Belachelijk.quote:Op donderdag 8 december 2005 21:28 schreef JorgeCampos het volgende:
verdomme Liechtenstein nog steeds niet gepromoveerd naar pot 6.. Grrr.
quote:Op vrijdag 9 december 2005 11:20 schreef Messenga het volgende:
Hebben we België uberhaupt wel eens geloot?
Toen leefde ik nog nietquote:Op vrijdag 9 december 2005 11:21 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Was een trauma...ooit.
wk kwalificatie 1986, playoffs tegen belgie. 1-0 uit, 2-1 thuis.
En je vergeet nog erbij te zeggen hoe het verder ging: België naar Mexico en daar vierde geworden.quote:Op vrijdag 9 december 2005 11:21 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Was een trauma...ooit.
wk kwalificatie 1986, playoffs tegen belgie. 1-0 uit, 2-1 thuis.
quote:Op vrijdag 9 december 2005 11:58 schreef Clourhide het volgende:
[..]
En je vergeet nog erbij te zeggen hoe het verder ging: België naar Mexico en daar vierde geworden.![]()
Voor het WK 1998 loten we ook België (2x gewonnen). Overigens valt ook Ierland me op in poule 4.quote:Op vrijdag 9 december 2005 11:20 schreef Messenga het volgende:
Hebben we België uberhaupt wel eens geloot?
Ook allang vergetenquote:Op vrijdag 9 december 2005 12:41 schreef Barnet_Bee het volgende:
[..]
Voor het WK 1998 loten we ook België (2x gewonnen). Overigens valt ook Ierland me op in poule 4.
Klopt, 27 januari 2006 in Montreux,Zwitserland.quote:Op vrijdag 9 december 2005 14:00 schreef Radegast het volgende:
27 januari dacht ik.
Als ik het zo zie lijkt me dat wel de bedoeling.quote:Op vrijdag 9 december 2005 10:00 schreef JorgeCampos het volgende:
als ik het goed begreep zijn er geen play-offs he?
Dus de nummers 1 en 2 van elke poule gaan door..
Je hebt gelijkquote:Op vrijdag 9 december 2005 19:33 schreef Radegast het volgende:
Hier was toch al een topic over?
quote:Op vrijdag 9 december 2005 19:38 schreef methodmich het volgende:
Als we de opzoekpiet toch niet hadden!
Volgend jaar moet hier een award voor komen, Bos!
Noord-Ierland lijkt me zeker een leuke tegenstander voor Nederland. Ik heb een zwak voor Noord-Ieren wel. Ik neem aan dat de loting zo gaat dat Turkije niet bij Israel in een poule komt (of doet men dat niet)?quote:Op vrijdag 9 december 2005 19:22 schreef methodmich het volgende:
Nederland
Turkije
Slowakije
Israël
Albanië
Noord-Ierland
Kazachstan
Lijkt me een leuke poule.
Het ging de laatste keer ook goed tegen die Roemenen. En van dat lijstje. Een sterke tegenstander is natuurlijk leuk, maar waarom moeilijk doen als het makkelijk kan.quote:Op vrijdag 9 december 2005 19:55 schreef Messenga het volgende:
Weer Roemenië PirE ?
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |