FOK!forum / Big Brother 5 / Huil hier uit dat Dido weg is!
Starlievrijdag 9 december 2005 @ 09:14
Iedereen loopt nu op Dido te zeiken dat ze blij zijn dat ze weg is! Maar ik vind het echt jammer, ik vond haar echt de leukste van alle dames! Ze was meestal altijd vrolijk, in voor een grapje enz enz. en natuurlijk was ze de koningin, maar overal heb je die!!
Misschien lag ze wel vaak met Roel in bed, maar daar keek ik 10 keer liever naar dan dat ik naar een Nathalie kijk die haar spiegelbeeld staat op te geilen.. of dat ik naar een Lieske moet luisteren die zichzelf bijster interessant vind!!!
Kortom ik vind het jammer!!! Gelukkig hebben we Ingrid nog....
Springsteen27vrijdag 9 december 2005 @ 09:18
Ik heb tranen gehuild van blijdschap!!

En die vrolijke, speelse en grappige kant van d'r hebben ze zeker nog niet uitgezonden?
Kriebbelvrijdag 9 december 2005 @ 09:18
Dido weg

Robarvrijdag 9 december 2005 @ 09:21
weinig bijval

* robar ook blij is
American_Nightmarevrijdag 9 december 2005 @ 09:25
'In voor een grapje' ik heb nog nooit om Dido hoeven te lachen anders. Ik vond het maar een vervelend uit de hoogte doend wijf dat alleen met zichzelf bezig was. Ik ik ik.. en Roel heeft MIJ een slecht gevoel bezorgd en Roel heeft MIJ dat etc etc..

Showtimevrijdag 9 december 2005 @ 09:27
Jammer dat ze weg is maar wellicht interessant voor het spel. Haar aanwezigheid was te overheersend in het huis geworden, zelfde reden waarom Hummie Kraai en Been achter elkaar eruit heeft gekegeld denk ik. Groepsvorming in de laatste 2 weken probeert ze vast te vermijden.
duckesvrijdag 9 december 2005 @ 09:34
Stelletje huilies. Huilen om een bagger tv programma
debuurvrouwvrijdag 9 december 2005 @ 09:39
ik vind het jammer voor Roel. Had liever Lies of Nathalie eruit gehad. Vond Dido vaak wel sympathiek eigenlijk
Ze raakte alleen wat veel op zichzelf gericht de laatste paar weken. Voor het spel is het wel goed denk ik. Met een beetje goeie wil levert het Roel de overwinning op (of men stemt m er massaal uit...)
Miguelvrijdag 9 december 2005 @ 09:45
Haha, Roel zonder shag en zonder DIdo, de vieze egoïstische nicotine hoer
Nieuwe weekopdracht voor Roel: 'Let op dit geladen pistool en laat het geen moment uit je oog'
Springsteen27vrijdag 9 december 2005 @ 09:47
quote:
Op vrijdag 9 december 2005 09:45 schreef Miguel het volgende:
Haha, Roel zonder shag en zonder DIdo, de vieze egoïstische nicotine hoer [afbeelding]
Nieuwe weekopdracht voor Roel: 'Let op dit geladen pistool en laat het geen moment uit je oog'
En de kogels en Bewoners worden aan het eind van de opdracht geteld...
Blackadder2vrijdag 9 december 2005 @ 10:11
Nou laat ik 's positief doen over Dido: zoals Starlie al zegt, ze was vrijwel altijd vrolijk en opgewekt.
En ze heeft een leuk koppie. En... Nee dat was het wel. Dag Dido.
Bocajvrijdag 9 december 2005 @ 10:30
Dido ziet er zeeer goed uit.... Haar jongere zusje Iris ziet er zelfs nog beter uit.
Alleen met looks kom je er niet in het bb huis.
Ze was The Queen in het huis... In het begin was het wel leuk maar het ging mij tegenstaan!!

Dus ik ben blij dat ze eruit is... opvallend was wel dat toen ze uit het bb huis was het ineens een heel ander iemand werd... Dus toch een toneelstuk gespeeld?

Daarnaast hoop ik echt dat het wat wordt tussen Roel & Dido!
CartWOmanvrijdag 9 december 2005 @ 10:34
Zwaai hier Dido uit! :W

Ook als je het jammer vindt kun je het daar kwijt.