De muziek is ook niet verkeerdquote:Op zaterdag 11 februari 2006 19:53 schreef Wepeel2 het volgende:
Ik heb hem vanmiddag ook maar even gekocht. Prachtig hoesje hoor. En dan ook nog een gratis dvd erbij. Top!
Ja maar die kende ik al.quote:Op zaterdag 11 februari 2006 19:53 schreef Wepeel2 het volgende:
Ik heb hem vanmiddag ook maar even gekocht. Prachtig hoesje hoor. En dan ook nog een gratis dvd erbij. Top!
Juist!quote:Op donderdag 16 februari 2006 13:48 schreef thijsdetweede het volgende:
Mooi! Hoe minder publiciteit, hoe beter!
Daar snap ik ook niks van.quote:Op donderdag 16 februari 2006 17:45 schreef Q. het volgende:
[..]
Juist!Maar er staat ook nog niets op ticketservice.nl
Niemand?quote:Op zondag 12 februari 2006 14:49 schreef DaisyDuke het volgende:
Kan iemand mij helpen aan de Europese touragenda van B&S?
Nee, ik kan nergens de Europese tourdata vinden. Het Paradiso optreden valt midden in mijn vakantie en een B&S uitstapje naar onze zuiderburen is wat mij betreft een optie. Maar ja, dan zou een datum wel handig zijn....quote:Op vrijdag 17 februari 2006 14:49 schreef methodmich het volgende:
Niets op de eigen site DD?
Een dag later....quote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:03 schreef thijsdetweede het volgende:
In 1 keer goed gegokt: Ze staan in brussel. Ga je alleen niet zoveel aan hebben...
AB: 09-05-2006 BELLE & SEBASTIAN
Dat wil ook ook wel eens weten.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:06 schreef -Dries- het volgende:
Dus waar gaat iedereen morgen kaartjes bestellen/kopen?
Goede vraag.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:06 schreef -Dries- het volgende:
Dus waar gaat iedereen morgen kaartjes bestellen/kopen?
22 euro...quote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:03 schreef thijsdetweede het volgende:
In 1 keer goed gegokt: Ze staan in brussel. Ga je alleen niet zoveel aan hebben...
AB: 09-05-2006 BELLE & SEBASTIAN
Sebastian heeft trouwens nog een keer een plaat gemaakt met die gasten...quote:Op vrijdag 17 februari 2006 18:57 schreef methodmich het volgende:
Logisch, dit is een duo en Arab Strap een collectief.
Nou ik weet niet of je een OD B&S hebt genomen....quote:Op zaterdag 18 februari 2006 10:04 schreef Z het volgende:
Geen probleem inderdaad. Behalve dat ik knetterbrak ben, maar dat heeft niks met B&S te maken natuurlijk.
Kan ook met iDeal. Voor het geval dat je bij Rabo, ABN of Postbank bent aangesloten. Weet trouwens niet hoe dat werkt....quote:Op zaterdag 18 februari 2006 10:09 schreef -Dries- het volgende:
Oef, je kan alleen met credit card betalen bij ticketmaster... Dan moet ik even tot me pa thuis is
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |