17 november 2001 @ 18:40:39 #38
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_2215638
quote:
Op zaterdag 17 november 2001 18:31 schreef fokstier het volgende:
Gert, even een persoonlijke vraag, ben je een frustrie?
fokstier, even een persoonlijk antwoord: och gut, nog steeds kwaad dat ik jouw "column" ook niks vond? Wie is hier nou een frustrie (sic).

Ik hoef geen column noch heb ik daar ooit een poging tot gedaan. Flauwe insinuatie van een vervelend mannetje.

"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
pi_2215661
waar heb ik beweerd colums te schrijven, lekkere medefrustie..?
  Moderator zaterdag 17 november 2001 @ 18:50:16 #40
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_2215692
Ach what the heck, dit topic springt toch al alle kanten op, dan kan er ook nog wel een kleine bonje tussen moi en fokstier bij.

OK, ff zoeke op topicstarter.... ah, hier is-ie:
De kronkels van Hummie

"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
  zaterdag 17 november 2001 @ 18:53:48 #41
6941 APK
Factual, I think.
pi_2215703
quote:
Op zaterdag 17 november 2001 18:50 schreef Gert het volgende:

OK, ff zoeke op topicstarter.... ah, hier is-ie:
De kronkels van Hummie


*gniez*
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
pi_2215724
graag wel ON topic blijven ja..
pi_2215814
quote:
Op zaterdag 17 november 2001 14:05 schreef doordevil het volgende:
Waarom je niet de klasse hebt gehad om individueel te dealen met je geweten en waarom je de aangifte niet in
Is Frenk in je gevaren ofzo? Dealen is het verspreiden van producten voor geld... Zo zie je maar hoe groot de impact van BB is. Zelfs columnistenhersenen verweken ervan.
pi_2215835
quote:
Op zaterdag 17 november 2001 18:53 schreef APK het volgende:

[..]

*gniez*


Wat betekent dat nou???
  zaterdag 17 november 2001 @ 19:20:35 #45
17796 Zun
Moet eens minder TV kijken.
pi_2215860
quote:
Op zaterdag 17 november 2001 18:08 schreef CartWOman het volgende:
Vraagje tussendoor: wie zat er tijdens deze vermeende verkrachting eigenlijk bovenop wie?

Ben even te lui om dit in de topics terug te zoeken


Ik weet het niet 100% zeker - maar volgens mij konden we donderdag in de Live 'genieten' van een paar seconden Diane bovenop Frenk. Eerder zo'n 80%.
pi_2215905
*gniez* is op zn fries *grijns*..sjeeminee..dat na tig dagen Andries aanschouwen nog niet doorhebben..pfffffffftttt..

naja, lekker off-topic, kan er ook een slotje op, Cynix? Doe ik mee met de rest, vragen om een slotje is hier hype namelijk, hetzelfde als Coos een lul vinden, ook hype..gaattie lekker..ik vind Coos ook een lul, maar als iedereen hem hier een lul vind, krijg ik de kriebels, dan vraag ik me af of ik gedrogeerd ben om in Hummie dr taal te spreken, jaja, dat vond ik leuk, gewoon me verplaatsen in haar hersenkronkels..snif..dankzij Gert zijn die kronkels naar de mallemiezen, dat is mijn frustie, Gert, je bent een lul..zoooo..dat is er ook uit, hihi..nou..verder allemaal een fijn weekend, en hopelijk ziet Frank zn zoontje morgen en heeft dat jongetje niet teveel meegekregen van het internetranziggebeuren..

[Dit bericht is gewijzigd door fokstier op 17-11-2001 19:32]

pi_2215916
Sorry Gert, ik zal er nu echt over ophouden. Je hebt helemaal gelijk dat het vervelend word. Alleen nog dit omdat ik de verwarde medeforummer graag ter wille ben:
quote:
Op zaterdag 17 november 2001 17:09 schreef doordevil het volgende:
Maar nog steeds geen antwoord op de vraag: waarom een publieke zaak gemaakt van de aangifte? Wel doel diende dit?
Ook het antwoord op die vraag staat heus ergens in die archieven. Zo'n keertje of 15 geloof ik. En heb ik je ook overigens per icq al een keer verteld.

Nu klaar ermee. Het ging over het stemgedrag van Nederland geloof ik. Ik hoop samen met iedereen hier geloof ik dat Nederland dan deze week besluit om collectief op de sukkel te stemmen, omdat het me zo leuk lijkt om die voldane grijns die P&C op hun gezicht kregen toen bleek dat Leo de andere genomineerde was te zien omslaan in verbijstering. Kun je zoiets regelen Danny?

mooi he, alles
pi_2215955
quote:
Op zaterdag 17 november 2001 19:27 schreef fokstier het volgende:
..pfffffffftttt..
Is dat een friese scheet?
  zaterdag 17 november 2001 @ 20:23:24 #49
892 doordevil
FOK!member by choice
pi_2216314
quote:
Op zaterdag 17 november 2001 19:29 schreef phileine het volgende:

Ook het antwoord op die vraag staat heus ergens in die archieven. Zo'n keertje of 15 geloof ik. En heb ik je ook overigens per icq al een keer verteld.

Nu klaar ermee. Het ging over het stemgedrag van Nederland geloof ik.


Stand by your man, Tammy. Ik zie dat je steeds Stalinistischer antwoorden gaat geven. "Staat in de archieven." Die leest natuurlijk geen hond op jullie masturbatieforumkeldertje. Laat je man het hier nog even zeggen, voor alle duidelijkheid. Of vanaf een klein balkonnetje.

"Ik, Voyeur, wilde alle kinderen en sociaal zwakkeren in Nederland wakkerschudden met zomaar een gekke aangifte. Ik moest eerst aan 18 mensen vragen of het echt een verkrachting was, maar toen dat eenmaal duidelijk was heb ik er ook uitgehaald wat er in zat. Ik heb Frank en Diane geslachtofferd. Dat de hoofdpersonen geen idee hebben waar ik het over heb doet niet ter zake, want ik ben Voyeur. Alles voor het heilige doel. Nederland leren dat ik een kloppend geweten in mijn bast heb. Hoera! Dood aan de schuldlozen, lang leve het emotioneel grootkapitaal en vooral, lang leve Voyeur".

En daarna vier harde tikken met een honkbalknuppel op de voordeur.

"Phileine,doe jij even open schat, ik ben moe en wil mezelf niet herhalen."

[Dit bericht is gewijzigd door doordevil op 17-11-2001 20:30]

pi_2216429
zei het ene opgeblazen ego tegen het andere, daaaaaaaaaag Dijkshoorn, ik krijg nu het idee, dat je de case liever zelf publiekelijk aangegeven had..

Je dramt door, ouwe..zo wordt je in ieder geval niet serieus genomen..

abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')