Ze mag niet veel loslaten van bb....quote:Op dinsdag 6 december 2005 17:55 schreef ART het volgende:
Het lastige van Dido's houding is ook, dat het op de een of andere manier niet meer gezellig wordt ook tussen die twee. Volledig uptight inmiddels dat contact. Het hangt als een zware wolk tussen hen in. Dat is ook zonde.
Het gesprek tussen Lieske en Roel was gisteren avond een stuk gezelliger.quote:Op dinsdag 6 december 2005 17:55 schreef flugeltje het volgende:
[..]
En ik blijf het gezeik vinden...![]()
En vergeet niet dat Lieske zélf nota bene al een keer 5000 euro heeft aangenomen ten nadele van de groep! Hoezo schijnheilig?quote:Op dinsdag 6 december 2005 17:15 schreef Pijlemans het volgende:
Kleine scheinheilige Groningse k*tdwerg.
Wel drie keer zeggen dat Roel van haar een "pook in z'n rug" kan krijgen als
blijkt dat hij de kaarten voor 'eigenbelang' heeft weg gepakt en
dan tegen Joost en Ing zeggen: Zeg er maar niks over.
hoe bedoel je stoken?
Lieske:![]()
50.000 is veel geld....quote:Op dinsdag 6 december 2005 18:00 schreef flugeltje het volgende:
De enige manier voor BB om een huis over te houden van 3 personen is een dubbele exit. Misschien een vrijwillige op basis van het 'zak geld' principe....
Als het om 50.000 zou gaan ging ik accuut m'n spullen pakken...
Daarom juistquote:
Oeps.... bijna 1000ste post?quote:Op dinsdag 6 december 2005 17:56 schreef Pijlemans het volgende:
[..]
Ik heb het gezien. Bijna de 1000ste post, toch? Dus, respect
Ik heb zelf 2 katten, dus we moeten allebei de deur even open doen, alleen jij moet dan mee![]()
Toiletbezoek, even snel wat eten maken of wat te drinken pakken moet wel gebeuren.
En dan vlug weer spieken wat er gebeurt. Ook zo erg bij jou?
Nah, Roel heeft in dat gesprek met Lieske een paar keer met milde ironie aangegeven wat ie van Lieske denkt. Hele gebeuren had ook meer iets van Lieske die haar best deed van Roel erkenning te krijgen terwijl Roel wat goedmoedig vriendelijk tegen haar bleef. Dido eruit en Lieske doet een poging om de 3e queen van BB5 te worden...quote:Op dinsdag 6 december 2005 17:59 schreef Gert het volgende:
[..]
Jammer, het leek gisteravond ineens weer een beetje leúk. Een prettig, openhartig gesprek tussen twee bewoners. Maar vandaag bleken het gewoon weer de klootzakken die het steeds al waren.
Maar waarom moet Dido die kans krijgen? Ze heeft al geld verdiend met een opdracht. Bovendien is zij niet de populairste van de bankzitters. Het zou toch juist een kunst zijn als men Joost eruit koopt? Of is Joost dan weer te schattig om nu al eruit te gaan....quote:
Weet ik eigenlijk ook niet, ze is al een tijdje maar amper hier geweest... Heb ook geen afmelding ontvangenquote:Op dinsdag 6 december 2005 18:04 schreef Bocaj het volgende:
@flugeltje
Waar is muizemeis eigenlijk? (Schoot mij ineens te binnen toen ze het over muizen hadden...)
Ik denk dat ze een vrouw eruit willen nu en de verhaallijn Dido/Roel is te slaapverwekkend voor woorden. Misschien dat ze daarom deze 'kans' krijgt... (als het tenminste zo is dan)quote:Op dinsdag 6 december 2005 18:04 schreef F4iTH het volgende:
[..]
Maar waarom moet Dido die kans krijgen? Ze heeft al geld verdiend met een opdracht. Bovendien is zij niet de populairste van de bankzitters. Het zou toch juist een kunst zijn als men Joost eruit koopt? Of is Joost dan weer te schattig om nu al eruit te gaan....![]()
Misschien heeft zij wél een leven...quote:Op dinsdag 6 december 2005 18:05 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Weet ik eigenlijk ook niet, ze is al een tijdje maar amper hier geweest... Heb ook geen afmelding ontvangen
Ik krijg helaas bij putfile steeds een melding dat ik quicktime moet updaten [of zoiets] en daarna slaat dan mijn browser op slot...... en moet ik die met ctrl-alt-del afsluiten en de boel weer opnieuw aanslingeren....quote:Op dinsdag 6 december 2005 18:04 schreef riri het volgende:
Lieske haar gesprek over die "pook in zijn rug"
Click here to watch Lieske-over-Roel67
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |