niet echt sorryquote:Op maandag 16 januari 2006 01:53 schreef Vava het volgende:
Ben ik een Parijskenner als ik weet dat Reamur Sebastopol die donkerroze metrolijn is en het station waar je over kunt stappen op de metro naar Gare St. Lazare
Hmm... okayquote:Op dinsdag 17 januari 2006 19:52 schreef travelwoman het volgende:
[..]
niet echt sorry![]()
parijzenaren kijken niet naar die kleurtjes....
Pas maar op zou ik zeggen, want die kleurtjes veranderen van tijd tot tijdquote:Op dinsdag 17 januari 2006 21:53 schreef Vava het volgende:
[..]
Hmm... okayzo lang ik de weg vind op die manier
Ach, ik kom wel waar ik zijn moet en zo niet, dan ga ik weer terugquote:Op woensdag 18 januari 2006 20:56 schreef travelwoman het volgende:
[..]
Pas maar op zou ik zeggen, want die kleurtjes veranderen van tijd tot tijd![]()
Ik dacht even dat Estelle Martin een nieuwe site hadquote:Op vrijdag 20 januari 2006 19:49 schreef tim2308 het volgende:
Alle Parijs en Frankrijk-fous naar http://oliviervanbeemen.blogspot.com/ !
www.vannood.nl , met de bus voor 2 personen incl 2 nachten hotel voor 158 euro, dus iets minder als 200 euroquote:Op vrijdag 20 januari 2006 23:16 schreef MuseMuse het volgende:
Weet iemand of het mogelijk is om een reis inclusief vervoer voor 2 personen 3 dagen te boeken naar parijs voor 200 euro?![]()
Of weet iemand goede parijs reis sites.
En Ja ik ben de hele avond al aant googelen
Voor mensen die niet weten wie Estelle is: (aie honte!): Het grote Franse meisjes topic....quote:
http://www.paris-pittoresque.com heb je van mijquote:Op maandag 23 januari 2006 20:48 schreef tim2308 het volgende:
[..]
Voor mensen die niet weten wie Estelle is: (aie honte!): Het grote Franse meisjes topic....
En nu weer ontopic mensen: Voor de mensen die goed Frans lezen, is dit een leuke site: http://www.paris-pittoresque.com
Vrouwen kunnen naar http://www.pariswoman.com/
Voor hotels zou ik ook op de site van Frantour kijken. Ze hebben daar een ruime keuze aan toeristenhotelletjes tegen (veelal) scherpe tarieven.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 23:16 schreef MuseMuse het volgende:
Weet iemand of het mogelijk is om een reis inclusief vervoer voor 2 personen 3 dagen te boeken naar parijs voor 200 euro?![]()
Of weet iemand goede parijs reis sites.
En Ja ik ben de hele avond al aant googelen
Dat kan net: Het smileys tarief nemen (dus vroeg boeken!) en dan bijv. Hotel Tolbiac http://www.hotel-tolbiac.com/ nemenquote:Op vrijdag 20 januari 2006 23:16 schreef MuseMuse het volgende:
Weet iemand of het mogelijk is om een reis inclusief vervoer voor 2 personen 3 dagen te boeken naar parijs voor 200 euro?![]()
Of weet iemand goede parijs reis sites.
En Ja ik ben de hele avond al aant googelen
Pas op, er is nog een ander Hotel du Marais.quote:Op woensdag 4 januari 2006 16:58 schreef _Maarten_ het volgende:
Verder als je maar kort in Parijs zit en geen douche nodig hebt en genoeg hebt aan een wastafel;
Hotel du Marais, 16 rue de Beauce, 2 persoonskamer 35/38 euro p/n en niet p/p/n
3e arrondissement dus, en overal dichtbij.
ben je zelf wel eens in dat hotel geweest?quote:Op maandag 23 januari 2006 22:45 schreef tim2308 het volgende:
[..]
Dat kan net: Het smileys tarief nemen (dus vroeg boeken!) en dan bijv. Hotel Tolbiac http://www.hotel-tolbiac.com/ nemen
quote:Op zaterdag 28 januari 2006 17:20 schreef Leep het volgende:
want....
Ik ga naar parijs!!!!!!!!!!!!!!!!!
eindelijk!!!
17t/m19 maart
Ja ik ben er geweest. De kamers hebben een extra verfje nodig, er zit een gaatje in het laken, de kamer is 2x3, één van de receptionisten spreekt geen Engels, maar... het kost maar 30 euro per nacht en het is schoon...quote:Op zaterdag 28 januari 2006 16:36 schreef Leep het volgende:
[..]
ben je zelf wel eens in dat hotel geweest?
en was het wat???
Nou, dan ga ik dit hotel toch onthoudenquote:Op zondag 29 januari 2006 00:03 schreef tim2308 het volgende:
[..]
Ja ik ben er geweest. De kamers hebben een extra verfje nodig, er zit een gaatje in het laken, de kamer is 2x3, één van de receptionisten spreekt geen Engels, maar... het kost maar 30 euro per nacht en het is schoon...
goeie tipquote:Op maandag 23 januari 2006 22:33 schreef marky_mark het volgende:
[..]
Voor hotels zou ik ook op de site van Frantour kijken. Ze hebben daar een ruime keuze aan toeristenhotelletjes tegen (veelal) scherpe tarieven.
ow en ik zie nu: La réception est ouverte de 7h à 21h.quote:Op zondag 29 januari 2006 00:03 schreef tim2308 het volgende:
[..]
Ja ik ben er geweest. De kamers hebben een extra verfje nodig, er zit een gaatje in het laken, de kamer is 2x3, één van de receptionisten spreekt geen Engels, maar... het kost maar 30 euro per nacht en het is schoon...
daar lijkt het wel op ja.. maar je zult vast wel een sleutel kunnen krijgen. als je je de dag van aankomst maar wel voor 21h inchecktquote:Op zondag 29 januari 2006 17:59 schreef Leep het volgende:
[..]
ow en ik zie nu: La réception est ouverte de 7h à 21h.
betekent dat dat je voor 21h binnen moet zijn????![]()
de receptie is tot 21h open, oftewel je moet voor 21h ingechekt zijn, niet binnen zijnquote:Op zondag 29 januari 2006 17:59 schreef Leep het volgende:
[..]
ow en ik zie nu: La réception est ouverte de 7h à 21h.
betekent dat dat je voor 21h binnen moet zijn????![]()
Of ze willen dat je voor 21h binnen bent om dan de avond gezellig met de andere gasten door te brengen, bordspelletjes doen enz..quote:Op zondag 29 januari 2006 18:05 schreef boskov het volgende:
[..]
de receptie is tot 21h open, oftewel je moet voor 21h ingechekt zijn, niet binnen zijn. Dat denk ik tenminste
het zijn gewoon wijken met een nummer, niet veel om je er bij voor te stellenquote:Op zaterdag 4 februari 2006 12:43 schreef gurlie het volgende:
Wat is precies het idee van de nummers van de wijken, wat moet ik me daarbij voorstellen?
Oh dankje! Dat zijn gewoon de verschillende wijken ín Parijs dus. Ik dacht even dat dat ook buiten parijs ging.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 13:21 schreef tim2308 het volgende:
@Gurlie: Als je naar http://www.parijsonline.nl gaat, en dan \"arrondismenenten\" kiest (tweede blokje van boven in het menu aan de linkerkant), begrijp je het snel...
O dat is wel leuk om in de gaten te houdenquote:Op zaterdag 4 februari 2006 13:37 schreef Leep het volgende:
en voor de parijs/frankrijk liefhebbers:
Yann Tiersen geeft binnekort een aantal concerten in NL
hij geeft er maar eentje in Frankrijk, en dus helemaal NIET in de buurt van Parijsquote:Op zaterdag 4 februari 2006 13:37 schreef Leep het volgende:
en voor de parijs/frankrijk liefhebbers:
Yann Tiersen geeft binnekort een aantal concerten in NL
Ja volgens mij wel? Die heb jij me eens gestuurd toch? Ik hoorde het vandaag nog in de autoquote:Op zondag 5 februari 2006 00:28 schreef tim2308 het volgende:
Is zij van het liedje \"Ta Douleur\"?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |