het spel wel internet acces gegeven in je firewall??quote:Op zondag 19 maart 2006 00:04 schreef RoOoYtJuH het volgende:
Mohaa wil niet connecten met geen enkele server... Hoe komt dit?
Yep. Maar moest je ook niet van die patches installeren?quote:Op dinsdag 21 maart 2006 01:15 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
het spel wel internet acces gegeven in je firewall??
Dat klinkt niet helemaal zuiver, Marcquote:Op vrijdag 31 maart 2006 10:55 schreef marc26klundert het volgende:
Bypassing CD checks
Jij bedoelt vast en zeker Wolfenstein: Enemy Territory..!!quote:Op dinsdag 4 april 2006 13:15 schreef marc26klundert het volgende:
Het is een freeware game ofzo.. volgens mij kan je het alleen maar downloaden! omdat de makers er aan werkten om gewoon spel te maken en toen maar besloten om gewoon gratis op internet te zette om online te kunnen spelen.. dus ik weet niet! bij vrienden werkt het wel en hebben het ook gedownload. ik vind zo leuk spel en wil het echt hebben het is echt mijn spel.. marja het werkt niet en heel veel andere wel de laatste die ik had was America's Army was 3 weken geleden heb net verwijderd en werkte wel goed alleen vond niet zo erg leuk.. wie kan me helpen!
ken kloppen mijn config is special afgesteld voor gamen maar tegelijkertijd worden mij screens donkerquote:Op woensdag 5 april 2006 23:34 schreef DeHovenier het volgende:
Kijk eens in de thread over ET hier op Fok!
Maar wat gebeurt er dan? Kan je niet spelen? Krijg je geen lijst met servers?
edit
Tequila was me voor
Ik zie trouwens geen reet op dat plaatje
daar zit al een slotje opquote:Op woensdag 5 april 2006 23:34 schreef DeHovenier het volgende:
Kijk eens in de thread over ET hier op Fok!
is het trouwens dit probleem..??quote:Op dinsdag 21 maart 2006 17:34 schreef marc26klundert het volgende:
Hallo iedereen,
een vriend van mij heeft Wolfenstein Enemy Territory op de pc (windows xp) het spel werkt perfect bij hem.. en ik speel het vaak en ik dacht die moet ik ook op mijn pc hebben "ook een windows xp zoals hij heeft. ik heb al een heleboel spellen gedownload zoalsWolfenstein Return to the castle en GTA vice city, FIFA 2005, Hidden And Dangerous 1 en 2, America's Army, Hitman Contr., en nog een aantal. maar ik wil zo graag wolfenstein ET en dus download ik die het ging heel goed het downloaden en instaleren ook.. maar ik start het op de intro van het filmpje begin te spelen echt perfect
ik wacht maar je kan dan ook klikken tot het filmpje is afgelopen en dan kom je in het menu scherm waar je je profiel aan moet maken maar als ik in dat scherm ben dan reageert me muis pas na 5 sec en het schokt steeds..
vrienden zeiden dat het ligt aan je videokaart maar vind zo gek dat dan al die andere spellen sommie nog wel groter en alles die meer vragen die doen het perfect zoals bijv America's army. en deze doet het niet.. ik ben half uur bezig geweest om naar een server te komen maar is gewoon niet te doen. weet iemand hier iets van af wat het probleem is? of oplossing! ik heb het spel ook van andere site gedownload omdat misschien aan de download lag. maar blijf het zelfde
![]()
Als het aan je poorten lag zou je volgens mij niet eens verbinding kunnen maken. Kun je een andere server proberen? Als er lag is zou je bijna denken dat je een andere versie van het spel hebt dan de andere spelers (meer handshaking)quote:Op donderdag 6 april 2006 10:30 schreef rihago het volgende:
Heb sinds dinsdag eindelijk een 360..
alleen heb een probleem met Ridge Racer 6
als ik daarmee online ga.. heb ik tijdens het rijden de hele tijd LAG/Stotteren
terwijl ik dit met GRAW niet heb en ik met RR6 wel gewoon voice kan doen zonder stotteren.
Heb geprobeerd om alle porten open te zetten naar mijn 360 (deze gaf bij NAT aan open). Maar ook dit hielp niet.
Is dit een bug?
drivers of anders direct Xquote:Op vrijdag 23 december 2005 21:56 schreef ErikT het volgende:
Hoi! Medal of Honour gekocht en geïnstalleerd. Maar hij doet t niet.
Hij zegt:
[..]
Misschien is mn monitor te groot ofzo
Import PS2 is waarschijnlijk NTSC, sommige merken tv's kunnen zowel PAL (europees systeem) als NTSC draaien.quote:Op woensdag 8 februari 2006 19:18 schreef Jajong het volgende:
Jo,
import ps2 gekocht, beeld is zwart/wit. Vriend van mij heeft bij dezelfde site dezelfde 'soort' ps2 besteld, en bij hem is t beeld niet zwart/wit. Me TV is net een jaar oud en is toch vrij state-of-the-art... In systeemconfiguratie switchen tussen RGB output en die andere haalt niks uit, ik denk ik vraag t hier eerst voordat ik weer zo'n RGB kabel oid moet aanschaffen..
BVD
Ok.. Kleine update.. Op de TV in de woonkamer doet ie t WEL, terwijl die tv veel ouder is.. wtf
is een gratis spel... kun je downloaden via de site van Splash Damage (de ontwikkelaar van het spel) of bij aanverwante gaming sitesquote:Op vrijdag 31 maart 2006 23:16 schreef Devolution het volgende:
[..]
Dat klinkt niet helemaal zuiver, MarcHeb je het spel gekocht? Of alleen gedownload?
Ja ik ken het, ik heb het spel zelf ook. Maar ik dacht even dat het om Return To Castle Wolfenstein ging ipv ETquote:Op vrijdag 7 april 2006 13:45 schreef PainDivine het volgende:
is een gratis spel... kun je downloaden via de site van Splash Damage (de ontwikkelaar van het spel) of bij aanverwante gaming sites
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |