Op langere afstanden is dat niet perse een nadeel. De extra zuurstof komt dan meer dan ooit van pas.quote:Op zondag 4 december 2005 11:56 schreef Dr_Flash het volgende:
nee maar het is ook een laaglandbaan he
De smile van Gretha zal je bedoelenquote:Op zondag 4 december 2005 12:10 schreef Ambrosius het volgende:
De race van Gretha nu op Ned. 2.
om de 2 ritten dweilen vrees ikquote:Op zondag 4 december 2005 12:15 schreef sportfreak het volgende:
Ik gok op Kramer in 13.00,50. 10 ritten 10 km, dat gaat een lange zit worden.
NU de 1500m dames. Ik gok op een winnende tijd in de 1.55.
Dat vind ik wel leuk. Dat hoort bij de 10k. Na een half uur kijken kun je dan weer even koekjes inslaan enzo en dan er weer tegenaan. Knus.quote:
Dat is het mooie idd, gewoon vier uur bezig zijn met één afstand. Hopelijk blijft de 10.000m bestaanquote:Op zondag 4 december 2005 12:24 schreef MiLalaa het volgende:
[..]
Dat vind ik wel leuk. Dat hoort bij de 10k. Na een half uur kijken kun je dan weer even koekjes inslaan enzo en dan er weer tegenaan. Knus.
Krook is wel een autoriteit natuurlijkquote:Op zondag 4 december 2005 12:31 schreef MiLalaa het volgende:
Zo naar Krook wordt wel makkelijk geluisterd... Als een coach van een ander land dit zou hebben gemeld vraag ik me af of dat ook zo zou zijn.
Ja.quote:Op zondag 4 december 2005 12:27 schreef Dr_Flash het volgende:
Wat een lelijk wijf is die Chris Witty ook
Niet joh bok opquote:
Maar Anni wint het tochquote:Op zondag 4 december 2005 12:38 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Niet joh bok op![]()
Claudia is veel lekkerder
Klassen wint.quote:
Groter is niet per definitie lekkerder hoorquote:Op zondag 4 december 2005 12:41 schreef Arcee het volgende:
[..]
Klassen wint.
Maar Anni verslaat iedereen op het-front.
bedoelde ook dat laatste en niet het schaatsenquote:Op zondag 4 december 2005 12:41 schreef Arcee het volgende:
[..]
Klassen wint.
Maar Anni verslaat iedereen op het-front.
Waar heb jij 't nog over?quote:Op zondag 4 december 2005 12:42 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Groter is niet per definitie lekkerder hoor
Komt door dat afschuwelijke pak denk ikquote:Op zondag 4 december 2005 12:44 schreef MiLalaa het volgende:
Dat ziet er toch ook niet uit he hoe die KLassen schaatst, bah
Mee eens dan.quote:Op zondag 4 december 2005 12:44 schreef Bruce117 het volgende:
[..]
bedoelde ook dat laatste en niet het schaatsen
Ja, maar 't scheelt erg weinig.quote:Op zondag 4 december 2005 12:46 schreef Bruce117 het volgende:
Verassend dat Anni wint en niet Classen.
Nee, dan de laatste posts in dit topic.quote:Op zondag 4 december 2005 12:51 schreef Dr_Flash het volgende:
God wat een geouwehoer in die studio zegEcht tenenkrommend dit
Pure kwaliteitquote:Op zondag 4 december 2005 12:54 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Nee, dan de laatste posts in dit topic.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |