Nou ja, Joost heeft ook veel valse positieve airplay gehad.quote:Op donderdag 15 december 2005 22:57 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Als 't aan Hummie ligt, gaat ie winnen![]()
Woowww, dat is "tegen de policy"quote:
die p75 begeeft het danquote:Op donderdag 15 december 2005 23:05 schreef Foreverblue het volgende:
[..]
O o o... die cap van mij duikt ook werkelijk overal op he
Benieuwd wat Naat zelf er van zegt... als ze hem ziet op haar Pentium 75.
Thankssssssssssssssssssquote:Op donderdag 15 december 2005 23:05 schreef Bijna35 het volgende:
Voor de liefhebbers: Queen live op Veronica
Hij staat zelfs op de BB Blog...quote:Op donderdag 15 december 2005 23:05 schreef Foreverblue het volgende:
[..]
O o o... die cap van mij duikt ook werkelijk overal op he
Benieuwd wat Naat zelf er van zegt... als ze hem ziet op haar Pentium 75.
Dat meeeennnnn je niet.... echt waar? Wat leukquote:
Ach..quote:Op donderdag 15 december 2005 23:06 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Woowww, dat is "tegen de policy"![]()
Erg flauw om die te posten nadat er twee modjes naar bed zijn.
En hij is niet eens van jezelf!!!! Peuter![]()
http://bigbrother.fok.nl/blog/1224/quote:Op donderdag 15 december 2005 23:07 schreef Foreverblue het volgende:
[..]
Dat meeeennnnn je niet.... echt waar? Wat leuk
Eh... heb je link?
Geeft niet angel... Die cap is al helemaal gemeensgoed geworden op Fok (en misschien daarbuiten) heb ik al door...quote:Op donderdag 15 december 2005 23:06 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Woowww, dat is "tegen de policy"![]()
Erg flauw om die te posten nadat er twee modjes naar bed zijn.
En hij is niet eens van jezelf!!!! Peuter![]()
Ik zie zowel Lieske als Roel als winnaar dus echt helemaal niet zitten.quote:Op donderdag 15 december 2005 23:05 schreef Lamon het volgende:
[..]
Nou ja, Joost heeft ook veel valse positieve airplay gehad.
En Ingrid de laatste weken ook.
Liekse wat minder, maar die doet het zelf in de live-uitzendingen.
Roel winnen zie ik ook niet helemaal zitten.
Ik ben begonnen met Joost, en eindig met Joost. Alhoewel hij niet meer zo goed erop staat als aan het begin bij me.
Van deze drie zie ik alleen Lieske ECHT niet zitten.
quote:Ingrid heb ik op zich niets tegen, maar vind ik op de 1 of andere manier wat te makkelijk als winnares.
Ik heb een beetje het gevoel dat ik dan een Sally Field speech ga horen. "You like me, you really like me??!!?"
Dat was Sharon Stone met haar you like me? You really like me?quote:Op donderdag 15 december 2005 23:05 schreef Lamon het volgende:
[..]
Ingrid heb ik op zich niets tegen, maar vind ik op de 1 of andere manier wat te makkelijk als winnares.
Ik heb een beetje het gevoel dat ik dan een Sally Field speech ga horen. "You like me, you really like me??!!?"
Hahaha, die heb ik gemist... thxquote:Op donderdag 15 december 2005 23:09 schreef Bocaj het volgende:
[..]
http://bigbrother.fok.nl/blog/1224/
Bizar. Er is niet in de verste verte sprake van geweest. Dat kan ook de reden zijn dat Ingrid zegt soms 'bang' te zijn voor Roel. Het is haar gewoon wijsgemaakt door Rob.quote:Het valt de Bewoners op dat het zo lang duurt voordat ze weer iets van Bridget horen. “Er staat ook nog niemand buiten”, merkt Nathalie op. “Dus we krijgen nog minimaal een vragenrondje!” Even later hebben ze het over het moment dat Roel helemaal flipte toen de Bewoners zijn geld hadden gevonden. "Ja, Rob zei dat je hem ook aanviel", zegt Ingrid. "Nu dol je me hè?", brengt Roel verbaasd uit. "Nee, echt niet." Roel vindt het absolute onzin. Joost probeert de boel een beetje te sussen: "We zullen de filmpjes wel terugzien!"
Nee.quote:Op donderdag 15 december 2005 23:10 schreef SuperMOM het volgende:
[..]
Dat was Sharon Stone met haar you like me? You really like me?![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |