ik had een lekkere volle ronde cadbury like chocosmaak verwacht.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 21:53 schreef CherryLips het volgende:
op zich niet zo raar, je doet er water bij.
Uit je Senseo?quote:Op donderdag 4 oktober 2007 21:56 schreef McDonald het volgende:
[..]
ik had een lekkere volle ronde cadbury like chocosmaak verwacht.
Er zou melkpoeder ofzo in kunnen zitten tochquote:Op donderdag 4 oktober 2007 21:53 schreef CherryLips het volgende:
op zich niet zo raar, je doet er water bij.
Well duh, d'r komt prut koffie uit, dus je had kunnen verwachten dat de chocomel ook niet veel bijzonders zou zijn.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 22:21 schreef McDonald het volgende:
In die choco pads zit gewoon een vloeibaar choco concentraat en daar gaat water langs, niks lekker
True, maar je moet alles een keer proberen.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 22:24 schreef paarse_paashaas het volgende:
[..]
Well duh, d'r komt prut koffie uit, dus je had kunnen verwachten dat de chocomel ook niet veel bijzonders zou zijn.
Een senseo is nou eenmaal niet bepaald voor fijnproevers.
Ik heb liever goede chocolademelk zonder schuimlaag dan slechte mét.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:07 schreef MoreMark het volgende:
Ik had anders een lekkere dikke schuimlaag hoorIk las op de site van Chocomel dat dit spul per 1 oktober in de winkel ligt? Heeft iemand het al gevonden?
dit is gewoon chocomel hoor, ook lekkerquote:Op vrijdag 5 oktober 2007 00:42 schreef McDonald het volgende:
Het is maar net wat je gewend bent he..sommige mensen weten niet beter dan benzinepomp chocomel..wie van waterige chocomel houdt haalt hem uit de senseo....
Ik ben zelf meer aan de Connaiseur kwaliteit gewend, paar lepeltjes Droste pure cacao in een beker, beetje suiker erbij, volle melk in een pannetje op het vuur, papje maken in je beker van de melk en de cacao en de suiker, melk verder verhitten tot kookpunt en dan op het mengsel gieten in je beker.
KIJK, da's ECHTE chocolademelk !!!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |