Het hoort op de Winterspelen toch wel tot de sporten die het meest worden uitgezonden. Kijk alleen maar al hoeveel zendtijd de ZDF er voor uittrekt.quote:
Oei, pfap.quote:Op donderdag 15 december 2005 21:52 schreef pfaf het volgende:
proffesioneel
Dat is kinderspel vergeleken met de Parijs-Dakar. Die is naast de lange afstand ook erg zwaar vanwege de totale afwezigheid van sneeuwquote:Op zaterdag 14 januari 2006 22:06 schreef zjroentje het volgende:
Langlaufen is verrekte zwaar, en ook niet echt leuk om te doen mijn inziens.
Verder vind ik het ook niet echt interessant om naar te kijken, vooral de lange afstanden zijn vaak slaapverwekkend.
De zwaarste race is zonder twjifel de Vasaloppet. 90 kilometer langlaufen in Zweden, tussen Salen en Mora. 5 maart is het weer zover. Gigantisch spektakel daar in Zweden.
Wat heeft Parijs-Dakar met langlaufen te maken?quote:Op woensdag 18 januari 2006 09:18 schreef Kentaro het volgende:
[..]
Dat is kinderspel vergeleken met de Parijs-Dakar. Die is naast de lange afstand ook erg zwaar vanwege de totale afwezigheid van sneeuw
Vergeet de Birkebeinnerennet in Noorwegen niet. Is ook nog op een tamelijk bergachtig parcours.quote:Op zaterdag 14 januari 2006 22:06 schreef zjroentje het volgende:
De zwaarste race is zonder twjifel de Vasaloppet. 90 kilometer langlaufen in Zweden, tussen Salen en Mora. 5 maart is het weer zover. Gigantisch spektakel daar in Zweden.
Silvio Fauner?quote:Op zondag 5 maart 2006 11:43 schreef Remzz het volgende:
Nog nooit van gehoort,
Silvio Fauner welquote:Op zondag 5 maart 2006 12:10 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Silvio Fauner?
Da's de man die Italie goud op de estafette tijdens de Spelen van Lillehammer bezorgde, door Bjorn Daehlie in de eindsprint te kloppen.
Owh, ok.quote:Op zondag 5 maart 2006 12:14 schreef Remzz het volgende:
[..]
Silvio Fauner wel, maar die wedstrijd niet. Mijn reactie was meer in de vorm van: Nooit geweten dat er zo'n lange langlaufwedstrijd bestond.
Ah okeequote:Op zondag 5 maart 2006 12:16 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Owh, ok.
Dit is niet de enige in zijn soort. Er zijn tal van zulke marathons. Je hebt ook nog de Birkebeinnerennet in Lillehammer, de Finlandia in Finland, en in Rusland, China en Noord - Amerika heb je er ook nog een hele hoop waarvan ik helaas geen namen ken.
Beiden. Er zijn een hoop van die echte specialisten, maar ook van die gewone world cup - langlaufers die je op de Spelen ziet. Botvinov heeft bijvoorbeeld deze race gewonnen.quote:Op zondag 5 maart 2006 12:18 schreef Remzz het volgende:
[..]
Ah okee, maar doen daar dan ook de echte langlauftoppers aan mee? Of zijn het zegmaar echte specialisten?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |