quote:
Yup een M6 tegen nog twee auto's die een berg op moeten crossen. Gewoon een torrentje zoekenquote:Op zaterdag 24 december 2005 00:50 schreef 2609 het volgende:
is er ook een filmpje dat ze de M6 gaan testen?
Moet je er wel even bijzeggen in welke aflevering dat isquote:Op zaterdag 24 december 2005 15:28 schreef Setambre het volgende:
[..]
Yup een M6 tegen nog twee auto's die een berg op moeten crossen. Gewoon een torrentje zoeken
Ik weet wel van een M6 tegen Porsche 911 en Jaguar XJK ofzo, en dat ze dan op het strand gaan driften, die was wel vet.quote:Op zaterdag 24 december 2005 15:28 schreef Setambre het volgende:
[..]
Yup een M6 tegen nog twee auto's die een berg op moeten crossen. Gewoon een torrentje zoeken
Dat was gewoon een 645i volgens mij hoor.quote:Op zaterdag 24 december 2005 18:10 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Ik weet wel van een M6 tegen Porsche 911 en Jaguar XJK ofzo, en dat ze dan op het strand gaan driften, die was wel vet.
Maar over een berg kan ik me niets voor de geest halen?
Die sprint sloeg ook werkelijk nergens opquote:Op zaterdag 24 december 2005 18:18 schreef rockstah het volgende:
[..]
Dat was gewoon een 645i volgens mij hoor.
Toffe aflevering ja, die beemer kon ze echt voor geen meter bijhouden
Top Gear - [07x01] - 2005.11.13quote:Op zaterdag 24 december 2005 15:39 schreef Repeat het volgende:
[..]
Moet je er wel even bijzeggen in welke aflevering dat is
Een videorecorder is u onbekend?quote:Op zaterdag 24 december 2005 18:12 schreef Klonk het volgende:
Ik ben zielig![]()
Morgenavond zit ik in de auto, dus mis ik TopGear
Dinsdagavond heb ik een verjaardag, dus mis ik TopGear
quote:Op zaterdag 24 december 2005 18:47 schreef Repeat het volgende:
[..]
Een videodvdrecorder is u onbekend?
niet? Als ie gewonnnen had was het zeker ineens een supertest geweest ofzoquote:Op zaterdag 24 december 2005 18:34 schreef Impreza_STI het volgende:
[..]
Die sprint sloeg ook werkelijk nergens op![]()
Nee ook niet. Trouwens van de genoemde auto's zou ik de Porsche nemen, daarna de BMW en dan de Jaguar. Maar die sprint moeten ze gewoon op asfalt houden. Als ze dat geintje nou zouden doen met een Evo of STi kan ik het nog begrijpen, maar met een Porsche 911 strand rijdenquote:Op zaterdag 24 december 2005 18:49 schreef Repeat het volgende:
[..]
niet? Als ie gewonnnen had was het zeker ineens een supertest geweest ofzo
dat is saai. top gear is niet saai dus, op het strandquote:Op zaterdag 24 december 2005 19:05 schreef Impreza_STI het volgende:
[..]
Nee ook niet. Trouwens van de genoemde auto's zou ik de Porsche nemen, daarna de BMW en dan de Jaguar. Maar die sprint moeten ze gewoon op asfalt houden. Als ze dat geintje nou zouden doen met een Evo of STi kan ik het nog begrijpen, maar met een Porsche 911 strand rijden![]()
vandaag is het sowieso niet op tv.. tis namelijk kerst vandaagquote:Op zaterdag 24 december 2005 18:12 schreef Klonk het volgende:
Ik ben zielig![]()
Morgenavond zit ik in de auto, dus mis ik TopGear
Dinsdagavond heb ik een verjaardag, dus mis ik TopGear
Pokke kerstquote:Op zondag 25 december 2005 17:14 schreef Chillmeister het volgende:
[..]
vandaag is het sowieso niet op tv.. tis namelijk kerst vandaag
Olé!quote:Op dinsdag 27 december 2005 18:57 schreef FoXje het volgende:
Gelukkig keek ik net nog even in de gids, vanavond TG!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |