abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_33146135
[centraal] Cavia's met foto's deel 1
[centraal] Cavia's met foto's deel 2

Ehm, hier verder?

Mag ik Barbabob in de eerste post zetten als pakkende foto?



Mijn laatste post, voor Oxy en Lyssa:

Hahaha! Daarvoor bestaan dus wikkels Zo'n cavia mag ab-so-luut niet zo op het zaagsel worden gezet, dan is hij gelijk zijn showwaarde kwijt. Zo'n showcavia zit, behalve tijdens keuringen en fotomomenten, in de wikkels. Wat dat precies zijn, zie je hier. http://home.zonnet.nl/cheyenne66/Papillotten.html

Lyssa, ik zou toch tot maandag wachten, als hij normaal loopt en zich er zelfs nog mee krabt zal het niet zo heel ernstig zijn.
Trouwens, wat een schitterend beestje is jouw cavia! Maar 15 weken geloof ik niet echt... Dat zou dan 3,5 maand zijn? Als je ziet dat Jewel toen pas halverwege was... Ik weet het niet, ik zou er zeker een week of 4 bij optellen... Heb je geen foto van toen je hem net had, zoal shij uit de dierenwinkel komt?

en niet te verbaasd hoor, dierenwinkels zijn kamioenen in liegen over leeftijden en feitjes. Zo zeggen dierenwinkels dat zeugjes pas na 3 maanden zwanger kunnen worden en dat soort meuk (niet allemaal, maar helaas wel veel)... Na 4 weken zitten er du snog steeds veel zeugen en beren door elkaar, en koop je dus bijna standaard een zwangere cavia... Maar dat terzijde. Hoeveel weegt je caaf nu trouwens?

[ Bericht 41% gewijzigd door zoeperzazke op 16-12-2005 22:19:56 ]
I had a signature once. It was awful.
pi_33146492
jaaa.. tuurlijk mag barbabob in de OP

we hebben hem pas een weekje, dus deze foto's zjin vlak nadat we m van de dierenwinkel hadden gehaald. Omdat ie nog erg schuw is hebben we m nog niet gewogen (ook omdat we binnenkort een hele precieze weegschaal krijgen en we die wilden gebruiken) maar ik zal hem morgen even op een andere weegschaal zetten. Hij is ook wel behoorlijk groot hoor, dus ik vroeg mezelf ook wel af of t echt klopt die 15 weken

maar hoe snel groeit t haar van een cavia gemiddeld? dan weet ik dat ook als we m eens gaan knippen
pi_33146871
Hoe snel het groeit... In het begin lijkt het altijd heel hard te gaan, maar de laatste stukjes komen er moeizaam aan.

Beetje onflatteus, 3,5e week:


6 weken:



bijna 2 maanden:



3,5e maand:



5 maanden:



5,5e maand:




Als je deze foto's zo op een rijtje ziet, en ervan uitgaat dat jouw caaf nog nooit geknipt is, zou hij rond de 4 maanden zitten nu... Als je kijtk op Jewels foto van 3,5 maand he, dan zie je aan het einde van het rood een donkerrod plukje zitten. Dat is de babyuitgroei: het babyrood is donkder rood dan de lange haren worden. Kun jij dat babyrood nog terugvinden aan het einde van de rode haren van je cavia?
I had a signature once. It was awful.
  vrijdag 16 december 2005 @ 22:28:59 #4
73004 Oxymoron
zoekt rust en ruimte
pi_33147186
Ik denk dat de vader en moeder van mijn coronet niet zulk goed haar hadden. De vader was een sheltie en de moeder een coronet. Maar het haar van mijn cavia groeit niet zo snel en ook niet zo lang, ik heb er wel kleine stukjes vanaf geknipt misschien komt het daar door.
Er is geen land over dat ik nog ontdekken kan. Er is alleen het eiland dat ik heet. - Ted van Lieshout
OUD Gouden Toetsenbord Award 2010!
pi_33147190
ik kan het nu niet echt goed zien, en wil ook niet graag de spotlight op m zetten, maar voor zover ik het nu kan zien heeft hij niet echt iets wat babyrood zou kunnen zijn. ik heb t ook even opgemeten, de rode plukjes haar rondom zn hoofdje zijn ong 13cm.

wat staat trouwens Jewel mooi fotogeniek op die twee laatste foto's! vooral die van 5 maanden is heel erg leuk
pi_33147454
OMFG
Dat is toch niet hun echt haar he?
  zaterdag 17 december 2005 @ 01:53:02 #7
136830 Nenootje
severely detached
pi_33152471
ParanoidEv is een GuineaLynx forumlid?

Ik heb zelf ook vier van die monsters zitten hier. (Cavia's, geen ParanoidEv's.) Best wel lief, al hou ik ze niet echt als knuffeldier, eerder om ze gewoon leuk te observeren Ik post morgen wel eens foto's. (Al zullen sommigen ze wel kennen, van het Grote Cavia Forum e.d.)
Hoera, wat is het leuk dat ik besta.
pi_33155678
quote:
Op vrijdag 16 december 2005 22:37 schreef DjDev het volgende:
OMFG
Dat is toch niet hun echt haar he?
Nee, dat plak ik er iedere ochtend op en 's avonds voor het slapen gaan haal ik het er weer af.

DjDev, jij hebt zeker een van de laatste foto's gemist uit het vorige deeltje? Ja, een goede langharige cavia kan langer haar krijgen dan sommige mensen

Lyssa, als het rode haar van je caaf geen eens meer babyrood heeft, is hij vermoedelijk al een keer geknipt, en dan maakt het het wel heel lastig om de leeftijd te bepalen. Ik denk dat we echt het gewicht moeten weten om er meet over te kunnen zeggen...
I had a signature once. It was awful.
pi_33155733
Nou hier is het een grote ellende....... Volgens mij mag ik gewoon geen diertjes hebben ofzo....:

We gingen weonsdag na het eten even een blokje om, dat doen we altijd (we= vriendje + ik). En de beestjes zaten lekker te eten van een paar roosjes broccoli. Toen we terug kwamen liep mijn vriend direct naar de kooi en riep meteen dat ik moest komen. Harley was helemaal aan het stikken en kon geen lucht krijgen. Meteen hem gepakt en geprobeerd in zijn bekje te kijken of er wat zat. In eerste instantie zag ik niet echt iets zitten. Toen een spuitje gepakt om het bekje open te houden. Er kwam oko vanalles uit zijn neusgaatjes en later ook bloed. Maar na een paar minuten ademde ie helemaal niet meer.... Het ergste vind ik het gevoel dat je machteloos bent en niets voor het beestje kunt doen....
Hij lag toen we kwamen ook al helemaal op zijn zij...
Gelukkig had ik ook zoeperzazke en de fokster van harley direct op msn en per telefoon en zij hebben me heel erg gesteund en natuurlijk ook mijn vriend die er bij was.

Toen heb ik na een uurtje 3 plukjes van zijn haar geknipt van alle kleurtjes 1 en in een fotolijstje gestopt. Omdat ik hier geen tuin heb moesten we ook nog iets verzinnen waar Harley zijn laatste plekje kon krijgen.. Na uren lopen door de stad vonden we een mooi parkje met een vijver. Ik had niet eens een schep of iets, dus met een paar lepels hebben we een gat gegraven terwijl we ook nog moesten opletten dat niemand ons bezig zag, want eigenlijk mag dat natuurlijk niet.. Het is toevallig een parkje in de buurt waar we elke avond even voorbij lopen. Dus ik vind het fijn dat we daar voor Harley een plekje konden vinden.

Harley heeft waarschijnlijk zo zitten schrokken (dat kunnen ze) en is er een stuk eten in z'n luchtpijp gekomen, meestal kuchen ze het er wel weer uit, maar dat lukte het arme ventje niet... Dan heb ik een gezond beestje wat keurig groeit en alles goed aan is en dan heb je dit

Ik vind het echt zo erg... ik kan er de hele dag wel om janken
Waarom nou.. waarom zoiets stoms en waarom weer bij mijn beestje...
pi_33155806
Ik ben me echt rotgeschrokken toen Inkie het op msn vertelde, toen ze online kwam leefde hij nog... Ik heb echt zitten huilen, ik vind het zo ontzettend vreselijk, ik gun het je echt niet Ink, ik wil gewoon dat je een lekker gezond vrolijk huppelend en popcornend duo hebt...
Geef Obelixje maar een dikke knuffel van me, en nogmaals heel erg veel sterkte meis...
I had a signature once. It was awful.
pi_33157695
heel veel sterkte inki!

ik zie dat je ook in Groningen woont, mag ik je toevoegen op MSN?

Barbabob heeft trouwens nog wel babyrood, nu met daglicht zagen we het wel, zodirect gaat hij even op de weegschaal.

edit:
we hebben Barbabob gewogen, en het is toch echt een flinke knaap hij woog ong. 1100 gram!! volgens een tabel op internet is hij dan 4 tot 5 maanden.

ik heb net zn hok schoongemaakt en nu zit hij er weer in, gelijk 9! poepjes om zn hok weer naar hem te laten ruiken oid. ook moet alles opnieuw verkend worden..

[ Bericht 52% gewijzigd door Lyssa op 17-12-2005 14:15:48 ]
pi_33161537
nog even spammen met Barbabob

pi_33161755
Oh.. ik wil ook een cavia...
Het liefst buiten, bij mijn eenzame konijn (die bijna 1 jaar wordt), deze is afgelopen zomer zijn vriendje verloren.
En nu lijkt me een cavia erbij wel leuk voor hem...

  zaterdag 17 december 2005 @ 16:32:42 #14
136830 Nenootje
severely detached
pi_33163564
Konijnen en cavia's samen is geen ideale combinatie... Het zijn twee verschillende diersoorten dus ze hebben ook een verschillende manier om te communiceren. (Ze hebben weinig aan elkaar, imho.) Verder is het altijd een risico. Een konijn kan een cavia makkelijk doodtrappen (een reëel risico). Je zal de eerste niet zijn met een cavia met een gebroken rug. Niet doen dus Je kan beter een ander konijnenvriendje zoeken (waarbij opvangcentra je graag helpen met koppelen e.d.).
Hoera, wat is het leuk dat ik besta.
  zaterdag 17 december 2005 @ 17:16:57 #15
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_33164696
Inkie jeutje het zit je godverdomme ook niet mee en knuf..
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_33165202
quote:
Op zaterdag 17 december 2005 12:13 schreef Lyssa het volgende:
we hebben Barbabob gewogen, en het is toch echt een flinke knaap hij woog ong. 1100 gram!! volgens een tabel op internet is hij dan 4 tot 5 maanden.
Dan denk ik inderdaad ook tussen de 4 en de 5 maanden in. Inderdaad een lekker gewicht! Daar is niks mis mee, maar hij ziet er ook wel heel lekker uit Mooi ventje hoor! Hij is ook zo mooi zwart! Je ziet heel vaak bij langharige cavia's dat het zwart zodra het gaat groeien wat grijziger wordt, maar bij Barbabob lijkt het echt nog diepzwart, klopt dat?

Wat er gezegd is over cavia's en konijnen klopt helemaal. Daarbij hebben cavia's en konijnen ook een heel verschillende voedselbehoefte, wat heel lastig te combineren is. Ja, het kán goed gaan, maar het is niet de meest ideale oplossing. Daarbij maak je vrijwel iedere cavia heel erg blij met een caafmaatje, geen nijnmaatje
I had a signature once. It was awful.
pi_33193904
we hebben een kerstkaart gemaakt met barbabob, maar dat ging niet gelijk goed


wat heb ik nou weer op mn hoofd staan!


ik kruip wel weg in de handdoek


okee dan, even snel een keertje model staan dan!
als ik dan straks maar wat lekkere witlof krijg
(die heeft ie gekregen )


nu heb ik er genoeg van, weg met die muts



hij is idd nog mooi zwartig, maar ook een beetje met een donkerbruine glans er doorheen, dus echt pikzwart is het niet geloof ik..
pi_33195097
Hij ziet er wel zwart uit, maar dan zou je eens een goed belichte foto van een afstandje moeten posten

Ontzettend leuke foto's, Barbabob heeft mijn hart gestolen, wat een heer-lij-ke caaf zeg! *zwijmelt weg* Sorry, ik kan geen langhaar weerstaan

Heeft of krijgt hij nog een vriend(innet)je?
I had a signature once. It was awful.
pi_33195473
quote:
Op zondag 18 december 2005 17:24 schreef zoeperzazke het volgende:
Heeft of krijgt hij nog een vriend(innet)je?
voorlopig hebben we geen ruimte voor een groter hok, en dus geen ruimte om een vriendje erbij te doen, als we een groter hok kwijt kunnen dan komt er alsnog heel snel een vriendje bij
  zondag 18 december 2005 @ 21:09:18 #20
73004 Oxymoron
zoekt rust en ruimte
pi_33201417
Foto's van Nova en Lune

Er is geen land over dat ik nog ontdekken kan. Er is alleen het eiland dat ik heet. - Ted van Lieshout
OUD Gouden Toetsenbord Award 2010!
  zondag 18 december 2005 @ 22:25:15 #21
136830 Nenootje
severely detached
pi_33204052
Ik heb de dubbelgangster van Lune hier zitten; Yuna


Haar (gecastreerd) vriendje, Lodewijk:


M'n andere gecastreerde beertje; Tjibbe:


En Tjibbe's vriendinnetje; Tulpje:
Hoera, wat is het leuk dat ik besta.
pi_33211092
Oh... wat een schatjes
pi_33211380
Nova en Lune wat een mooi stel!

En de 4 caafjes van Nenootje Ik vind vooral Tulpje erg lief eruit zien
pi_33212061
Wat moet je hiervoor allemaal hebben? Als je een cavia in huis wilt nemen?
Hoevaak laten jullie ze uit hun kooi?
Wat geven jullie ze te eten? En hoevaak?
Welke benodigheden, gebruiken jullie voor het beestje?
Kwa verzorging alles?

(ik denk erover om er 1 aan te schaffen, voor binnen dan)
  maandag 19 december 2005 @ 10:19:42 #25
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_33212153
Als je er een neemt:

grote kooi ( pet's place ben je 30 euro kwijt maar heb je een goede grote kooi)
Ik geef de beestjes een keer perdag cavia brokjesdingetjes met vit c plus drupjes cavi vit
en elke dag krijgen ze een appeltje of een wortek of een strinkje witlof of sperziebonen of bloemkool net wat de post hier schaft en of wat in huis is.
Als bodembedekking gebruik ik zaagsel en verschoon 2 maal de week de kooi.
drinken doen de mijne bij voorkeur uit zo;n drinktuit ipv glazenbakjes.
Daar maken ze alleen een troep van waardoor de boel enorm gaat stinken.
eerst legde ik er erhooi bij maar daarvan ging ze heel veel mwindjes laten en door proberen wanneer ze het kregen en het dus daardoor kwma besloten dit weg te houden.. maar dat verschilt denk ik per caaf want me mams der caaf heeft er geen last van.


Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_33212240
quote:
Op maandag 19 december 2005 10:19 schreef _evenstar_ het volgende:
Als je er een neemt:

grote kooi ( pet's place ben je 30 euro kwijt maar heb je een goede grote kooi)
Ik geef de beestjes een keer perdag cavia brokjesdingetjes met vit c plus drupjes cavi vit
en elke dag krijgen ze een appeltje of een wortek of een strinkje witlof of sperziebonen of bloemkool net wat de post hier schaft en of wat in huis is.
Als bodembedekking gebruik ik zaagsel en verschoon 2 maal de week de kooi.
drinken doen de mijne bij voorkeur uit zo;n drinktuit ipv glazenbakjes.
Daar maken ze alleen een troep van waardoor de boel enorm gaat stinken.
eerst legde ik er erhooi bij maar daarvan ging ze heel veel mwindjes laten en door proberen wanneer ze het kregen en het dus daardoor kwma besloten dit weg te houden.. maar dat verschilt denk ik per caaf want me mams der caaf heeft er geen last van.


Voor een cavia, moet je dan z'n kooi nemen waarin in de winkel "voor de cavia" opstaat, of is z'n grote konijnenkooi met tralies beter. Deze zijn groter en hoger.. Daar kun je dan nog z'n leuk cavia huisje ofzo inzetten lijkt mij.
Geven jullie nog speciale cavia vitc druppels bij het water?
Omdat cavia's hier niet voldoende uit het droogvoer van halen, heb ik wel eens gehoord?
pi_33212587
Ik heb dit eens geschreven op mijn web-log:

Waarom wil je een cavia? Omdat ze er zo leuk uitzien, omdat je nu eenmaal van dieren houdt, omdat je vroeger een cavia hebt gehad? Er zijn talloze redenen om een cavia aan te schaffen, maar is het voor jou verstandig? Weet je wel voldoende van cavia's af? Vraag jezelf toch zeker een aantal dingen af.

- Een cavia wordt gemiddeld een jaar of 6, maar er zijn gevallen bekend van 10-jarige cavia's. Dat is natuurlijk een van de eerste dingen waar je aan moet denken: je kunt het beestje niet zomaar na een jaar aan de kant schuiven. Bij de aanschaf van een cavia neem je de verantwoordelijkheid op je levenslang voor het beestje te zorgen.

- Een cavia is een gezelschapdier en wordt niet graag alleen gehouden. Cavia's zijn gek op aandacht, en die kun je ze nooit genoeg geven. Zeker niet als je naast je cavia's ook nog eens een studie of een baan hebt! Het is daarom vrijwel altijd beter om twee cavia's te nemen.

- Het geslacht van de cavia is ook van belang. 1 of meer zeugjes (vrouwtjes) is al snel een goede combinatie: zij accepteren elkaar vrij snel en zullen niet veel vechten (dat kan wel, in het begin, maar op den duur toleren ze elkaar en kunnen het vriendinnen worden). 2 beertjes (mannetjes) kan ook, maar dit gaat niet altijd goed. Het is slim om twee broertjes te kiezen, of om de beertjes van jongs af aan bij elkaar te zetten. Zet nooit een zeug bij meer dan 1 beer: dan gaan de heren vechten om de dame! Een andere goede combinatie is een gecastreerde beer bij een of meer dames.

- Kun je een cavia wel genoeg ruimte bieden? Eén cavia heeft een kooi nodig van minimaal 80x50, twee cavia's 100x50. Per cavia extra komt daar 20 cm bij (dus 3: 120x50 enz), maar de regel blijft gelden: hoe meer ruimte, hoe beter.

- Kun jij minimaal eens per week opbrengen om zo'n kooi helemaal te verschonen? Alle aangeplakte zaagsel of andere bodembedekking eruit, schoonmaken en opnieuw vullen? Met een zaagselbedekking is 1 keer per week het absolute minimum, als je het goed schoon wilt houden ben je er wel 2 keer per week een half uur aan kwijt.

- Ben je bereid om eventuele dierenartskosten te betalen, ook als je krap bij kas zit? Een diertje kan altijd ziek worden. Cavia's zijn enorm gevoellig voor tocht en verkoudheidjes, die, als ze niet snel behandeld worden, over kunnen gaan in longontstekingen met de dood tot gevolg. Ook komen abcessen (een grote bobbel, meestal goedaardig) veel voor: dit moet je wel laten behandelen. De Dierenartskopsten kunnen variëren, maar je bent toch zeker wel een euro of 15 kwijt per bezoek, enkel al voor het consult. Dan komen er nog eens medicijnen bij, en eventuele operaties. Als je een probleemcavia in huis haalt, kan het voorkomen dat je soms rekeningen krijgt over de 100 euro. Heb je dat voor je diertje over?

- Cavia's hebben vitamine C nodig, wat voornamelijk gegeven wordt door middel van groente. 1 keer per dag andijvie, witlof, peterselie, paprika, mais, spinazie enz is een minimum, tweemaal is beter. Kun jij het opbrengen om minimaal 1 keer per dag groenvoer te wassen en in huis te halen voor je beestjes?

Meer informatie over de aanschaf vind je op deze link, http://cobaye.web-log.nl/categorie/70083 . Ook kun je op www.degrotecavia.nl kijken.

Ymme, ik raad je echt aan om twee cavia's te kopen. Ook al kroel je twee uur per dag met ze, je slaapt toch een uur of 8 en bent overdag ook een uur of 5 de deur uit, dan zit een cavia toch nog minimaal een uur of 13 per dag alleen. Cavia's zijn veel vrolijker met een vriendje of vriendinnetje erbij.
Een grote traliekooi is zeker aan te raden, hoe meer ruimte, hoe beter... en bij jonge cavia's lijtk zo'n kooi immens, maar als je grote caafs hebt die 1,5e kilo wegen is zo'n kooi van 60x40 ineens heel erg klein...

Tevens raad ik je aan de cavia bij een fokker te kopen, zodat je zeker weet dat je een goed diertje in huis haalt. Goede fokkers zijn bv www.combinatiemaja.nl, www.twestendorp.nl, www.meagan.nl... ik weet niet waar je precies woont?
I had a signature once. It was awful.
pi_33212736
Ik woon in Pannerden (gelderland)
2 cavia's ja dat was ik al van plan.
Deze komen dan op de werkkamer te staan, daar krijgen ze genoeg aandacht. Omdat ik daar het grootste deel van mijn tijd ben, als ik thuis ben. En anders mijn vriend met de hond wel.
pi_33212841
Ymme misschien kan je ook eens kijken bij Stichting Cavia afdeling gelderland. Daar zitten veel caafjes (ook koppeltjes) die een baasje zoeken!
pi_33212886
quote:
Op maandag 19 december 2005 10:55 schreef inkie1010 het volgende:
Ymme misschien kan je ook eens kijken bij Stichting Cavia afdeling gelderland. Daar zitten veel caafjes (ook koppeltjes) die een baasje zoeken!
Daar had ik inderdaad al gekeken. Is er hierbij de mogelijkheid dat je de kooi en dergelijke er ook bijkrijgt?

Maar het leek met leuker om met jongkies zelf te beginnen. Zodat ze direct aan je wennen..van jongs af aan.
pi_33212916
Soms hebben ze ook jonkies in de opvang, dus je zou ze natuurlijk kunnen bellen! Of ze kooien erbij doen kan je dan meteen even vragen!
pi_33212952
Zwartje & Tom, deze twee lijken me wel heel lief...

pi_33212970
quote:
Op maandag 19 december 2005 10:59 schreef inkie1010 het volgende:
Soms hebben ze ook jonkies in de opvang, dus je zou ze natuurlijk kunnen bellen! Of ze kooien erbij doen kan je dan meteen even vragen!
Ik ga morgen even bellen met Tolkamer, dit is nog in de buurd ook van mij.
pi_33213096
www.caviaopvangbetuwe.nl heeft ook altijd schatjes zitten en op dit moment nog baby's ook
I had a signature once. It was awful.
pi_33213104
Ohja, kooien zijn goed tweedehands te koop, en vaak hebben ze bij de boerenbont/welkoop of bij de Lidl ook wel eens een goede aanbieding! maar voor twee cavia's moet je écht minimaal 100x50 nemen!
I had a signature once. It was awful.
pi_33213136
quote:
Op zaterdag 17 december 2005 01:53 schreef Nenootje het volgende:
ParanoidEv is een GuineaLynx forumlid?

Ik heb zelf ook vier van die monsters zitten hier. (Cavia's, geen ParanoidEv's.) Best wel lief, al hou ik ze niet echt als knuffeldier, eerder om ze gewoon leuk te observeren Ik post morgen wel eens foto's. (Al zullen sommigen ze wel kennen, van het Grote Cavia Forum e.d.)
Yup, klopt. Waarschijnlijk ook 1 van de weinige hier die dat overleeft . Hoezo, jij dan ook? Mooi! Heb je ook een C&C kooi?
  maandag 19 december 2005 @ 13:16:54 #37
73004 Oxymoron
zoekt rust en ruimte
pi_33215271
Hebben jullie ook kattenkorrels van hout in het hok op de bodem?Ik zag het in het vorige topic op foto's.
Er is geen land over dat ik nog ontdekken kan. Er is alleen het eiland dat ik heet. - Ted van Lieshout
OUD Gouden Toetsenbord Award 2010!
pi_33215274
even patsen met de dikker wordende buik van Jewel... zien jullie het al?



I had a signature once. It was awful.
pi_33215634
quote:
Op maandag 19 december 2005 13:16 schreef Oxymoron het volgende:
Hebben jullie ook kattenkorrels van hout in het hok op de bodem?Ik zag het in het vorige topic op foto's.
Ja, die heb ik, gemengd met beukensnippers. I-de-aal, absorbeert hartstikke goed, geen luchtjes, en minder dan eens in de week verschonen! (Behalve bij stinkerd Ben )
I had a signature once. It was awful.
  maandag 19 december 2005 @ 16:47:06 #40
136830 Nenootje
severely detached
pi_33219667
quote:
Op maandag 19 december 2005 11:19 schreef ParanoidEv het volgende:

[..]

Yup, klopt. Waarschijnlijk ook 1 van de weinige hier die dat overleeft . Hoezo, jij dan ook? Mooi! Heb je ook een C&C kooi?
Yep, zit daar ook al een aantal jaren (onder de naam PinkBoi). Ik ben alleen niet zo spraakzaam, lees af en toe mee.

Ik heb een C&C-kooi, maar die is veel te klein naar m'n zin Ik ben in een verhuizing een heleboel draadkubussen kwijtgeraakt... Dus nu zitten ze met z'n vieren in een kooi van 3 x 3 die in twee gedeeld is. (Dus 1,5 x 3.) Niet zo groot als ik zou willen (had ooit twee beertjes in een kooi van 5 x 5 ), maar nog steeds groter dan een DW-kooi.
Hoera, wat is het leuk dat ik besta.
  maandag 19 december 2005 @ 16:48:57 #41
136830 Nenootje
severely detached
pi_33219724
quote:
Op maandag 19 december 2005 09:17 schreef inkie1010 het volgende:
En de 4 caafjes van Nenootje Ik vind vooral Tulpje erg lief eruit zien
Is ze niet hoor. Ze is best een bitch Maar naar mensen toe is ze nog heel bang (ze was één van de caafjes die gedumpt waren in de berm een jaar of wat geleden), alhoewel ze nu wel al uit m'n handen eet
Hoera, wat is het leuk dat ik besta.
pi_33219905
quote:
Op maandag 19 december 2005 16:47 schreef Nenootje het volgende:

[..]

Yep, zit daar ook al een aantal jaren (onder de naam PinkBoi). Ik ben alleen niet zo spraakzaam, lees af en toe mee.

Ik heb een C&C-kooi, maar die is veel te klein naar m'n zin Ik ben in een verhuizing een heleboel draadkubussen kwijtgeraakt... Dus nu zitten ze met z'n vieren in een kooi van 3 x 3 die in twee gedeeld is. (Dus 1,5 x 3.) Niet zo groot als ik zou willen (had ooit twee beertjes in een kooi van 5 x 5 ), maar nog steeds groter dan een DW-kooi.
Die naam ken ik wel Ik post ook niet heel veel maar ik bekijk bijna iedere dag de nieuwe foto's.
Mijne zitten nu in een 3x4 - 1 vakje (anders kan ik niet meer bij m'n raam en bureaulade) met z'n 3.

Ook te klein naar mijn zin, maar te overleven het voorlopig wel
pi_33220075
Ik wou dat ik ergens van die draadkubbussen kon vinden zeg! wat een coole kooi!
pi_33220448
quote:
Op maandag 19 december 2005 17:04 schreef inkie1010 het volgende:
Ik wou dat ik ergens van die draadkubbussen kon vinden zeg! wat een coole kooi!
Alles op bij de Xenos?
  maandag 19 december 2005 @ 17:58:23 #45
136830 Nenootje
severely detached
pi_33221246
Ooh, jij hebt van die kleine gaatjes in je draadkubussen. Die vind ik wel mooi

Dit is een foto van mijn kooi (niet op de rommel letten, we waren net 1 dag verhuisd):
Hoera, wat is het leuk dat ik besta.
pi_33224752
die kleine zijn dus nog bij diverse Xena (meervoud Xenos?) te krijgen onder de noemer opbergrek... alleen is het wel de moeite om eerst te bellen of ze ze nog hebben, omdat ze ze niet overal verkopen.
I had a signature once. It was awful.
pi_33239932
Mijn vriend vind het geen goed idee. Hij wil niet nog meer beesten in huis.
"we hebben al een hond en een kat, is het dan nooit genoeg"
Mijn antwoord, Nee er kan alijtd meer bij!

pi_33240219
Toch moet je er bij dieren altijd samen achterstaan, je moet wel op hem kunnen rekenen of hij ze kan verzorgen als jije en dagje weg bent... Daarbij is het ook altijd in het begin met een kat en een hond wennen aan cavia's, je kunt het nooit 100% vertrouwen, al ken ik wel veel katten die heerlijk tussen de caafs in gaan liggen slapen. Volwassen caafs zijn vaak te groot voor katten om als prooi te zien, maar als ze jong zijn...
I had a signature once. It was awful.
pi_33257630
Weet iemand een fokker in Noord-Brabant,liefst in de buurt van Breda.Ik wil er graag nog een langharig vriendinnetje bij
01-08-2008
pi_33257801
http://www.caviastalmuffin.nl zit in Breda
http://www.europeancavieclub.com/index.htm en dan fokkers, krijg je een overzicht!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')