Ik vind het maar een eikelquote:Op zondag 11 december 2005 21:22 schreef Pistol_Pete het volgende:
Die James blijft toch wel geweldig
Omdat er een Formule wagen staat....quote:Op zondag 11 december 2005 21:34 schreef ook_gek het volgende:
waarom zitten ze opeens op krukken?
Ze hebben wellicht dat podiumpje waar de zetels op staan moeten afbreken om de Veyron en die racewagen binnen te krijgen ?quote:Op zondag 11 december 2005 21:34 schreef ook_gek het volgende:
waarom zitten ze opeens op krukken?
Ze is britsequote:Op zondag 11 december 2005 21:38 schreef Tommeh het volgende:
[..]
Jamaar ze kijkt wel chagerijnig...zonde!
Hij sneed afquote:Op zondag 11 december 2005 21:38 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Hallo , 1 44 6 !
Je bedoelt STIG in the Veyron?quote:Op zondag 11 december 2005 21:43 schreef ook_gek het volgende:
ze zullen hem niet een rondje laten rijden. Ik ben onwijs benieuwd of hij sneller is dan de rest.
Ach, we weten eigenlijk helemaal niet hoe close ze aankomen hé ...quote:Op zondag 11 december 2005 21:59 schreef ook_gek het volgende:
toch knap dat ze elke keer zo close aan komen
dat zal niet gebeuren denk ik.quote:Op zondag 11 december 2005 22:01 schreef Toxic_nl het volgende:
NEEEEEEEEE, wij willen The Stig, met de veyron!![]()
![]()
Dat boeit niet hij gaat 400quote:Op zondag 11 december 2005 22:06 schreef ook_gek het volgende:
[..]
dat zal niet gebeuren denk ik.
En ik denk dat hij trager is dan de rest
Ding heeft extreem veel power, maar zal me niks verbazen dat het bochtenwerk tegenvalt.quote:Op zondag 11 december 2005 22:06 schreef ook_gek het volgende:
[..]
dat zal niet gebeuren denk ik.
En ik denk dat hij trager is dan de rest
Geraken?quote:Op zondag 11 december 2005 22:07 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
En volgens mij rekenen ze dat toch véél meer uit dan we denken ... Eerst dat "oponthoud" voor hij vertrekt met het vliegtuig, dan kunnen landen in Rijsel , en oh, ze geraken zelfs nog op de Eurostar ook, iets waarvoor je normaal toch ook al je tickets een tijd vooraf moet kopen als je erop wil geraken ... (al zeker op zo'n piekuurmoment)
Hij rijdt hetzelfde als een groote elise werd er gezegdquote:Op zondag 11 december 2005 22:07 schreef vw_caddy het volgende:
[..]
Ding heeft extreem veel power, maar zal me niks verbazen dat het bochtenwerk tegenvalt.
Inderdaad, het wordt alleen interessant gemonteerd.quote:Op zondag 11 december 2005 22:03 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Ach, we weten eigenlijk helemaal niet hoe close ze aankomen hé ...
Ze kwamen na middennacht aan in Londen (nachtbussen), dus ze zijn buiten de spits om geland en de treintickets opgehaald.quote:Op zondag 11 december 2005 22:07 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
En volgens mij rekenen ze dat toch véél meer uit dan we denken ... Eerst dat "oponthoud" voor hij vertrekt met het vliegtuig, dan kunnen landen in Rijsel , en oh, ze geraken zelfs nog op de Eurostar ook, iets waarvoor je normaal toch ook al je tickets een tijd vooraf moet kopen als je erop wil geraken ... (al zeker op zo'n piekuurmoment)
hij drinkt snelquote:Op zondag 11 december 2005 22:09 schreef Quarks het volgende:
[..]
Inderdaad, het wordt alleen interessant gemonteerd.
Jeremy zat al aan het bier (al half op) toen James en Richard aankwamen.
En ik denk niet dat dat z'n eerste wasquote:Op zondag 11 december 2005 22:09 schreef Quarks het volgende:
[..]
Inderdaad, het wordt alleen interessant gemonteerd.
Jeremy zat al aan het bier (al half op) toen James en Richard aankwamen.
Ok, maar ik denk niet dat hij direct naar de bar is gevlucht en daar gelijk een half glas achterover heeft geslagenquote:
ja preciesquote:Op zondag 11 december 2005 22:27 schreef Rosbief het volgende:
Zwak dat ze hem niet op het circuit laten rijden, volgens mij valt ie daar wel heel erg tegen in vergelijking met z'n topsnelheid.
niet helemaal waar. Als ik de meeste reviews lees (Top Gear, CAR, EVO) zijn meeste schrijvers verbaasd hoe goed de auto presteert door de bochten heen, ondanks zijn gewicht. Ik wil niet zeggen dat hij de top tijd haalt, maar toch aardig in de buurt denk ik.quote:Op zondag 11 december 2005 22:27 schreef Rosbief het volgende:
Zwak dat ze hem niet op het circuit laten rijden, volgens mij valt ie daar wel heel erg tegen in vergelijking met z'n topsnelheid.
Bugatti is net zo italiaans als Rolls Roys engels isquote:Op zondag 11 december 2005 22:38 schreef ASSpirine het volgende:
Bugatti
5 milj pond om het te maken
En zei die Volkswagen?
Ik dacht dat het een Italiaans auto was
Daarom juist, waarom zei die dan dat Volkswagen dat heeft gemaakt, of verstond ik em verkeerdquote:Op zondag 11 december 2005 22:40 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Bugatti is net zo italiaans als Rolls Roys engels is![]()
Rolls en Bugatti zijn beide Duits als ik het wel heb. VW heeft Bugatti, weet niet wie RR heeft.quote:Op zondag 11 december 2005 22:43 schreef ASSpirine het volgende:
[..]
Daarom juist, waarom zei die dan dat Volkswagen dat heeft gemaakt, of verstond ik em verkeerd
Rolls Royce is 100% van BMW en wordt in Engeland gebouwt maar is verder eigenlijk gewoon Duits.quote:Op zondag 11 december 2005 22:43 schreef ASSpirine het volgende:
[..]
Daarom juist, waarom zei die dan dat Volkswagen dat heeft gemaakt, of verstond ik em verkeerd
Komt misschien omdat het een W-opgebouwde motor is, en geen V...quote:Op zondag 11 december 2005 22:36 schreef Scheepschroef het volgende:
Tjah een auto wordt ook niet licht van een 8 liter V16 en banden ter grote van tuintafeltjes.
Desalniettemin een fantastische auto, hulde! Geluid deed me trouwens aan de BRM V16 denken, maar dan veel lager.
Bugatti is van oorsprong Frans...quote:Op zondag 11 december 2005 22:40 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Bugatti is net zo italiaans als Rolls Roys engels is![]()
Hebben ze in de jaren dat ik kijk volgens mij nog niet eerder gedaan, gaan ze ook niet doen want dat zou betekenen dat ze de auto nog een keer naar Engeland moet halen, ze kregen van VW waarschijnlijk gewoon geen toestemming om hem het circuit op te sturen.quote:Op zondag 11 december 2005 22:46 schreef rockstah het volgende:
Tsja, misschien hadden ze wel simpelweg geen tijd meer voor die powerlap. Hopelijk beginnen ze de volgende keer de show met "Last week we had the Veyron here and we found out that it was faster than a plain. Let's find out how it does on our track!". Hebben ze al eens eerder gedaan geloof ik.
Bugatti is van oorsprong Italiaans. De eerste werd in 1901 ontworpen door Ettore Bugatti. Een Milanees. Zijn wagen won evenwel een Franse ontwerpsprijs destijds.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |