Lieske te veel gepromootquote:Op maandag 12 december 2005 09:12 schreef rooie3 het volgende:
Goedemorgen,ga maar weer eens een poging wagen.
Gisteren waren mijn bijdrages bij de Roelfans niet goed bevallen.
10.00 De haan, Roel blijft liggen, de bewoners staan opquote:Op maandag 12 december 2005 09:12 schreef rooie3 het volgende:
Goedemorgen,ga maar weer eens een poging wagen.
Gisteren waren mijn bijdrages bij de Roelfans niet goed bevallen.
Nee eigelijk niet,maar er moest meer diepgang in mijn beschuldigen zitten,omdat ik roel een eng,agressief en gluiperig ventje vind.quote:
Pas maar op,zo komen de Roelfans ook op jouw af.Moet je ook alles tig keer gaan uitleggenquote:Op maandag 12 december 2005 09:17 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
10.00 De haan, Roel blijft liggen, de bewoners staan op
11.30 Roel is ook eindelijk uit bed
12.00 Roel zit met een biertje in de jacuzzi
14.30 Roel doet een dutje op de bank
16.00 Roel roept "fuck the rules" en smijt een peuk de tuin in
16.30 Op last van BB ruimt Roel de peuk op
18.00 Eten
18.45 Roel doet een dutje op de bank
20.00 De bewoners doen een toneelspel, en iedereen zingt mee, behalve Roel, die drinkt een biertje
00.00 De bewoners gaan langzamerhand slapen, Roel drinkt een biertje en rookt wat, met een quasi-diepzinnige blik
Goedemorgen.quote:Op maandag 12 december 2005 09:19 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Nee eigelijk niet,maar er moest meer diepgang in mijn beschuldigen zitten,omdat ik roel een eng,agressief en gluiperig ventje vind.
Mijn winnaar is er al uit,maar ik ga dan maar voor Ingrid.
Het is erg vreemd dat jouw geen diepgang wordt verweten.quote:Op maandag 12 december 2005 09:19 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Nee eigelijk niet,maar er moest meer diepgang in mijn beschuldigen zitten,omdat ik roel een eng,agressief en gluiperig ventje vind.
Mijn winnaar is er al uit,maar ik ga dan maar voor Ingrid.
Ik word over het algemeen alleen maar benaderd door mensen met teksten als: Tanja is een crackhoer, en spottende reacties omdat ik haar Tan noem i.p.v. Tanja.quote:Op maandag 12 december 2005 09:22 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Pas maar op,zo komen de Roelfans ook op jouw af.Moet je ook alles tig keer gaan uitleggen![]()
Waren er een paar die er geen genoegen meenamen,ik was zelfs kortzichtig .quote:Op maandag 12 december 2005 09:23 schreef PH52 het volgende:
[..]
Goedemorgen.
En dat was iemand niet met je eens ? Is toch geen mening, is gewoon een feit, gebaseerd op puur jobectieve waarnemingen.![]()
Nee snapte er ook niks van.quote:Op maandag 12 december 2005 09:24 schreef regenworm het volgende:
[..]
Het is erg vreemd dat jouw geen diepgang wordt verweten.
Want er is bijna nooit diepgang in dit forum.
Dat vind ik stomme benamingen,wie geeft iemand het recht om een ander te beschuldigen van crackhoer enzo,zulke personen zijn zielig.quote:Op maandag 12 december 2005 09:25 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Ik word over het algemeen alleen maar benaderd door mensen met teksten als: Tanja is een crackhoer, en spottende reacties omdat ik haar Tan noem i.p.v. Tanja.
Maar sinds ze voor een vrijwillige exit gekozen heeft (voornamelijk omdat Josc op last van de arbeidsinspectie nauwelijks in de woonkamer mocht zijn), is het sterk afgenomen.
Als Lieske fan heb ik het hier ook moeilijk, soms ga ik in discussie.quote:Op maandag 12 december 2005 09:22 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Pas maar op,zo komen de Roelfans ook op jouw af.Moet je ook alles tig keer gaan uitleggen![]()
Nou, dan weet ik niet waar die zich op baseren, ik mocht zaterdag, dacht ik, getuige zijn van zijn tenenkrommende kortzichtige reactie op de discussie over Menno, ik had in het vuur van de strijd in de streamverslagen nog een iets diepergaande reactie gepost, maar die is, helaas, maar achteraf daar wel terecht, verwijderd. Roel is gewoon een bekrompen idioot.quote:Op maandag 12 december 2005 09:26 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Waren er een paar die er geen genoegen meenamen,ik was zelfs kortzichtig .
Vannacht was hij er alweer over aan het zeuren.quote:Op maandag 12 december 2005 09:30 schreef PH52 het volgende:
[..]
Nou, dan weet ik niet waar die zich op baseren, ik mocht zaterdag, dacht ik, getuige zijn van zijn tenekrimpende kortzichtige reactie op de discussie over Mennp, ik had in het vuur van de strijd in de streamverslagen nog een iets diepergaande reactie gepost, maar die is helaas, maar achteraf daar wel teerecht, door Cartwoman verwijderd. Roel is gewoon een bekrompen idioot.![]()
Peter je was wel een hele erge Tanja fan.quote:Op maandag 12 december 2005 09:25 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Ik word over het algemeen alleen maar benaderd door mensen met teksten als: Tanja is een crackhoer, en spottende reacties omdat ik haar Tan noem i.p.v. Tanja.
Maar sinds ze voor een vrijwillige exit gekozen heeft (voornamelijk omdat Josc op last van de arbeidsinspectie nauwelijks in de woonkamer mocht zijn), is het sterk afgenomen.
Lieske is een leuke meid en weet zeker dat zij als enige geen spel heeft gespeeld.quote:Op maandag 12 december 2005 09:29 schreef regenworm het volgende:
[..]
Als Lieske fan heb ik het hier ook moeilijk, soms ga ik in discussie.
Meestal lees ik er maar over heen is de gemakkelijkste manier.
Tanja deed iets met je,soms voelde je afkeer en dan kon ze je zo weer vertederen.quote:Op maandag 12 december 2005 09:34 schreef regenworm het volgende:
[..]
Peter je was wel een hele erge Tanja fan.
En Tanja kon erg goed het bloed onder je nagels vandaan halen.
Ook bij mij ik kon me heel erg irriteren aan haar en dan zeg je wel eens verkeerde dingen. Maar persoonlijke aanvallen wat ik ook vaak gebeurd vind ik erg slecht, dom
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |