die is weggelopen om later weer terug te komen bewierookt door zijn onderdanenquote:Op maandag 28 november 2005 02:04 schreef farceman het volgende:
waar the fuck is scanman eigenlijk?
kep alleen maar samosss, bier, bier, jenever, vieux en whiskeyquote:Op maandag 28 november 2005 02:06 schreef SuperMOM het volgende:
Verdomme mijn wijn is op!![]()
Bommie, kom eens brengen?
Ja dat bedoelde ik nou net. Als ze niet danst valt dat minder op waardoor veel denken dat ze dom is. Dus niet.quote:Op maandag 28 november 2005 02:02 schreef SuperMOM het volgende:
[..]
Nee ik snap echt niet wat je bedoelt want als er 1 is die precies weet wat ze doet als ze bv danst is het Naat wel!
quote:
Ja stom he? Dacht aan 3 flessen het weekend door te komen!quote:
Naat danst vooral goed op andermans schone lakens!quote:Op maandag 28 november 2005 02:09 schreef PieddeNaat het volgende:
[..]
Ja dat bedoelde ik nou net. Als ze niet danst valt dat minder op waardoor veel denken dat ze dom is. Dus niet.
Maar haar dansen vind ik wel leuk omdat ze echt met plezier danst en het spiegelgekijk net minder is. Dat van die bevestiging zoeken tijdens dansen zie ik nou net weer veel bij Lieske.
Neemt niet weg dat Ing ook goed kan dansen, alleen kan ik haar aanrechtdansen weer net wat minder waarderen. Niet dat het er veel toe doet. Ze staat hoe dan ook erg hoog bij me.
ze glee anders even hard van dat bed als menno van de stoelquote:Op maandag 28 november 2005 02:10 schreef versabommie het volgende:
[..]
Naat danst vooral goed op andermans schone lakens!![]()
En nadat hij zojuist wakker geworden was en uit bed kwam.quote:Op maandag 28 november 2005 02:10 schreef farceman het volgende:
Be biertjes van Roel gaan er op deze manier ook snel doorheen....hij is vandaag al om 1600 begonnen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |