Dat van die apache techniek, dat is een gedeelte van de techniek die werd vrijgegeven, het is niet zo dat als je 3000 fietsen zou omsmelten je er een apache mee zou kunnen voorzien van bepantsering. Het werd geleverd door een bedrijf in dienst van een R&D department van het leger.quote:Op donderdag 5 januari 2006 06:47 schreef GiSH het volgende:
[..]
in 1e golf oorlog zijn er nieuwe types kevlar ontwikkeld en een subsidie van 75% was heel normaal.
ander goedvoorbeeld
een fietsenmerk (univega) heeft in de 1e golfoorlog een fietsframe gemaakt van de zelfde legering als de pantserbeplating van een apache helikopter. Superlicht en supersterk en door de subsidie was frame nog een klein beetje te betalen en nu niet meer..
dus als die amerikanen volgende week ergens oorlogje gaan voeren en ze een toepassing nodig waar dit materiaal in zit. Goeie kans dat jij er iets van een goed gereduceerde prijs iets kan kopen.
Het is zeker de automotive industrie die goed kijkt wat de nieuwe ontwikkelingen zijn in militair materiaal. En ja ook de velgenprodcenten horen daarbij!
Oei dat is raak!quote:Op donderdag 5 januari 2006 10:20 schreef Stefan250d het volgende:
[..]
Fijn dat je het niet gelooft, ik kan niet eens met fotoshop overweg, dus hoe moet ik dat dan doen...
http://members.home.nl/souwens/P1010079.JPG
http://members.home.nl/souwens/P1010087.JPG
noem het maar bimbo velg..quote:Op donderdag 5 januari 2006 19:05 schreef Neteru het volgende:
Deze komen hoogstwaarschijnlijk onder mijn auto![]()
Aez Bimo
[afbeelding]
Hmm sarcasme is niet aan iedereen besteed merk ik wel weerquote:Op donderdag 5 januari 2006 10:20 schreef Stefan250d het volgende:
[..]
Fijn dat je het niet gelooft, ik kan niet eens met fotoshop overweg, dus hoe moet ik dat dan doen...
[afbeelding]
[afbeelding]
quote:Op woensdag 4 januari 2006 22:23 schreef Pumatje het volgende:
ik wil btw even mijn mening herzien betreft die velgen.
Ik geloof er geen ene fuck van..
( transparant aluminium )
Dat was waarom ik me doorzichtige velgen ook wel kon voorstellen. Bulk is veel, toch?quote:Scientists in the US have developed a novel technique to make bulk quantities of glass from alumina for the first time.
gozer, als je goed las.. dan heb je ook gelezen dat ik nooit heb gezegt dat het niet bestaat.quote:Op donderdag 5 januari 2006 21:28 schreef Googolplexian het volgende:
[..]
[..]
Dat was waarom ik me doorzichtige velgen ook wel kon voorstellen. Bulk is veel, toch?
ah ! aluminium oxide
Ik dacht dat je hier op doelde:quote:Op donderdag 5 januari 2006 22:40 schreef Pumatje het volgende:
[..]
gozer, als je goed las.. dan heb je ook gelezen dat ik nooit heb gezegt dat het niet bestaat.
enkel dat het echt no way in velgen zal komen in de komende 10 jaar door een velgen producent als 5zigen, mugen etc. je zult het hoogstens op zeer, zeer dure auto's tegenkomen aangeboden door de producent zelf ( ferrari etc )
daarnaast, formule 1 zal het wel introduceren en danpas...
bron: http://en.wikipedia.org/wiki/Transparent_aluminumquote:Transparent aluminum is sometimes confused with transparent alumina, a transparent ceramic composed of alumina (aluminum oxide).
en die zijn dus al oud en dat is geen doorzichtig aluquote:Op vrijdag 13 januari 2006 08:47 schreef RedScorpion het volgende:
Hier de pics van de auto met de see-trough velgen.
[afbeelding]
[afbeelding]
Check hier een linkje naar een Lexusforum:
Klik hier
Grtz. Remko
volgens mij zeg je dat ook als je deze auto in het echt zietquote:Op vrijdag 13 januari 2006 10:33 schreef Pumatje het volgende:
[..]
en die zijn dus al oud en dat is geen doorzichtig alu![]()
ik vermoed zelfs dat het een shop is
MOOOOOIquote:Op vrijdag 13 januari 2006 22:33 schreef Sander_Prinsen het volgende:
Heel wat anders dan de meeste velgen hier, maar zit eraan te denken om deze aan te schaffen voor onder mijn 106 Rallye:
[afbeelding]
15" verbrede steelies
Super!quote:Op vrijdag 13 januari 2006 22:33 schreef Sander_Prinsen het volgende:
Heel wat anders dan de meeste velgen hier, maar zit eraan te denken om deze aan te schaffen voor onder mijn 106 Rallye:
[afbeelding]
15" verbrede steelies
Die heb ik ookquote:Op zaterdag 17 december 2005 21:56 schreef OxygeneFRL het volgende:
[afbeelding]
dit vind ik de mooiste, hebben ook onder mijn Galant gezeten![]()
BSA Racing
ook errrrrrug vet!quote:
Euh, dat is gewoon een centrale wielmoer?quote:Op vrijdag 13 januari 2006 19:03 schreef Quyxz_ het volgende:
[afbeelding]
Bij de velgen van een Carrera GT vind ik die dingen in het midden gek, die steken zeg maar uit...
Dat kan je hier wel aardig zien:
http://www.seriouswheels.(...)-Speed-1600x1200.jpg
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |