Mag jij wel zo lang achter de computer zitten?quote:Op zondag 4 december 2005 17:29 schreef most_wanted het volgende:
Gewoon computer weghalen...
Ben je meteen van het gezeik af...
![]()
quote:Op zondag 4 december 2005 17:30 schreef Furious het volgende:
[..]
Mag jij wel zo lang achter de computer zitten? [afbeelding]
Hm, MSN-naam? Lijkt meer op machinetaal gegenereerd door die virusslang die ze op haar computer schijnt te hebbenquote:
Ik zou haar anders ook wel willen downloaden.quote:Op zondag 4 december 2005 17:45 schreef Maikuuul het volgende:
Mijn klacht is : Waarom moet zij altijd haar computer verneuken door onzin te dloaden.
En ik het moet oplossen.
Daar hebben we meneer ''Ik-heb-iets-gehoord-nu-ga-ik-daar-even-mee-lauw-lopen-doen''.quote:Op zondag 4 december 2005 17:47 schreef dynamiet het volgende:
installeer gewoon firefox.. nergens meer last van.![]()
Geweldig.quote:Op zondag 4 december 2005 17:54 schreef Kloot-Jan het volgende:
OH JEZUS CHRISTUS
ik kom er nu pas achter dat de TS geen kloon is
quote:Op zondag 4 december 2005 17:54 schreef Kloot-Jan het volgende:
OH JEZUS CHRISTUS
ik kom er nu pas achter dat de TS geen kloon is
Yeah.quote:Op zondag 4 december 2005 17:53 schreef most_wanted het volgende:
Daar hebben we meneer ''Ik-heb-iets-gehoord-nu-ga-ik-daar-even-mee-lauw-lopen-doen''.
Of je virussen (vaak ook spyware) krijgt op een pc ligt aan diegene die met die computer werkt...
En niet aan je browser...
Whehehequote:Op zondag 4 december 2005 19:17 schreef nietzman het volgende:
[..]
Yeah.
Maar als de leek zijn computer maar blijft verneuken met de bazooka die Internet Explorer is, is het misschien een goed idee om hem eens een vliegenmepper te geven.
Ik heb al 5 jaar IE, heb ik ooit spyware gehad ? NEEquote:Op zondag 4 december 2005 19:17 schreef nietzman het volgende:
[..]
Yeah.
Maar als de leek zijn computer maar blijft verneuken met de bazooka die Internet Explorer is, is het misschien een goed idee om hem eens een vliegenmepper te geven.
Had ik het over jou ? NEEquote:Op zondag 4 december 2005 19:42 schreef Maikuuul het volgende:
Ik heb al 5 jaar IE, heb ik ooit spyware gehad ? NEE
Door het brandende rubber van zijn sjieke geslip, zijn zijn hersens hendig aangetast. Voorzover het mogelijk is.quote:
quote:Op zondag 4 december 2005 19:59 schreef Koenz0r het volgende:
[..]
Door het brandende rubber van zijn sjieke geslip, zijn zijn hersens hendig aangetast. Voorzover het mogelijk is.
Splaakgeblekje? Of gewoon triangeljosteriaans?quote:Op zondag 4 december 2005 22:03 schreef AkTje het volgende:
Wie zeet dun nicheke oet? Zeker ouch goude kitting oan
Wat moet zij met Duitse porno?quote:Op zondag 4 december 2005 22:07 schreef BarraCupraCuda het volgende:
Maikuuul gast gozer makker maat kerel! jij moet gewoon ff je porn aan haar geven dan hoeft ze ook niet meer te downloaden
Vergeet d'r webcam niet, die maakt waarschijnlijk ook uren...quote:Op maandag 5 december 2005 00:28 schreef Drommelsch85 het volgende:
- Geld voor vragen en dat bedrag verdubbelen iedere keer dat jij er weer voor kan opdraaien binnen een bepaalde tijd. Verdien je er ook nog eens hendig sjiek aan zodat je onderdelen kunt kopen voor je brommer of banden zodat je vaker zoeen hendige slip kan maken![]()
- Linux op dr PC zetten (neem aan dat ze alleen MSN't, internet, tekstverwerkt en af en toe een videoclipje bekijkt)
quote:Op maandag 5 december 2005 00:59 schreef Burner2000 het volgende:
Maak een image. Van je nichtje wel te verstaan
Het hoofd zal weinig uitmaken hoor, laat maar helemaal weg, zolang ze voor de rest niks aan heeft...quote:Op maandag 5 december 2005 14:47 schreef Maikuuul het volgende:
Ja ik post straks wel een foto.... iig van de helft van haar gezicht. De privacy moet gewaarborgd blijven
Nou, kom op danquote:Op maandag 5 december 2005 14:47 schreef Maikuuul het volgende:
Ja ik post straks wel een foto.... iig van de helft van haar gezicht. De privacy moet gewaarborgd blijven
Ja, logischquote:Op maandag 5 december 2005 15:12 schreef Maikuuul het volgende:
Straks gek over 1 uurtje ofzo
Post haar msn adres dan gewoon er is vast wel iemand die erop komt hier.quote:Op maandag 5 december 2005 20:36 schreef Maikuuul het volgende:
Ik kom niet op haar MSN space :/
ty modquote:Op maandag 5 december 2005 23:21 schreef The_Terminator het volgende:
Mensen, zullen we nu maar stoppen met de slowchat? Dank voor uw aandacht![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |