Ik heb er 3 van 10...quote:Op maandag 28 november 2005 17:42 schreef DeHovenier het volgende:
Bij mij altijd
Heb gewoon goede schuilplaatsen
Het is toch zo dat een schuilplaats op level 10 2k van iedere grondstof kan verbergen?
Ik heb nl. 2 schuilplaatsen van lvl 10 en eentje van lvl 6
Heb geen leger meer...quote:Op dinsdag 29 november 2005 21:32 schreef jorryt het volgende:
Niks zeggen over je leger, dit forum kan iedereen lezen
Is da niet toegestaan, of is t slim omt niet te doen?quote:Op dinsdag 29 november 2005 21:32 schreef jorryt het volgende:
Niks zeggen over je leger, dit forum kan iedereen lezen
Dus ik dacht, laat ik dat maar ff doenquote:1 schuilplaats lvl 10 is voor galliers wel genoeg op het begin, als poppetjes raad ik Cavalerie aan (je hebt dus een stal nodig)
Raad eens wat er over 3 minuut 50 af is?quote:Op donderdag 1 december 2005 12:05 schreef ZigoSOS het volgende:
Grondstoffen kan je alleen naar mensen sturen als je een marktplaats hebt
Okay, waarschijnlijk heb ik mijn vraag niet duidelijk gesteld. Hoe je grondstoffen verstuurt snap ik wel; wat ik wil weten is hoe ik mijn account ophefquote:Op donderdag 1 december 2005 12:11 schreef ZigoSOS het volgende:
Via de marktplaats kan je dus die grondstoffen versturen
Highscores en daar op je naam klikken. Daar kun je bij account 'm opheffen.quote:Op donderdag 1 december 2005 12:14 schreef Frollo het volgende:
[..]
Okay, waarschijnlijk heb ik mijn vraag niet duidelijk gesteld. Hoe je grondstoffen verstuurt snap ik wel; wat ik wil weten is hoe ik mijn account ophef
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |