abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 2 december 2005 @ 12:56:20 #1
66029 Koobus
Le Grange Marais
pi_32752517
Van de website is alle informatie verdwenen, telefoontjes worden niet meer opgenomen. Mensen worden verwezen naar 'een brief' die binnenkort verschijnt...

Eerder vandaag stond er nog wel informatie op de site over betalingsachterstanden en zo. Heeft iemand dit bericht misschien ergens bewaard (in de cache misschien)? Bij Google is niets te vinden.

Nu heb ik HELE slechte ervaringen met Kidsconcern als het aankomt op betalen, maar dit lijkt op een faillissement. In het ongunstigste geval betekent dit dat ik voor een smak geld het schip in ga.

Wie weet er meer?
Master of my domain
pi_32752667
Het is in april overgenomen door http://www.humanitas-kov.nl/ , misschien kunnen ze je daar meer vertellen?
pi_32752717
quote:
Waarborgfonds Kinderopvang staat borg voor overname
KidsConcern door Kinderopvang Humanitas

Home : Publicaties : Actualiteiten : Waarborgfonds Kinderopvang staat borg voor overname KidsConcern door Kinderopvang Humanitas

Het Waarborgfonds Kinderopvang heeft op 25 maart jl. ingestemd met het verzoek van Kinderopvang Humanitas om borg te gaan staan voor een belangrijk gedeelte van de financiering van de overname van de landelijke bemiddelaar KidsConcern.

Kinderopvang Humanitas heeft het Waarborgfonds als partij betrokken bij de financiering van deze overname. Het Waarborgfonds was al via signalen uit de markt op de hoogte gesteld van de betalingsproblematiek van KidsConcern aan een groot aantal individuele kinderopvangondernemers.
Voor het Waarborgfonds vormde het zorgdragen voor het instandhouden van benodigde kinderopvangcapaciteit, de belangrijkste drijfveer om mee te zoeken naar een passende oplossing.

Bij de beoordeling van het verzoek van Kinderopvang Humanitas heeft het Waarborgfonds vastgesteld dat er sprake is van overzienbare risico’s voor zowel Kinderopvang Humanitas als voor het Waarborgfonds. Door het besluit van het Waarborgfonds wordt het gevaar van een domino-effect afgewend.

Het Waarborgfonds hoopt dat de feitelijke overname spoedig in gang wordt gezet zodat met de grootst mogelijke voortvarendheid de openstaande vorderingen van individuele ondernemers door Kinderopvang Humanitas kunnen worden beoordeeld en afgehandeld.

John C.M. Ringens
Directeur

Eindhoven, 4 april 2005

http://www.waarborgfondskinderopvang.nl/
Steeds als ik tegen de lamp loop,
neem ik een stukje licht mee.
Knibbel, Knabbel etc met veel foto's! IV
  vrijdag 2 december 2005 @ 14:07:54 #4
93082 Beaver
He! Ik ben je bitch niet!
pi_32754176
quote:
Wat is er het afgelopen jaar gebeurd bij KidsConcern BV?

Zoals u weet is de regelgeving rondom Kinderopvang op 1 januari 2005 ingrijpend gewijzigd. Het was vrijwel onmogelijk om goed in te spelen op die wijzigingen. Als gevolg daarvan kwam KidsConcern BV in ernstige problemen. In april 2005 was KidsConcern BV feitelijk failliet. Het faillissement van KidsConcern BV zou ernstige gevolgen hebben voor heel veel kinderdagverblijven en moest dus voorkomen worden. Stichting Kinderopvang Humanitas heeft daartoe – met steun van het Waarborgfonds – KidsConcern Holding BV overgenomen. Daardoor kwam veel ‘nieuw’ geld beschikbaar voor KidsConcern BV en bleven de gevolgen voor heel veel kinderdagverblijven beperkt.

Stichting Kinderopvang Humanitas heeft vervolgens veel tijd en geld geïnvesteerd in het oplossen van de problemen bij KidsConcern BV. Die problemen bleken ingewikkeld te zijn en het oplossen ervan kostte buitengewoon veel energie. Als gevolg daarvan verloren klanten het vertrouwen in KidsConcern BV en stopten de samenwerking.

Wat is er aan de hand bij KidsConcern BV?

De ontwikkelingen van het afgelopen jaar hebben uiteraard gevolgen voor de financiële positie van KidsConcern BV. We draaien er niet om heen: KidsConcern BV is niet langer in staat om alle schuldeisers te voldoen. Als u geld tegoed heeft van KidsConcern BV moet u er ernstig rekening mee houden dat u vanaf nu niets meer ontvangt van KidsConcern BV.

Dat gegeven heeft tot een aantal besluiten geleid. Onderstaand lichten wij die besluiten toe.

Stichting Kinderopvang Humanitas neemt activiteiten over van KidsConcern BV per 1 januari 2006
Allereerst hebben we besloten om alle activiteiten van KidsConcern BV per 1 januari 2006 over te dragen aan Stichting Kinderopvang Humanitas (Business Unit LMK). Dat heeft in de eerste plaats gevolgen voor onze relaties. Bedrijven, kinderdagverblijven en ouders die zaken doen met KidsConcern BV, doen per 1 januari 2006 zaken met Stichting Kinderopvang Humanitas. Daarnaast heeft dit besluit gevolgen voor onze medewerkers: we nemen afscheid van hen per 1 februari 2006. Onze relaties en onze medewerkers zijn daarover schriftelijk geinformeerd.


KidsConcern BV wil de schade voor schuldeisers beperken
Voor de komende twee maanden is de belangrijkste opdracht voor het team van KidsConcern BV: het beperken van de schade voor alle schuldeisers. We volgen daartoe de volgende werkwijze:


· In de eerste plaats hebben we per direct afscheid genomen van alle tijdelijke medewerkers.
· Daarnaast bouwen we alle lopende verplichtingen zo snel mogelijk af.
· Tot slot zetten we al onze medewerkers in op het innen van vorderingen.

Als geschreven: we hopen daarmee te bereiken, dat wij de schade voor alle schuldeisers zo veel mogelijk beperken. Overigens willen we geen valse verwachtingen wekken: het is denkbaar, dat we niemand nog kunnen betalen.


KidsConcern BV is per direct onbereikbaar
De besluiten die we hebben genomen hebben verregaande consequenties voor onze manier van werken – en daarmee voor onze relaties. Tot voor kort besteden we buitengewoon veel tijd aan het afhandelen van telefoongesprekken en mails. Nu we afscheid hebben genomen van vrijwel alle tijdelijke medewerkers, kunnen we daaraan geen tijd besteden. Als u ons belt, hoort u een bandje. Hoe vreemd dat ook klinkt: die aanpak is in het belang van onze schuldeisers. De kosten die we moeten maken om u te woord te staan, gaan immers af van het geld dat we kunnen voldoen aan onze schuldeisers!


Datzelfde geldt voor onze bereikbaarheid per mail. U kunt uw vragen stellen via 2005@kidsconcern.nl. Maar… wij beantwoorden geen vragen over individuele dossiers. Wel zullen we algemene vragen beantwoorden en wel via deze website.

KidsConcern BV handelt lopende zaken zo goed mogelijk af

U kunt uw aanmeldingsformuleren en wijzigingsformulieren insturen naar KidsConcern BV. Formulieren opvragen (per telefoon of per mail) kan niet meer. U kunt hier uw formulieren downloaden.
Bron: www.kidsconcern.nl

Lijkt me duidelijke zaak...
  vrijdag 2 december 2005 @ 18:34:46 #5
66029 Koobus
Le Grange Marais
pi_32761424
Ah, je hebt het toch nog weten te vinden. Bedankt.
Master of my domain
  vrijdag 2 december 2005 @ 21:57:40 #6
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_32766534
Zoiets zat er wel aan te komen. Ik kan me niet voorstellen dat al die andere intermediairs het wel vol gaan houden.
Koobus, op wat voor een manier ga jij het schip in?
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
  zaterdag 3 december 2005 @ 12:36:18 #7
66029 Koobus
Le Grange Marais
pi_32777817
Wel,

Ik heb destijds gekozen voor de zgn. Financiele Module. Dit houdt in dat de overheidsbijdrage en de werkgeversbijdrage rechtstreeks bij Kidsconcern gestort worden. Kidsconcern stuurt dan een factuur voor de ouderlijke bijdrage en die betaal ik dan aan hen. Zij betalen dan weer de kinderopvang. Ik had hier niet voor gekozen als de werkgever van mijn vrouw niet per se met Kidsconcern in zee wilde gaan en alleen via hen zaken wilde doen.

Op 28 november kreeg ik ineens brieven van de kinderopvang, dat de rekening over oktober en november niet betaald was. Ik heb toen Kidsconcern gebeld, en ze zeiden dat ze een 'administratieve betalingsachterstand' hadden en dat ze mijn kinderopvang binnen 1,5 week zouden betalen.

Ik heb er toen niets ander achter gezocht dan slordigheid, aangezien het eerder dit jaar al eens gebeurd was en ze toen alsnog keurig betaald hebben. Verder was het toch al zo dat de werkgever van mijn vrouw in 2006 naar een ander bureau zou overstappen, en wij dan van het hele gedoe af zouden zijn. Ik dacht, nog een maandje, dan ben ik er vanaf.

Wat er nu dus gebeurd is, is het volgende. De werkgeversbijdragen, overheidsbijdragen en ouderlijke bijdragen voor oktober, november en december liggen bij Kidsconcern. Dat geld ben ik dus nu kwijt. Ook liggen er bij mij op de mat drie rekeningen van de kinderopvang, a 900 euro per stuk.

Als Kidsconcern de kinderopvang niet betaalt, zal ik dat zelf moeten doen, want ik ben contractpartij, niet zij. Dat betekent dus dat de kinderopvang zo'n 2700 euro van mij krijgt. Verder heb ik 1500 euro ouderlijke bijdrage voor die drie maanden aan Kidsconcern betaald. In het ongunstigste geval, dat ik niets terugkrijg, moet ik dus 2700 euro betalen, en die 1500 ben ik kwijt. Da's dus een strop van 4200 euro. Da's dus bijna 10.000 gulden.

AAaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrggggggghhhhhhhhhh!!

[ Bericht 0% gewijzigd door Koobus op 04-12-2005 14:25:16 ]
Master of my domain
  zaterdag 3 december 2005 @ 16:31:39 #8
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_32782839
Shit zeg, ja met die mogelijkheid had ik geen rekening gehouden. Ik ging ervanuit dat alleen de werkgeversbijdrage dan niet betaald zou worden. Zou op zich ook al erg zijn, maar dit scenario is nog veel erger. Dat is inderdaad best wel een ramp. Ik hoop voor je dat er nog iets geregeld kan worden middels die overname van Humanitas.
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
pi_32786746
Schopje.

Nu bij Kassa een item over Kidsconcern!
Eeuwig vijfentwintig
  zaterdag 3 december 2005 @ 20:31:21 #10
109497 Icaä
Are you proud of who I am
pi_32789107
Nou, daar ben je dan mooi klaar mee dus

Wij gaan 'maar' voor 280 euro het schip in. Ook nog veel geld trouwens.
I'll meet you on the other side
I'll meet you in the light
pi_32803418
quote:
Ouders in schulden door crècherekening

Uitgegeven: 4 december 2005 09:21
Laatst gewijzigd: 4 december 2005 09:22
AMSTERDAM - Het faillissement van het bedrijf KidsConcern heeft vele duizenden ouders met kinderen in de kinderopvang in financiële problemen gebracht. Dat schrijft De Telegraaf zondag.

KidsConcern is een bedrijf dat bemiddelde tussen ouders, werkgevers en overheid en de kinderopvangbranche. De bemiddelaar was verantwoordelijk voor de betaling aan crèches, maar blijkt de rekeningen voor kinderopvang maandenlang niet te hebben betaald.

Voorzitter van BOinK, de belangenvereniging voor ouders met kinderen in de opvang, Gjalt Jellesma laat weten dat sommige rekeningen al sinds juli niet zijn betaald. Ouders worden daardoor met een financiële achterstand van duizenden euro's geconfronteerd.

KidsConcern heeft haar klanten in een brief op de hoogte gesteld van de ernst van de situatie. "Als u geld tegoed heeft van KidsConcern moet u er ernstig rekening mee houden dat u vanaf nu niets meer ontvangt", zegt directeur van het failliete bedrijf Ron Mulder.

KidsConcern kwam in problemen doordat veel ouders zelf de betaling van kinderopvang gingen regelen. Dit verlies van klanten is het bemiddelingsbedrijf niet meer te boven gekomen.
  zondag 4 december 2005 @ 13:59:13 #12
66029 Koobus
Le Grange Marais
pi_32806203
Hier het originele bericht van http://www.telegraaf.nl:

Bij mij gaat het 'gelukkig' maar om drie maanden. Je zult toch sinds juli de klos zijn??
quote:
Schulden opvoeders door faillissement van KidsConcern
Ouders door crèchenota in nood
door Marjolein van der Gaag
AMSTERDAM - Vele duizenden ouders met kinderen op een crèche blijken plotseling diep in de schulden te zitten door het faillissement van het bedrijf KidsConcern, dat voor de betaling van de kinderdagverblijven zorgde.

In sommige gevallen is de rekening van de kinderopvang al maanden niet betaald, waardoor ouders ineens met een financiële achterstand van duizenden euro's zijn geconfronteerd.

"We hebben al heel veel mensen in paniek aan de telefoon gehad", zegt voorzitter Gjalt Jellesma van BOinK, de belangenvereniging van ouders in de kinderopvang. "We maken ons grote zorgen. Sommige rekeningen zijn kennelijk al sinds juli niet betaald, terwijl de ouders daar geen flauw benul van hadden."

Het nu failliet gegane KidsConcern was een van de grote bemiddelaars in de kinderopvangbranche. Werkgevers, overheid en ouders betaalden ieder aan KidsConcern hun deel van de opvangkosten, ervan uitgaande dat het bedrijf vervolgens de rekening van de crèche zou voldoen. Het bemiddelingsbedrijf kwam in grote problemen door het verlies van een grote groep ouders die als gevolg van een wetswijziging zelf de kinderopvang ging regelen.

Brief

Veel nota's blijken de afgelopen tijd echter niet betaald te zijn. In een brief die bij de betrokken ouders vrijdag of gisteren op de deurmat viel, laat KidsConcern weten dat de situatie heel ernstig is. "We draaien er niet om heen: KidsConcern BV is niet langer in staat om alle schuldeisers, onder wie veel ouders, te voldoen. Als u geld tegoed heeft van KidsConcern moet u er ernstig rekening mee houden dat u vanaf nu niets meer ontvangt van KidsConcern", aldus directeur Ron Mulders in zijn schrijven.
Master of my domain
  FOK!-Schrikkelbaas zondag 4 december 2005 @ 14:03:29 #13
1972 Swetsenegger
Egocentrische Narcist
pi_32806322
Ook wij zitten bij een bemiddelingsburo (Humanitas) omdat dat de enige manier is om het werkgeversdeel te betrekken.

Persoonlijk ben ik nooit een voorstander van dit soort vage constructies, en wederom wordt mijn vooroordeel bevestigt.

Daarnaast is het natuurlijk wel een teken aan de wand dat de nieuwe 'heldere' KDV regeling tot zoveel problemen leidt. Op de eerste plaats een grote groep ouders welke het zelf maar gaat regelen, en op de tweede plaats een bemiddelingsburo welke daardoor het hoofd niet meer boven water kan houden. Het lijkt me duidelijk dat het beleid en nieuwe regelgeving zwaar te kort is geschoten.
  zondag 4 december 2005 @ 14:18:25 #14
66029 Koobus
Le Grange Marais
pi_32806745
quote:
Op zaterdag 3 december 2005 19:09 schreef Reese het volgende:
Schopje.

Nu bij Kassa een item over Kidsconcern!
Te vinden op www.uitzendinggemist.nl

http://portal.omroep.nl/mplayer?nav=bchtzBsHEzFaZtHjIyhZ
Master of my domain
  zondag 4 december 2005 @ 14:38:24 #15
17709 hollander172
Sea por favor apacible con mí.
pi_32807354
quote:
Op vrijdag 2 december 2005 21:57 schreef livelink het volgende:
Zoiets zat er wel aan te komen. Ik kan me niet voorstellen dat al die andere intermediairs het wel vol gaan houden.
De tijd zal het leren. (ik werk dus bij een andere intermediair )
Wat ik wel weet is dat verregaande automatisering plaats vind en ik dus na januari (schatting) mijn baan weer kwijt ben.
Capa del satén blanco, Cuerpo del acero, Corazón del oro.
pi_32893122
quote:
Persbericht van www.ouders.nl

PERSBERICHT - KidsConcern: actie van ouders is nodig
Het Ministerie van Financiën laat via een persbericht het volgende weten:

6 december 2005 - Het bedrijf KidsConcern heeft op 1 december jl. bekend gemaakt dat het bedrijf in financiële problemen verkeert. KidsConcern, dat diensten verleent op het terrein van kinderopvang, heeft de desbetreffende ouders per brief hiervan op de hoogte gesteld.

Ouders die de Tegemoetkoming kinderopvang 2005 door de Belastingdienst rechtstreeks aan KidsConcern laten overmaken, kunnen dit wijzigen.

Als de ouders vóór maandag 12 december een wijziging doorgeven van het rekeningnummer waarop de Tegemoetkoming moet worden overgemaakt, dan zal de uitbetaling van december via dat nieuwe rekeningnummer verlopen. Wij verzoeken de ouders om het nieuwe rekeningnummer aan de Belastingdienst door te geven, zodat de Belastingdienst zeker is van de juiste gegevens. Hierdoor kan de Belastingdienst ervoor zorgen dat de betaling in december wordt uitgekeerd op het juiste rekeningnummer.

De ouders kunnen de wijziging per fax of per brief doorgeven aan Belastingdienst/Toeslagen.

In dit bericht moet de volgende gegevens vermeld worden:
- "betreft: Tegemoetkoming Kinderopvang 2005";
- het nieuwe rekeningnummer en de bijhorende naam;
- het oude rekeningnummer en de bijbehorende naam;
- uw sofi-nummer;
- uw handtekening.

Wilt u een fax versturen, dan kan dat naar één van de volgende faxnummers:

055 - 528 38 32
055 - 528 24 54
055 - 528 72 94
Wilt u een brief versturen, dan kan dat naar het volgende adres:


Belastingdienst/Centrale Administratie
Postbus 9048
7300 GK Apeldoorn
De Belastingdienst doet er alles aan om de betalingen op het juiste rekeningnummer over te maken.

Het nieuw opgegeven rekeningnummer wordt dan ook direct gebruikt voor de uitbetaling Kinderopvangtoeslag 2006, waarvan de eerste uitbetaling plaatsvindt eind december 2005.
  donderdag 8 november 2007 @ 10:53:35 #18
109497 Icaä
Are you proud of who I am
pi_54450864
*schopje*

Kidsconcern is (blijkbaar) bezig met een doorstart. Ze zijn nu aan het proberen om (vermeende) achterstallige betalingen op agressieve wijze bij ouders te verhalen.
U bent gewaarschuwd!
I'll meet you on the other side
I'll meet you in the light
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')