doet het geluid het nog welquote:Op maandag 23 januari 2006 13:42 schreef Sersjee het volgende:
Ben blij dat m´n tv stuk is, zie ik die rotkop tenminste niet.
wel heel raar dat hij nog nooit van de Zouaven uit Grootebroek heeft gehoord (en Matthijs schijnbaar ook niet !) dat is de club waar Frank en Ronald zijn begonnen !quote:Op dinsdag 31 januari 2006 11:49 schreef LangeTabbetje het volgende:
Een jongetje die bij de G-pupillen speel van Zouaven (?) had een mailtje gestuurd, of Ton Ojers eens een keertje wilde komen trainen.
Onze held zegt uiteraard jawat is het toch een geweldenaar !
Matthijs wist alleen te zeggen dat het in Noord Holland ligt....tja gek he, als het een kijker betreft van TV Noord Hollandquote:Op dinsdag 31 januari 2006 11:52 schreef LangeTabbetje het volgende:
Matthijs wist het wel. Ton wist nog niet eens waar Grootebroek ligt.
Maar wel goed dat Ton zonder enige aarzeling meteen ja zegt. Alhoewel, bij Ton gaat alles met 250 woorden, maar er zat geen spoortje aarzeling in.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 11:55 schreef Bjoro het volgende:
[..]
Matthijs wist alleen te zeggen dat het in Noord Holland ligt....tja gek he, als het een kijker betreft van TV Noord Holland![]()
Als Ajax draait, kunnen ze mijn schoonmoeder ook voor die groep zettenquote:Op dinsdag 31 januari 2006 11:57 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Maar wel goed dat Ton zonder enige aarzeling meteen ja zegt. Alhoewel, bij Ton gaat alles met 250 woorden, maar er zat geen spoortje aarzeling in.
Trouwens wel interessant wat ie over Danny Blind zegt, als hij Danny was zou hij de eer aan zichzelf houden maar daar zijn de belangen te groot voor.
Ton ten voeten uitquote:Op dinsdag 31 januari 2006 12:01 schreef Bjoro het volgende:
[..]
Als Ajax draait, kunnen ze mijn schoonmoeder ook voor die groep zetten![]()
schitterend inderdaad !quote:
En ze besteden nog eens wat aandacht aan het amateurvoetbal, wat 9 van de 10 keer leuker is dan het GGD geneuzel.quote:
Geheel mee eens!quote:Op dinsdag 31 januari 2006 13:25 schreef Eightball het volgende:
Ik kijk graag naar 'die nepanalist met geel haar' zoals een briefschrijvert hem ooit eens noemde in de uitzending. Het grote voordeel van het programma vind ik dat ze al het voetbal meepakken. Eredivisie, Eerste divisie en de Hoofdklasse. Prima.![]()
Een groot nadeel vind ik dat ze in een programma dat voor 85% gevuld is met voetbal ze er meestal een item doorheen knallen van synchroonzwemmen of een korfbalkraker ofzo. Doe dat effe lekker in de maandaguitzending.
De zondag moet exclusief voor voetbal, Ton en Matthijs gereserveerd zijn.
quote:Op dinsdag 31 januari 2006 21:40 schreef SoA-Holic het volgende:
Over die mathijss gesproken, als hij elke keer een inleidend verhaaltje verteld voor een filmpie knippert ie zo heerlijk met z'n ogen. Viel me ff op![]()
de een vindt het dus "heerlijk" en de ander irriteert zich er mateloos aanquote:Op woensdag 7 december 2005 21:56 schreef Sersjee het volgende:
Ik bedoel het dan ook in de zin dat het "leuker" is om naar te kijken dan vorig seizoen, toen alleen die Groenewoud (of hoe die goochemerd ook moge heten) er zat met z´n irritante ooggeknipper. "ADO *knipper* 20 *knipper* speelde * knipper, knipper* uit te-*knipper*gen TONEGIDO *knipper* en won *knipperdeknipper* met 0 *knipknipkniperdieknip* 6" Je zou er een epileptische aanval van krijgen!
Tja... Dat hele programma werkt eigenlijk als een soort "love to hate"-principe. Kijk het alleen nog maar als het eerste uit heeft gespeeld en ik niet heen ben geweest (en weet dat de wedstrijd te zien is natuurlijk)quote:Op woensdag 1 februari 2006 10:20 schreef Bjoro het volgende:
[..]
[..]
de een vindt het dus "heerlijk" en de ander irriteert zich er mateloos aan![]()
dat is het knusse van lokale tvquote:Op woensdag 1 februari 2006 13:25 schreef Sersjee het volgende:
Tja... Dat hele programma werkt eigenlijk als een soort "love to hate"-principe. Kijk het alleen nog maar als het eerste uit heeft gespeeld en ik niet heen ben geweest (en weet dat de wedstrijd te zien is natuurlijk)
en wie is "we" ?quote:Op donderdag 9 februari 2006 17:38 schreef martjin het volgende:
Irritant mannetje die te veel praatjes heeft.
In de media veel dingen kraken, maar als je verhaal komt halen zijn we natuurljik opeens weer vrienden van hem. Rot op.
nou inderdaad, ja !quote:Op zondag 12 februari 2006 21:47 schreef Eightball het volgende:
Ik ben er eens op gaan letten maar het lijkt alsof Ton slechts in het bezit is van 1 pak, 1 strop en 1 overhemd.
quote:Op zondag 12 februari 2006 21:47 schreef Eightball het volgende:
Ik ben er eens op gaan letten maar het lijkt alsof Ton slechts in het bezit is van 1 pak, 1 strop en 1 overhemd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |