abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_33267448
quote:
GAZA - Gewapende Palestijnen hebben woensdag twee buitenlandse leraren in de Gazastrook ontvoerd. Een zou de Nederlandse nationaliteit hebben, de ander zou uit Australië komen, meldden Palestijnse veiligheidsbronnen. Het Palestijnse ministerie van Binnenlandse Zaken zei op de hoogte te zijn van de ontvoering en stelt een onderzoek in.


Het duo was met de auto op weg naar een school in Beit Lahiya, in het noorden van de Gazastrook, waar ze lesgeven. Ze werden klemgereden door twee of drie auto's, gedwongen uit te stappen en meegenomen naar een onbekende locatie, meldden ooggetuigen.

De internationale school wordt deels gefinancierd door de Verenigde Staten. Het onderwijzend personeel bestaat vrijwel alleen uit buitenlanders.

Ontvoeringen van buitenlanders komen met enige regelmaat voor in de Gazastrook en ook in de Westelijke Jordaanoever. Militanten proberen zo druk uit te oefenen op de Palestijnse Autoriteit. Alle ontvoerde buitenlanders dit jaar bleven ongedeerd en werden meestal vrij snel weer vrijgelaten.
Telegraaf.nl
Voor vrede en rechtvaardigheid - Tegen alle soorten vormen van geweld.
pi_33267473
en nu? waarover gaat de discussie? over de telegraaf?
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
  Moderator woensdag 21 december 2005 @ 10:21:32 #3
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_33267652
over nix
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')